Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Problem z połączeniem się z modułem


robert3384

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i sory jeżeli taki wątek już był.

Mam problem ze sterowaniem FIS manetką nie zawsze działa, czyli raz cie zmieniają dane a raz nie. działa przycisk Reset dolny nawigacyjny raz działa raz nie (obecnie nie działa) górny nie działa od kąt mam auto. Wyciągałem licznik poprawiałem luty przy pinach, sprawdzałem przejścia miernikiem po miedzy wtyczką fis a manetką i wszystko ok. :mysli:

Ale do sedna: znalazłem ten opis

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=24989.630

i postanowiłem spróbować przekodować adres 17 i 16 zgodnie z opisem. no i d...pa :blink:

adres 17--> 10 adaptacja--> kanał 19 a tu ERROR :wallbash:

adres 16 --> brak połączenia :wallbash:

mam vag-com 311n2 i obd II kabel usb coś takiego http://allegro.pl/kabel-interfejs-vag-com-409-1-vw-seat-audi-usb-kb1-i1294331416.html

inne funkcje mogę sprawdzać i wszystko działa.

powiedzcie gdzie mam szukać problemu

z góry dziękuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejszałem i zwiększałem od najmniejszej do największej i nic :wallbash:[br]Dopisany: 28 Październik 2010, 23:52_________________________________________________Czy to może być jakiś problem mechaniczny?

w stylu brak przejść na jakiejś kości

czy jakiś bezpiecznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra a czy w ogóle tym kabelkiem da rade zrobić tą operacie, lub inne kodowania.

Bo trochę poczytałem i już nic nie wiem :confused4: i jaką wersie vaga zdobyć żeby to latało :hi:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 22:28_________________________________________________czy dam rade zrobić to polskim vag 4.9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się zastanówcie. :oops:

Próbujecie się połączyć z adresem sterownika Kierownicy, czyli modułem, który został wprowadzony dopiero do modeli B6.

Więc odpowiedź jest prosta. VAG się nie łączy, bo nie ma takiego modułu w tym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...