Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

panowie dzis rozmawialem z Rogalotti, jak ktos chetny na styczen/luty to pisac, zrobimy mala liste i na jakis dzien Witek wygospodaruje swoj czas dla klubu:)tylko piszcie czy styczen lub luty lepiej pasuje, to sie ustali konkretny termin

Opublikowano

panowie dzis rozmawialem z Rogalotti, jak ktos chetny na styczen/luty to pisac, zrobimy mala liste i na jakis dzien Witek wygospodaruje swoj czas dla klubu:)tylko piszcie czy styczen lub luty lepiej pasuje, to sie ustali konkretny termin

Byłeś dziś u Rogala :mysli: ?

Opublikowano

Luty :)

Opublikowano

+ kolejny na luty :>

Opublikowano

Dla mnie bez znaczenia, dostosuje się do pozostałych :)

luka_rm, a ustalałeś jakąś minimalną liczbę osób w grupie?

Ceny tak jak w poprzednich grupowych? Ośka w serii ~ 900zł, Q~1000zł, tak?

Opublikowano

Ja również dopisuję sie na luty.

Pozdrawiam.

Opublikowano
  • Autor

panowie dzis rozmawialem z Rogalotti, jak ktos chetny na styczen/luty to pisac, zrobimy mala liste i na jakis dzien Witek wygospodaruje swoj czas dla klubu:)tylko piszcie czy styczen lub luty lepiej pasuje, to sie ustali konkretny termin

Byłeś dziś u Rogala :mysli: ?

tak bylem,pytalem o styczen, mowi ze juz ful ale moze mu sie uda jakis dzien dla klubu poswiecic:)

Dla mnie bez znaczenia, dostosuje się do pozostałych :)

luka_rm, a ustalałeś jakąś minimalną liczbę osób w grupie?

Ceny tak jak w poprzednich grupowych? Ośka w serii ~ 900zł, Q~1000zł, tak?

liczby nie ustalalem, zabieg trwa ok 1,5-2 godz, wiec kilka aut w jeden dzien da sie zrobic, jak bedzie wiecej to pewnie jeszcze znajdzie sie jakis dzien:)

tak cena bez zmian :)

Opublikowano

to ja na stówe sie pisze :good: ustalaj tylko date :naughty:

Opublikowano

panowie dzis rozmawialem z Rogalotti, jak ktos chetny na styczen/luty to pisac, zrobimy mala liste i na jakis dzien Witek wygospodaruje swoj czas dla klubu:)tylko piszcie czy styczen lub luty lepiej pasuje, to sie ustali konkretny termin

Byłeś dziś u Rogala :mysli: ?

tak bylem,pytalem o styczen, mowi ze juz ful ale moze mu sie uda jakis dzien dla klubu poswiecic:)

Dla mnie bez znaczenia, dostosuje się do pozostałych :)

luka_rm, a ustalałeś jakąś minimalną liczbę osób w grupie?

Ceny tak jak w poprzednich grupowych? Ośka w serii ~ 900zł, Q~1000zł, tak?

liczby nie ustalalem, zabieg trwa ok 1,5-2 godz, wiec kilka aut w jeden dzien da sie zrobic, jak bedzie wiecej to pewnie jeszcze znajdzie sie jakis dzien:)

tak cena bez zmian :)

To chyba się minęliśmy.

Granatowy avant b6 z klubowymi ramkami?

Opublikowano

Kto chetny na grupowego CHIP-ka na koniec listopada zapraszam do zapisow:) wszystko omowione z Rogalotti:)

LISTA OTWARTA:

boberek LUTY

puertoss LUTY

lc kazdy termin;)

artak LUTY

ten tytuł na lutowe zapisy to niekoniecznie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ten tytuł na lutowe zapisy to niekoniecznie :wink4:

faktycznie :polew:juz zmieniam:)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:26_________________________________________________

To chyba się minęliśmy.

Granatowy avant b6 z klubowymi ramkami?

z klubowymi ramkami ale czarny:) ja bylem 11:30-13:00, jak wtedy widziales to ja:)

Opublikowano

Byłem umówiony na strojenie na 13 więc pewnie się w poczekalni minęliśmy. Z dziewczyną byłem :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Byłem umówiony na strojenie na 13 więc pewnie się w poczekalni minęliśmy. Z dziewczyną byłem :wink4:

teraz kojarze! minelismy sie na gorze w drzwiach! kurde szkoda ze s nie poznalismy :confused4:

Opublikowano

Ja bym się z chęcią dopisał ale najchętniej w terminach maj/czerwiec. Najpierw muszę rozrząd zrobić :decayed: dopiero potem będę planował wirusika. Skoro lista ciągnie się od października to może i do maja się przeciągnie :D

Opublikowano

prosiłbym o zdjecie mnie z listy....

pozmieniały sie u mnie terminy (test czegoś innego) i jednak musze dłużej odwlec z wirusem. :hi:

Opublikowano

chętnie luty

Opublikowano

mam pytanie czy cena jest ta sama jak mam quattro??

Opublikowano

chyba +100 zł do Q

Opublikowano
  • Autor

mam pytanie czy cena jest ta sama jak mam quattro??

1000zl

Opublikowano

Są jeszcze chętni na grupowy, bo coś słabo to idzie? :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.