Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wirus w EVOLUTIONmotorSPORT we Wrocławiu???


sebolc

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie ma siedzibę ta firma?

Chyba tu: Wrocław ul. Żernicka 205

(dojazd od ul. Przedniej)

pozdr

bzdury opowiadasz :naughty:. Tu jest siedziba Wrocław, Średzka 1. W następnym tygodniu przejadę się do nich pogadać i zobaczyć jak wygląda zakład ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jetronik.pl/

Przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, hamownia na quattro, warsztat na miano XXI wieku, profesjonalne podejscie, koles wszystko robi w Twojej obecności i opowiada Ci co robi. 2 tygodnie temu chipowałem swoje 2.0 tdi i jestem zadowolony.

i ile Ci tam wyszło na hamowni po chipie? i jaki koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jetronik.pl/

Przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, hamownia na quattro, warsztat na miano XXI wieku, profesjonalne podejscie, koles wszystko robi w Twojej obecności i opowiada Ci co robi. 2 tygodnie temu chipowałem swoje 2.0 tdi i jestem zadowolony.

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmailowałem się z typkiem i mówił że quattro zrobi za 1200, nie wiem jak by było z kilkoma autami, mogę się dowiedzieć, teraz na zimę nie będę nic cudował bo 131 wystarczy na śniegu, ale po nowym roku jak najbardziej się zgłoszę.

zmieniłem rozrząd, jeszcze poduchy pod silnikiem i łożyska z tyłu muszę wymienić.

jak by ktoś reflektował to piszcie, dowiem się czy zniżka będzie i przy ilu sztukach

:quattro:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 18:43_________________________________________________

http://www.jetronik.pl/

Przy ulicy Opolskiej we Wrocławiu, hamownia na quattro, warsztat na miano XXI wieku, profesjonalne podejscie, koles wszystko robi w Twojej obecności i opowiada Ci co robi. 2 tygodnie temu chipowałem swoje 2.0 tdi i jestem zadowolony.

ArkadiuS czy zmieniałeś coś w osprzęcie silnika na te 202 ps i 400nm???

ja celuje w 140-150km i 400 mn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze zmienial wlozone Turbo BRD i 2x IC

Ty masz Avf-a wiec po samym programie powininies miec 165-175 ps i ok 370-380Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce przesadzić żebym nie musiał wymieniać sprzęgła, moja mała też jeździ czasami tym autem, a wiesz jak jest duża moc+miasto+kobieta z manualem........ dalej nie trzeba tłumaczyć :thumbdown:

turbo też bym zostawił bo jest suchutkie i w bardzo dobrej kondycji, także IC nie chce ruszać,

mam zamiar zrobić tak żeby skończyć na samym programie, jak się znudzę bo będzie za "słaby" to wtedy pomyśle co dalej, ale dalej to już chyba b7 2.0...

a ile więcej tobie pali? w normalnej jeździe? kopci jak mu depniesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o zmiany to T od BRD oraz dodatkowy seryjny prawy IC. Moda polecam, ale uprzedzam, że szybko robi się mało ;)

Natomiast o spalaniu co tu dużo pisać....konie muszą swoje wypić hehe. W mieście pali ok 1-1,5l więcej. W trasie bez zmian ze spalaniem, ale za to wyprzedzanie jest piękne ;). A dyma puści jak to ON :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...