Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] gdzie mogę wyczyścić zapieczone kierownice turbiny w okolicach elbląga???


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

ogladnołem filmik

poszedłem do auta i zauwazyłem że u mnie sztanga turbiny podnosi mniej niż na filmie ( tam podnosiła sie o około 2 cm, a umnie to tylko jakies 5mm i wraca do punkty wyjścia..........sprawdzałem to reka bez włanczania silnika....) czy to normalne.........po przekroczeniu 3500 tys obr odłancz mi turbo i przechodzi w stan awaryjny (strasznie mnie to wk)....w mojej wsi nie ma kto nawet zrobić logów....myślę że to turbo lub N75 (mógłbym wymienić , ale nie mam pewnosci i nie chce sie wpedzać w zbędne koszta).....co o tym myslicie??? prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik BASKECIORA i od razu poleciałem do auta zobaczyć czy sztanga wykonuje jakieś ruchy, i stwierdzam ze smutkiem że ani w dół ani w góre,patrzyłe na odpalonym silniku.i co teraz trzeba by było zrobić aby zaczeła się ruszać.pozdr. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniusiek28 - mam VAGa jak zorganizujesz lapka to logi można porobić (nie jest to taka wioska jak się wydaje)

co to Markus to faktycznie większośc mechaników z Elbląga tam daje turbo to robienia:

http://www.turbo.cdi.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki Adadur spróbuję zorganizować lapka zrobimy logi mam tel do ciebie więc jak będę coś wiedział konkretnie to zadzwonie....pozdrawiam ziomka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...