Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Wirus w EVOLUTIONmotorSPORT we Wrocławiu???

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

robił ktoś w tej firmie tuning swojego tdi???

zastanawiam się a firma nazbyt znana nie jest

a może polecilibyście coś w okolicy? bo nie wszyscy mają hamownie do quattro ;/

p.s. interesuje mnie max bez zmian w silniku i osprzęcie

Opublikowano

Znam troche czlowieka po jego modach na golfie,i moge powiedziec ze ma pojecie.

Opublikowano
  • Autor

znaczy że polecił byś ;)

Opublikowano

Jaka cena gdzie on sie miesci ?

Opublikowano

znaczy że polecił byś ;)

Bezapelacyjnie i z czystym sumieniem TAK :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

i jak sebolc robiłeś tam auto ? stosunek jakość / cena ?

Opublikowano

gdzie ma siedzibę ta firma?

Opublikowano

gdzie ma siedzibę ta firma?

Chyba tu: Wrocław ul. Żernicka 205

(dojazd od ul. Przedniej)

pozdr

Opublikowano

gdzie ma siedzibę ta firma?

Chyba tu: Wrocław ul. Żernicka 205

(dojazd od ul. Przedniej)

pozdr

bzdury opowiadasz :naughty:. Tu jest siedziba Wrocław, Średzka 1. W następnym tygodniu przejadę się do nich pogadać i zobaczyć jak wygląda zakład ;)

Opublikowano

http://www.jetronik.pl/

Przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, hamownia na quattro, warsztat na miano XXI wieku, profesjonalne podejscie, koles wszystko robi w Twojej obecności i opowiada Ci co robi. 2 tygodnie temu chipowałem swoje 2.0 tdi i jestem zadowolony.

Opublikowano

http://www.jetronik.pl/

Przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, hamownia na quattro, warsztat na miano XXI wieku, profesjonalne podejscie, koles wszystko robi w Twojej obecności i opowiada Ci co robi. 2 tygodnie temu chipowałem swoje 2.0 tdi i jestem zadowolony.

i ile Ci tam wyszło na hamowni po chipie? i jaki koszt?

Opublikowano

http://www.jetronik.pl/

Przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, hamownia na quattro, warsztat na miano XXI wieku, profesjonalne podejscie, koles wszystko robi w Twojej obecności i opowiada Ci co robi. 2 tygodnie temu chipowałem swoje 2.0 tdi i jestem zadowolony.

:good:

Opublikowano
  • Autor

zmailowałem się z typkiem i mówił że quattro zrobi za 1200, nie wiem jak by było z kilkoma autami, mogę się dowiedzieć, teraz na zimę nie będę nic cudował bo 131 wystarczy na śniegu, ale po nowym roku jak najbardziej się zgłoszę.

zmieniłem rozrząd, jeszcze poduchy pod silnikiem i łożyska z tyłu muszę wymienić.

jak by ktoś reflektował to piszcie, dowiem się czy zniżka będzie i przy ilu sztukach

:quattro:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 18:43_________________________________________________

http://www.jetronik.pl/

Przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, hamownia na quattro, warsztat na miano XXI wieku, profesjonalne podejscie, koles wszystko robi w Twojej obecności i opowiada Ci co robi. 2 tygodnie temu chipowałem swoje 2.0 tdi i jestem zadowolony.

ArkadiuS czy zmieniałeś coś w osprzęcie silnika na te 202 ps i 400nm???

ja celuje w 140-150km i 400 mn

Opublikowano

no jasne ze zmienial wlozone Turbo BRD i 2x IC

Ty masz Avf-a wiec po samym programie powininies miec 165-175 ps i ok 370-380Nm

Opublikowano
  • Autor

nie chce przesadzić żebym nie musiał wymieniać sprzęgła, moja mała też jeździ czasami tym autem, a wiesz jak jest duża moc+miasto+kobieta z manualem........ dalej nie trzeba tłumaczyć :thumbdown:

turbo też bym zostawił bo jest suchutkie i w bardzo dobrej kondycji, także IC nie chce ruszać,

mam zamiar zrobić tak żeby skończyć na samym programie, jak się znudzę bo będzie za "słaby" to wtedy pomyśle co dalej, ale dalej to już chyba b7 2.0...

a ile więcej tobie pali? w normalnej jeździe? kopci jak mu depniesz?

Opublikowano

jeżeli chodzi o zmiany to T od BRD oraz dodatkowy seryjny prawy IC. Moda polecam, ale uprzedzam, że szybko robi się mało ;)

Natomiast o spalaniu co tu dużo pisać....konie muszą swoje wypić hehe. W mieście pali ok 1-1,5l więcej. W trasie bez zmian ze spalaniem, ale za to wyprzedzanie jest piękne ;). A dyma puści jak to ON :naughty:

Opublikowano

odnosnie EVO to raczej solidny gosc godny polecenia. Znam juz z innego fora takze tez moge polecic smialo

Opublikowano

a jakie ceny maja w tym EVO cos konkretnego mozeci napisac??

Opublikowano
  • Autor

z tego co się orientowałem to jakieś 1200

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.