Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Patryś no i pięknie;-)

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka możesz jeździć tylko zawin czymś te rury szczelnie lub załóż stary osuszacz bo jak błota i wody tam nawlazi to szykuj z 3000 na naprawę czyszczenie i wymianę sprężarki. Dwa oringi tam są na nich nie zgub bo może nie być w komplecie z nowym osuszaczem. Najlepiej zamów nowe.

Tapatalk Sony Xperia.

Opublikowano

:hi:

Nie zakładałem już starego osuszacza, a otwory przewodów okleiłem taśmą izolacyjną

Opublikowano

Jak oni to upchneli? :whistling:

IMG_159381101340746.jpg

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Panowie wydech od kombi do sedana różni się czymś? Oczywiście pytam na dwie rurki :wink:

Opublikowano

Taki sam.

Opublikowano
Jak oni to upchneli? :whistling:

http://s29.postimg.org/bls3jqwub/IMG_159381101340746.jpg

---------- Post dopisany at 18:45 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

Panowie wydech od kombi do sedana różni się czymś? Oczywiście pytam na dwie rurki :wink:

Nie:wink: to samo wszystko tylko od q jest inny:hi:

Opublikowano

Znalazłem cały od łączenia do końca za 80 zł, to dobra cena?

Opublikowano
Znalazłem cały od łączenia do końca za 80 zł, to dobra cena?

Bierz:kox: dokladke już masz:decayed: i to bez malowania:polew:

Opublikowano
Znalazłem cały od łączenia do końca za 80 zł, to dobra cena?

no rejczel:wink:

Opublikowano

Ok, dzięki panowie:wink: to teraz będzie ładna dupka:decayed: Wandej czyli zabieram od Ciebie dokładkę, napisze Ci na PW co i jak. i bez lakiernika się obejdzie:naughty:

Opublikowano

Powinno się obejść bez:wink: w tygodniu podjade do lakiernika zapytać kiedy przyjmie moja maszynę:wink:

Opublikowano

Spox :wink: mnie się nie spieszy.

Opublikowano

Panowie wysyłał ktoś zderzak poczta polska??

Opublikowano
pany jak by ktoś był zainteresowany mam na sell leda w idealnym stanie z audi tts 2013 wersja usa

brak pinu , no i trzeba ją przekodawać z US na EU

http://i.ebayimg.com/00/s/MTE5NVgxNjAw/z/fXQAAOxy4fBTj3tf/$_57.JPG

http://i.ebayimg.com/00/s/MTE5NVgxNjAw/z/S9EAAMXQnFhTj3vx/$_57.JPG

a tu link do aukcji na yebayu

AUDI TT TTS TTRS GENUINE RNS-E PU MEDIA LED SAT NAV DVD GPS NAVIGATION SYSTEM | eBay

---------- Post dopisany at 10:03 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ----------

Dla forum 310f (około1500 zlociszy) + koszt wysyłki

chromowe guziki wezmę:wink:

Opublikowano

tak wysyłka 48 zł w 48 H

Opublikowano
Panowie wysyłał ktoś zderzak poczta polska??

Wysyłałem za około 35 zł :wink:

Opublikowano

podziękował :hi:

Opublikowano

no ok Pany to pakuje to da auta i lece na poczte :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.