Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przyciemnianie szyb


MARTiiii

Rekomendowane odpowiedzi

pixel a ty nie miałeś w A6 piecowo robionych szybek
nie, to byla folia ale zrobiona bardzo ładnie . :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swoim A4 B5 avant mam przyciemnione wszystkie szyby oprócz czołowej

folia CLASSIS chromonikiel ciemny, lakier RS BLUE - całość b przyjemnie sie komponuje :)

koszt 450zł oczywiście atest na folie oraz na montaż, profesjonalny zakład w Bydgoszczy, uważam że jak za 7 dość dużych szyb to niska cena !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście atest na folie oraz na montaż, profesjonalny zakład w Bydgoszczy, uważam że jak za 7 dość dużych szyb to niska cena

Oczywiscie na przednie szyby - kierowcy i pasazera nie masz atestu ?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście nie mam:)

ale generalnie nie miałem jeszcze problemów, albo zdąże spuścić szybki w dół, albo panowie dają spokój jak im wręczam ulotki do sklepu tuningowego i obiecuje rabacik :)

generalnie przez całe lato zero problemów, żadnego mandatu ani zabranego dowodu, a kilka kontroli już było...

PS. zastanawiam się jakby to było np przy kolizji gdzie jest ewidentna wina drugiej strony czy mogliby przez szyby zmienić zdanie i uznac moją winę z powodu ograniczonej widoczności po mojej stronie?! czy to nie ma znaczenia...?

bo osobiście nie mam żadnych problemów z widocznością, ale przepisy wiadomo żyją swoim własnym życiem... kiedyś w radiu słyszałem fajne porównanie, że skoro nie pozwalają na przyciemnianie szyb to powinni zabronić jazdy w okularach słonecznych !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak jak ja - przednie bez atestu, ale tak jak piszesz, zawsze szybki w doł, gorzej w zime, i na przegladzie trzeba bedzie zbajerowac goscia :razz: Mysle ze z powodu szyb nie powinni zmienic zdania .... Najwyzej by Ci probowali mandat dac albo bys musial zrywac, a czasami wogole sie nie czepiaja, ja mam leciutko wszystko przyciemnione i wyglada oki . Przyciemnianie ma swoje dobre strony bo chroni przed sloncem, nagrzaniem auta, przed zlodziejami, szyba jest klejona na foli ... A wady ?? Chyba tylko to ze policji przeszkada :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wszystkie zalety które wymieniłeś !!

ja co prawda mam mocne przyciemnienie - folia 85% czyli przepuszcza tylko 15% światła ale widoczność i tak lepsza niż przez okulary słoneczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , ja mam 35 czy 40 % ale i tak wyglada extra , a co masz za akcesoria tuningowe ?? ;) Napisz do mnie na gg :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. zastanawiam się jakby to było np przy kolizji gdzie jest ewidentna wina drugiej strony czy mogliby przez szyby zmienić zdanie i uznac moją winę z powodu ograniczonej widoczności po mojej stronie?!

Tak.

kumpel w Kraku widział jak policjant przyjechał do stłuczki i w momencie, kiedy zobaczył, że ten z przodu ma pomalowane lakierem lampy, poprosił o dowód rejestracyjny, i wypisał kwit, na którym, widniało, że jest sprawcą kolizji. Powód: nie powinien zostać dopuszczony do ruchu i nie mógł się w związku z tym na drodze znajdować.

Za szybki jakby chcieli mogli by cię zrobić współsprawcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zapłaciłem tylko 400 zł
ja zapłaciłem tylko 400 zł

Ale jedną spaprali z tego co mówiłeś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to wyglada tak :

w dzien jezdzi sie o wiele lepiej gorzej jest dopiero wieczorem na nieoswietlonych ulicach np : las :) ale wtedy tez sie przydaje ps. pozdro dla kolezanek ze slaska

a co do policj i to jak juz bardzo sie przyczepi to sie zerwie a przednich ale na 2 dzien mam znowu :))

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7974c15fe3e8b7d0.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/67b0361f7f3033f1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda zachodu i kasy

Za 2 szybki zaplacisz grosze, a jak ma byc przyciemnione bez przednich bocznych to lepiej wszystko zerwac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...