Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Otwieram NOWĄ listę na grupowy CHIP do MR ROGALLOTTI:)


luka_rm

Rekomendowane odpowiedzi

mało kto robi teraz 1.8T "na lince"w cenie 900 zł,trzeba się dużo więcej nagimnastykować i stracić 6h zamiast 2,albo 3h i pewnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to proponuje założyć nowy wątek 1.8T ja jestem chętny, na wiosnę może uzbieramy parę osób

najpierw znajdz wykonawce strojenia,potem sie dogadaj i dopiero rob liste,jak nie znacz ceny to lista bedzie w ciemno a potem sie polowa ludzi wysra bo cena nie przypasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja mam zamiar się wybrać na wizytę mojej 110ps A4 B5 muszę zrobić logi wrzucę na forum czy wszystko działa jak trzeba i jak będzie ok i znajdę czas to chętnie przyłącze się do listy na grupowego chipa tylko nie wiem czy mam się z nim kontaktować itp i jaka będzie cena ostatecznie :gwizdanie:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista otwarta ale narazie chetnych brak :confused4: jesli sie zdecydujesz jest nas narazie dwoch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no dwóch :decayed: a ile czasu schodzi z jednym autem ? umawia się każdy na jakąś godzinę czy po kilku i bajera w miedzy czasie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista otwarta ale narazie chetnych brak :confused4: jesli sie zdecydujesz jest nas narazie dwoch :)

luka_rm podałem Ci juz gdzie mozesz sie zapisac do Witka za 9stowek , jak narazie jestes sam , zobacz na pierwszej stronie zapisz sie i zrob chipa bo nie ma co czekac , szybciej zrobisz szybciej bedziesz zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze masz racje z tym forum golfa:) z takich odzewem faktycznie do przyszlego roku mozna czekac;)moze na dniach podjade do zakladu i zapytam co i jak, tylko ze ciezko zlapac Rogalla na miejscu:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum golfa grupowy trwa juz ponad rok za 900pln wiec zadna atrakcja ta cena w takim terminie , tam mozesz sie zapisac na liste wszyscy moga wystarczy sie zarejestrowac i dobrac sobie termin jaki chcesz z rogalem , pozdro

05e55bf7636c9664m.jpg

Nawet ja jestem na tej liście :naughty:

Myślałem, że się załapię za 900zł. Niestety, wrzucone graty powodują, że muszę zapłacić normalną cenę ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum golfa grupowy trwa juz ponad rok za 900pln wiec zadna atrakcja ta cena w takim terminie , tam mozesz sie zapisac na liste wszyscy moga wystarczy sie zarejestrowac i dobrac sobie termin jaki chcesz z rogalem , pozdro

05e55bf7636c9664m.jpg

Nawet ja jestem na tej liście :naughty:

Myślałem, że się załapię za 900zł. Niestety, wrzucone graty powodują, że muszę zapłacić normalną cenę ;(

akurat sie nie dziwię co innego poprawić orginal a co innego wysterowac jakas mieszanke ,pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytalem Rogalla o jakis rabacik ale nstety mowi ze to juz najnizsza cena:

900zł seryjne mechanicznie auto FWD

1000zł seryjne mechanicznie auto AWD / TIP

multitronic na upartego delikatnie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem chętny na moda ale niestety będę miał naprawione auto dopiero pod koniec roku. I tak ostatecznie na pewno trafię do Rogala. Robiłem u niego poprzednie auto tj. Carismę DID ze 115 na 150KM i 254/292 Nm. Cztery lata i 110 tkm bezawaryjnie przelatałem na tej samej suszarce i dwumasie. Jesli termin grupowy przeciągnie sie na drugą połowę grudnia to prosze mnie uwzględnić.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko dodam że jestem zainteresowany jak najbardziej a jestem w trakcie szykowania silnika po logach które niestety wykazały kilka wad no ale jakoś tam działam po wytmienam co nie co podłacze vaga logi i ocenimy czy się na daje na wizytę do doktora rogalotti pozdrawiam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na koniec listopada ja będe chetny, u mnie bedzie Quattro, tylko najpierw musze sprawdzic czemu mi czasami na jałowym buja silnik tak jak by jeden wtrysk lub cylinder nie pracował tak jak trzeba :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Rogal mówił, to nie ma szans na grupowe chipowanie w listopadzie. Co najwyżej w grudniu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, widze ze zainteresowanie sie zwieksza, moze cos z tego bedzie i jakas grupke stworzymy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja będę chętny ale najlepiej po nowym roku. Najpierw jeszcze ogarnę logi czy wszystko jest dobrze i się piszę na viruska;). A pytanko czy w Lublinie polecacie jakiś zakładzik, w którym jakbym się pojawił zdiagnozowali by mi czy turbina i wszystko pozostałe dobrze lata???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...