Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Problem z termostatem do 2,6 v6


PABLO

Rekomendowane odpowiedzi

tak temp powinna i musi ! byc 90 st. C niewyzej, nie mniej i skakac tez nie moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych mrozach u mnie 70 C pokazuje klimatronik na hi i zimno w aucie :(:wallbash: :wallbash:

Nie ma takiego kanału jak HI :gwizdanie: :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych mrozach u mnie 70 C pokazuje klimatronik na hi i zimno w aucie :(:wallbash: :wallbash:

Nie ma takiego kanału jak HI :gwizdanie: :lol1:

doczytalem ze jest cos takiego jak kody na klimatroniku ....moje 1 audi wiec prosze wbaczyc czlowiek sie uczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam problem i musze go wymienic. czy da rade termostat wymienic bez demontowania elementow rozrzadu po uprzednim wymontowaniu chlodnicy, belki i zderzaka? pytam bo do wym rozrzadu zostalo 60 tys i chcialbym wymienic sam termostat bez ingerencji w rozrzad. 2.6 V6 ABC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to u mnie mechanik musiał rozrząd "rozpinać" :disgust:

Ale mój silnik "trochę" się różni od Twojego :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demontaż przodu obowiazkowy ,ale rozrządu nie trzeba rozpinać, ja wymieniałem sam z miesiąc temu i zajęło mi to ze 3 godzinki całość. :beach: Radze poszukać materiałów na forum ułatwi Ci to i przyspieszy pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukalem i znalazlem ,ta stronka gdzie sa zdjecia nie otwiera sie ,jakis blad wyskakuje. czyli po zdemontowaniu przodu tak abym mial dostep wystarczy tylko odchylic troche pasek rozrzadu aby go wyjac tak? i jeszcze jedno, jak jest tam ten termostat przytwierdzony? przykrecony pomozcie co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i radze tylko orginał termostat, nie ma co załowac i tak przod trzeba z ciagac , u mnie do 6km spokojnej jazdy i temp wskakuje na 90 i sie trzyma niezaleznie z gorki pod gorke czy tsoje, a jak masz zimno w aucie to na 100 termostat 2 obieg ci sie nie zalancza czyli termostst nie puszcza wogole,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ori w aso z oringiem kosztuje 75 zł,i tylko taki radze w tym silniku montowac, termostat jest tylko wsuniety w otwór i dociskasz go obudową termostatu na dwie sruby, a potem duuuuzzzooooo odpowietrzania. :confused4: V6 to masakra jakaś pod tym względem... zrób to dobrze i bądź cierpliwy. cała robota jest naprawdę banalna :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak to odpowietrzanie przebiega[br]Dopisany: 01 Luty 2009, 14:23_________________________________________________i jaki plyn do chlodnicy polecacie? to od razu moze bym wymienil bo juz 30 tys jest na nim przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszcie cos o tym odpowietrzaniu albo podajcie linka bo nie moge znalezc,i co z tym oringiem? zamowilem u kolegi z forum TOM77 termostat wahler i paczka juz idzie a czy w sklepie motoryzacyjnym dostane jakis oring dobry i ile kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...