Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problem z uruchomieniem silnika - immobilizer


tedeik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem a mianowicie zdjąłem zegary i odpiąłem te trzy wtyczki co idą to tych zegarów po ponownym podpięciu nie mogę odpalić samochodu ponieważ mruga kontrolka immobilajzera.Samochód stoi pod domem i co teraz robić?

PS.Chciałem dodać że kontrolka hamulca ręcznego tez przestała świecić.

Mam pytanie czy można ominąć jakoś ten immobilajzer?[br]Dopisany: 03 Październik 2007, 18:14 _________________________________________________I po problemie , pomogło odholowanie do mechanika i podpięcie pod kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem co on tam kombinował bo wziął samochód na garaż i powiedział że to chwile potrwa i kazał mi wyjść (nie spodobało mi sie to bo nie lubię jak mi ktoś grzebie koło samochodu a ja nie wiem co, no ale co zrobić jak samochód nie odpalał ,zgodziłem sie i wyszedłem : kosztowało mnie to 100 zł )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie vagiem w fabrycznych odpiął sterownik silnika poczekał pół minuty i podpiął spowrotem bo palił sie błąd sterownika pomogło na rok czasu i zaczyna znów sie odzywać w immobilizerze na kompie pokazuje za słaby sygnał z kluczyka ale w kluczyku to raczej nic sie nie moze stać trzeba bedzie chyba wywalić to immo i problem raz na zawsze zniknie bo porażka jest z tymi immobilizerami w b5 antenka w stacyjce też raczej w porzo elektronika sie starzeje i zaczyna robić psikusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat powtórzył się po dwóch latach ,ale błąd inny na vagu wskazywał problem połączenia się kluczyka z immo, po zdjęciu fajery wyciągnięciu antenki od immo i przelutowaniu jej problem zniknął śmigam już rok i ani razu nie zdarzyło się żeby ta pieprzona pomarańczowa lampeczka, która narobiła mi tyle problemów 200km od domu nie zgasła, więc jestem zadowolony i nie mam już ochoty spychać mojej zielonej żabki z urwiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...