Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] ADR+FK Black 6000k+8.5"235/45/17 - nowe foty w 1-szym poscie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

teraz zauważyłem podpis i widze , że potestowane boczne strefy zgniotu :kwasny: mam nadzieje że wszyscy cali , bo groźnie to wygląda.

no i szkoda paździocha bo sie fajnie prezentował

Opublikowano
  • Autor

teraz zauważyłem podpis i widze , że potestowane boczne strefy zgniotu :kwasny: mam nadzieje że wszyscy cali , bo groźnie to wygląda.

no i szkoda paździocha bo sie fajnie prezentował

no przetestował , przetestował , cienko to wygląda bo na crashtestach samochody które uderzały nie osiągały takich prędkości jak ten pacjent co mi przyebał. jechałem sam wiec git ale fura do kasacji :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

No to ci pojechał po całości. :kwasny:

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , zamiast ADR-a jest AEB :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

cos ci opony wystaja z nadkola :D chyba za duze dystanse załozyles :D

zwłaszcza prawy przód :decayed: ale to wszystko przez małe ET :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

duzo Cie wyszły te szwarz lampy do przodu z przesyłka? co za firma to robi w ogole ?

które ,te co są założone na tym aucie z tematu ?? To FK Black , dałem prawie 800 pln tylko prawie 2 lata temu. teraz są chyba tańsze

Opublikowano

No to ci pojechał po całości. :kwasny:

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło , zamiast ADR-a jest AEB :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:kox::good::kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

te co zamowiles z niemców ;D w temacie regionalnym :D

aaa , 560pln z przesyłką

Opublikowano
  • Autor

brakuje mi w nich tylko dayline ale nie takiego jak maja sonary tylko takiego z nowej a6 :D

nie rozpierdalaj mnie :decayed: żadnych diód/świecidełek :thumbdown:

nie duzo w sumie :D poczekam az Ci przyjda i zobacze jak w furze wyglada :D

mam nadzieje że bedzie ok i mam nadzieje że producent to nie Sonar :naughty:

Opublikowano
  • Autor

przecież te co montują w nowych a6, te proste dayline sa za***iste :D

Ale jak sam napisałeś "A6" a my mamy "A4" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no niech Ci będzie :kox: przyznaje racje :decayed:

nie no stary , co kto lubi. mi akurat wszelkie dodatkowe świecidełka nie pasują , ja przy tych lampach z tematu miałem odpiete ringi , paliła sie tylko soczewka i to za***iście wyglądało :good:

Opublikowano
  • Autor

no ringi akurat mi sie nie podobaja :decayed: jak ringi to tylko w bmw :przebiegly:

:good:

musiałem kupić ringi bo zależało mi na lampach soczewkowych w czarnym środkiem , tylko takie były wtedy na rynku

Opublikowano

Mówicie o nowym aucie moskala w wątku dotyczącym starego? :mysli:

PS. szkoda auta, dobrze że nikomu nic sie nie stało.

Opublikowano
  • Autor

no czarny srodek jest kozak :cool1: zobaczymy jak te beda wygladac :naughty: tam jest srodek matowy czy połysk ?

brzydze się połyskiem :sick3:

Mówicie o nowym aucie moskala w wątku dotyczącym starego? :mysli:

tak jakoś wyszło :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2009, 14:55_________________________________________________na dyskusje zapraszam tutaj :decayed:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t91309.0.html;highlight=par%C3%B3wa

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam. Mam takie o to pytanie czy te lampy beda pasowac do mojej audi A4 B5 1995 R Avant. Dzieki prosze o odpowiedzi 21495978372.jpg

2149597837.jpg

Opublikowano
Witam. Mam takie o to pytanie czy te lampy beda pasowac do mojej audi A4 B5 1995 R Avant. Dzieki prosze o odpowiedzi 21495978372.jpg

2149597837.jpg

nieeedosć ze odkopałes stary wątek, który jest nieaktualny to jeszcze to pytanie :facepalm:

Opublikowano

Nie moge znales.. szukałem i na marne... I nie mam pojecia czy ta lampa bd pasowała bez problemu czy bd trzeba przerabiac cos.. i chiał bym sie poprostu dowiedziec:P

Opublikowano

dam se łapę uciąć że ten temat byl na forum wiele razy

Opublikowano

o matko..niech ktoś ten temat wykasuje :facepalm:

:polew:

Opublikowano

witam

jestem tu nowy i poradźcie ile km mniej więcej dojdzie jak założę taki gwizdek ?

http://allegro.pl/turbo-whistler-gwizdek-do-tlumika-ala-nitro-swist-i2181403459.html

w międzyczasie oczywiście zbieram na magnetyzer.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.