Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Mój S-Piachoo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wspaniala ;)

Opublikowano

Nic dodać nic ująć. Trochę większe kółka i będzie malina :th:

Opublikowano

adaho cena kosmiczna i dekle od S-line zamiast od S4 bo felgi to Avusy... a fura tak jak już pisałem ładna...

Opublikowano
  • Autor

adaho[/color][/b] cena kosmiczna i dekle od S-line zamiast od S4 bo felgi to Avusy... a fura tak jak już pisałem ładna...

bardziej mi o wzór chodziło - felgi kupię pewnie tam gdzie auto, dużo korzystniej wychodzi niż w PL

danke :notworthy:

Opublikowano

No lala troche zmian i bedzie luksusik :)

:th:

Opublikowano

Dokładeczki w kolorek , szybki , felunek i czego wiecej chcieć :)

Marzy mi sie taka ... tylko czarna :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Adam gratulję zakupu, cieszę się że udało się coś fajnego znaleźć. :dance:

Mam nadzieję że poradziłeś sobie z tym VIN-em, bo akurat tego dnia nie było mnie na miejscu. :embarrassed:

dzięki :>

tak - zadzwoniliśmy do ASO :audi: na miejscu w Asslau i wszystko nam sprawdzili bez problemu.

Opublikowano

hej , przeciez to bylo w aßlar werdorf a nie w asslau , juz nie pamietasz gdzie fure kupowales :D

pozatym ja tez tam bylem , tylko ze sie spoznilem na pociag i przyjechalem za pozno heh.

Opublikowano
  • Autor

hej , przeciez to bylo w aßlar werdorf a nie w asslau , juz nie pamietasz gdzie fure kupowales :D

pozatym ja tez tam bylem , tylko ze sie spoznilem na pociag i przyjechalem za pozno heh.

a tak było wpisane w ogłoszeniu :mysli:

to Ty byłeś wtedy ?? trzeba było tą srebrną brać

Opublikowano
a tak było wpisane w ogłoszeniu mysli

to Ty byłeś wtedy ?? trzeba było tą srebrną brać

no to ja bylem wtedy i to byl na 100 % Aßlar- Werdorf bo jeszcze obserwuje ten autokomis.

a co do srebrnej to taka sobie i nie zaluje ze nie wzielem, wole poczekac i miec cos fajniejszego

Opublikowano

robert191 ta jest piękna i ma wszystko co trzeba...

http://www.mobile.de/SIDpTkcS60hvxXo6RLGQ18M1w-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1192184067A1LsearchPublicD1100CCarW-t-vctpLtt~BmPA1A1B20A8%81w-t-vAtCaMiMkPOPRSeUnVb_X_Y_x_yetpordsO~BSRA6JPrivatOnlyA3A9D1900B96I150000000CPKWA0HinPublicA0A0C400A0FDieselB96D2002A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=2&id=11111111280328377&

lub ta :

http://www.mobile.de/SIDaBPqpb8raESSuCrSyT5RXQ-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1192184067A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B61%81u-t-vAtCaMiMkPOPRSeUnVb_X_Y_x_yetpordsO~BSRA6JPrivatOnlyA3A9D1900B96I150000000CPKWA0HinPublicA0A0A0A0FDieselB96D2002A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=6&id=11111111279779936&

aut od privatu jest sporo i to całkiem ładne ... :

http://www.mobile.de/SIDaBPqpb8raESSuCrSyT5RXQ-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1192184067A1LsearchPublicD1100CCarX-t-vctpLtt~BmPA1A1B20B61%81u-t-vAtCaMiMkPOPRSeUnVb_X_Y_x_yetpordsO~BSRA6JPrivatOnlyA3A9D1900B96I150000000CPKWA0HinPublicA0A0A0A0FDieselB96D2002A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=16&id=11111111275315451&

http://www.mobile.de/SIDpTkcS60hvxXo6RLGQ18M1w-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1192184067A1LsearchPublicD1100CCarW-t-vctpLtt~BmPA1A1B20A8%81w-t-vAtCaMiMkPOPRSeUnVb_X_Y_x_yetpordsO~BSRA6JPrivatOnlyA3A9D1900B96I150000000CPKWA0HinPublicA0A0C400A0FDieselB96D2002A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&top=8&id=11111111276093047&

nie kumam - ty siedząc w Niemczech nie możesz znaleźć sobie auta ?? chyba sobie jaja robisz... albo czekasz aż znajdziesz auto we Frankfurcie...

warnwarn.gifPomyliłeś działy to nie jest Zakup kontrolowany

Opublikowano
  • Autor

nie kumam - ty siedząc w Niemczech nie możesz znaleźć sobie auta ?? chyba sobie jaja robisz... albo czekasz aż znajdziesz auto we Frankfurcie...

święte słowa ... przecież będąc tam na miejscu mógłbym co tydzień innym jeździć :gwizdanie:

w auto-wagner.com masz przynajmniej 3 S-line które aż się proszą żeby je kupić ... zabieraj kase, jedź i kupuj .. tylko zarezerwuj wcześniej zeby nie było jak z tym moim którego obaj chcieliśmy kupić .:mysli: tyle że ja wpadłem do komisu 20 min wcześniej :notworthy: a musiałem przejechać 1100 KM z W-wy

warnwarn.gifChcesz podpowiedzieć kolegom gdzie kupić dobre auta, to napisz w Zakupie kontrolowanym.

Opublikowano

dzieki , w poniedzialek jade pewne auto zobaczyc jak kupie to sie pochwale

Proszę nie kontynuować OT, kupisz auto to założysz nowy temat

[spedyt]

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Felgi na lato sa... teraz tylko wizyta u rogala :kox:

Opublikowano
  • Autor

Felgi na lato sa... teraz tylko wizyta u rogala :kox:

już mnie namówiłeś na RNS'a ...do Rogala owszem pojadę ale na fix sprzęgła, rozrządu i może dwumasu jak będzie taka potrzeba

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Odswieze Ci topik Adaś :)

Zawias s-line :rolleyes: ... a kiedy malowanie dokladek? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Odswieze Ci topik Adaś :)

Zawias s-line :rolleyes: ... a kiedy malowanie dokladek? :naughty:

:decayed: dzięki

Muszę się zebrać i zrobić opis modów wkoncu

dokładki chyba poczekają - no cash in da haus :decayed:

Opublikowano

:) tak tak :) zawsze tak mówiłes ;P

BIX juz jest :) DVD tez :)

i pare innych rzeczy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.