Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

No moja ma rarytas jak pojdziemy na grilla gdzies :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

podaj numer konta niech każdy wpłaci "co łaska" to projekt ruszy pełną gębą :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to juz blizej jak dalej :) Powinno sie udac juz :) Czesci wszystkie sa ( no brakuje listwy zderzaka z b7 tej pod klapa :P ) , "tylko" robocizna blacharza i lakiernika :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiakowe zaciski ładnie wygladają na aucie i to ich jedyna zaleta

są ciężkie i wypierd...alaja zawiechę

ponadto nie ma do nich ciekawych klocków, chyba ze Pagid czy EBC mają, ale tego jeszcze nie sprawdziłem

RS-owe zaciski sa lzejsze i mają zaje....bista zaletę

kilka firm (Ferodo, EBC, Pagid) robia do nich Racingowe klocki i o to własnie w tym wszystkim chodzi

Nosb wrzuc cene na priv, moze ja sie skuszę :wink4:

kolego tak się składa że zaciski z RS4 mają porównywalną wagę z 6tłoczkami z Prosiaka, generalnie każde obciążenie działa negatywnie na zawiechę, a najbardziej ciężkie wielkie felgi (które często nie są już takie proste), co do samych klocków to racja jest więcej dostępnych, ale same Brembo(Pagid) dają rady, osobiście mam takie i nieźle się zachowują, teraz zamontowałem na tył 3setki i jest bardzo dobrze (seria 245/10 :polew:)

Nosb, kozacki zestaw, ale ceny przy wymianie :polew:, masz za***iście że masz tyle czasu i ogarniasz temat po kosztach, kiedy planujesz zakończyć go??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiakowe zaciski ładnie wygladają na aucie i to ich jedyna zaleta

są ciężkie i wypierd...alaja zawiechę

ponadto nie ma do nich ciekawych klocków, chyba ze Pagid czy EBC mają, ale tego jeszcze nie sprawdziłem

RS-owe zaciski sa lzejsze i mają zaje....bista zaletę

kilka firm (Ferodo, EBC, Pagid) robia do nich Racingowe klocki i o to własnie w tym wszystkim chodzi

Nosb wrzuc cene na priv, moze ja sie skuszę :wink4:

kolego tak się składa że zaciski z RS4 mają porównywalną wagę z 6tłoczkami z Prosiaka, generalnie każde obciążenie działa negatywnie na zawiechę, a najbardziej ciężkie wielkie felgi (które często nie są już takie proste), co do samych klocków to racja jest więcej dostępnych, ale same Brembo(Pagid) dają rady, osobiście mam takie i nieźle się zachowują, teraz zamontowałem na tył 3setki i jest bardzo dobrze (seria 245/10 :polew:)

Nosb, kozacki zestaw, ale ceny przy wymianie :polew:, masz za***iście że masz tyle czasu i ogarniasz temat po kosztach, kiedy planujesz zakończyć go??

Przed EURO powinien dać rade :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb zacząłbyś telefony odbierać :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja kur$a sekretarka ? :tongue4:

Nie bardzo jest czego wrzucac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupsko wywiezlismy dzisiaj do blacharza ma je sobie przygotowywac/rozbierac.

Poki co wyglada to tak :

p1010325.th.jpg

p1010322ag.th.jpg

p1010323r.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to avuski z S4 b5 17" chyba mialbym jedną luzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja kur$a sekretarka ? :tongue4:

nagrzewnice potrzebuje

:decayed:[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 22:51_________________________________________________pupa do opla nie weszła?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...