Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Nie działa regulacja lędźwi


Miroo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie nie działa mi jedna regulacje lędźwi działa ta góra dół a druga nie. Od czego zacząć szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie nie działa mi jedna regulacje lędźwi działa ta góra dół a druga nie. Od czego zacząć szukać przyczyny?

..zdejmuj tylnią obudowe fotela i zobacz czy nie padl drucik(regulacja zapiera sie o niego i albo wypycha albo sie chowa)

ten drucik potrafi czasem popsuć obudowe fotela jest gdzies o tym temat w dziale warsztat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ten drucik odpadł to powinien silniczek tak buczeć bo nic nie słychać po naciśnięciu wybrzuszenia bo jak pisałem góra dół działa normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie silniczek buczy po naciśnięciu, musisz się dobrze wsłuchać, za niedługo to samo będę robił u siebie bo przód- tył nie działa u mnie :).

Tu masz temat, problem rozwiązany :).

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_tylna_oslona_siedzenia_oraz_ciegno_od_pompowanianowatorska_naprawa-t73142.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem ten drut u siebie i jeden z silników przestal działac słychac było tylko jak stycznik załącza,walnołem w niego i zaczął działac.Na razie działa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze próbowałem ściągnąć ten tył z fotela i to strasznie siedzi nie chce tego połamać może ktoś napisać jak to zdjąć? Widziałem gdzieś foty ze od dołu trzeba ciągnąc ale u mnie to ani drgnie i nic nie chce odejść ani puścić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już próbowałem wszędzie szerokie płaskie śrubokręty miałem powkładane z 5 albo 6 sztuk słychać jakby jakiś klej tak puszczał i nic i dalej to nie chce zejść już nie mam narazie pomysłu i pewnie zostawię to do wiosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od góry sa trzy zaczepy i tam najpierw podważ

..dobrze gada jak już złapiesz tą górną część palcami to wykonaj krótkie szarpnięcie i odlezie ze spinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj odpiac chociaz jedna spinke z jednego boku, wloz reke do srodka i reszte spinek sprobuj scisnac palcami i wypchnac! ja tak zrobilem, u mnie tez sie cholernie mocno trzymalo :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz uważać jak ja rezałem swoje fotele i wyciągałem maty to jeden zatrzask odrzedł razem z mocowaniem i musiałem przyklejać pozniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem po naprawie a raczej wymianie tego drucika,powiem tyle że nie było łatwo tzn ograniczony dostęp (ciasno jak cholera) i zdjęcie tych zacisków metalowych dał mi popalić,ale udało się i jestem bardzo zadowolony.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowałeś drucik w ASO?? Ja niestety nie zabrałem się jeszcze za naprawę tego i pewnie będzie to czekać do wiosny. jak macie jakieś foty z napraw to wrzucajcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miroo tak czytam i powiem Ci ze mozesz miec to na kleju wlozone dlatego nie mozesz zdjac... a jesli Ci nie dziala ta regulacja to wg mnie pewnie wlasnie tak zajal sie tym poprzedni wlasciciel.. pekl mu drucik odpadl tyl fotela wiec zakleil na amen..

ja mialem ten sam problem w poprzedniej furce b6- znajomy zaspawal mi ten drucik bezposrednio w foltelu w aucie ale trzeba uwazac zeby wszystko nie splonelo :wink4:

powodzenia tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupowałem auto to działało bo sprawdzałem tylko w sumie to nigdy później tego nie używałem , kiedyś sobie siedzę w aucie i czekałem na kogoś i właśnie zauważyłem ze nie działa. Nie lubię jak coś w moim aucie jest popsute i dlatego muszę to naprawić ale jak pisałem na wiosnę dopiero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...