Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieźle modzisz :shocked::kox:

Powinieneś być w battalionie :good:

Gwint nówka?

Opublikowano
  • Autor

nówka sztuka jedzie do mnie z DE :kox:

battalion mowisz :evil: daj mi czas do wieczora to zrobie update planow i mozecie mnie wrzucic na liste do batalionu :polew:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 06:40_________________________________________________Update listy modów i plany w pierwszym poście

Powinieneś być w battalionie :good:

To co zasługuje już na batalion ? :polew::kox:

Opublikowano

mówiłem Ci że jak tylko zajmiesz się gwintem to Cię wciągnął do Battalionu ;-)

Opublikowano
  • Autor

mówiłem Ci że jak tylko zajmiesz się gwintem to Cię wciągnął do Battalionu ;-)

Jeszcze nie przyjeli ;)

Opublikowano

powoli, najpierw załóż tego gwinta i wsadź słuszną felę ;-)

Opublikowano
  • Autor

Na zime słuszna fela już jest ;) Na lato bedzie jedna z opcji w 18 calach:

* Avus III

* BBS CH Motorsport

* RH Turbo

Opublikowano

Na zime słuszna fela już jest ;) Na lato bedzie jedna z opcji w 18 calach:

* Avus III

* BBS CH Motorsport

* RH Turbo

bierz BBS, bo tak to bedzie jeden wiecej z takich samych A4 :polew: :polew: dlamnie też jest to faworyt na lato

Opublikowano

ale auta się nie robi pod kogoś tylko dla siebie ;-) Rób jak będziesz chciał ;-)

Opublikowano
  • Autor

Na zime słuszna fela już jest ;) Na lato bedzie jedna z opcji w 18 calach:

* Avus III

* BBS CH Motorsport

* RH Turbo

bierz BBS, bo tak to bedzie jeden wiecej z takich samych A4 :polew: :polew: dlamnie też jest to faworyt na lato

Szczerze to nie mam jeszcze jakiegos faworyta, jak zaloze gwinta to bede szukal turbo a pozniej jechal na chipa ... felgi beda na koncu :([br]Dopisany: 16 Luty 2011, 13:47_________________________________________________Z rzeczy o których rano zapomniałem a które leżą na półce i czekają a których jeszcze nie wrzucilem w pierwszego posta: grill RS4 i manetka pod FIS :evil:[br]Dopisany: 16 Luty 2011, 21:28_________________________________________________spy foto :przebiegly:

DSC01873.jpg

Opublikowano

już na letnich śmigasz ;-) ?

Opublikowano

Teraz to już battalionu obowiązkowo :kox:

Jeszcze jakbyś dekle BBS dorwał :gwizdanie:

Opublikowano

Dobre koło kupiłeś :good:

Opublikowano
  • Autor

Teraz to już battalionu obowiązkowo :kox:

Jeszcze jakbyś dekle BBS dorwał :gwizdanie:

To jest ori felga audi przypadkiem wzor BBS CH Motorport :przebiegly: dekiel zostaje jak jest :evil:

A jak nie przyjmiecie mnie do batalionu to :przebiegly::foch:[br]Dopisany: 21 Luty 2011, 13:14_________________________________________________Gwint dotarł (przesyłka z DE od momentu zapłaty jechala 6 dni), montaż za tydzień oby sniegiem nie dowaliło :blink: z recenzji na szybko minus jest taki ze jest na jednej sprężynie, ponoc lepsze są gwinty dwu sprężynowe mechanik (fan Koni i KW) krecił nosem ale był ciekawy ile to "ciut twardszy niż 1BE" :polew:

BBS CH Audi branded już w drodze ... jak tylko zwitają wrzuce zdjęcia :evil:

Opublikowano

sam jestem ciekawy ;-) masz to u siebie czy u Adriana ?

Opublikowano
  • Autor

gwint lezy u Adriana, felgi powinny jutro do niego dojechac ;) jak zwykle kręcił nosem ze nie Koni/KW ale był ciekaw jak to wyjdzie :naughty:

Opublikowano

spox ;-)

Opublikowano
  • Autor

No wiec tak koła dotarły do mnie z Rybnika stan całkiem ok, opony miesa maja na 2-3 sezony

P1020393_1.jpgP1020394_1.jpgP1020398_1.jpgP1020404_1.jpg

Jest też małe conieco żeby to koło jeszcze lepiej trzymało sie asfaltu

P1020396_1.jpgP1020400_1.jpgP1020402_1.jpgP1020403_1.jpg

Opublikowano

a liczyłeś już ile kasy w to wsadziłeś ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

w co koła i gwint ? wole nie liczyc :wallbash: ale jak padło ma jezdzic to trzeba zainwestowac :kox:

Opublikowano

tylko nie sprzedaj po roku jak każdy ;-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.