Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

to ja juz sam nie wiem. czytam długo forum , nigdy nie jezdziłem na kołach wiekszych niz 17" ale....

z tego co wyczytałem przez te kilka lat to : miedzy 17" a 18" jest minimalna różnica w komforcie , miedzy 18" a 19" nie ma zadnej różnicy , teraz czytam ze miedzy 19" a 20" tez nie ma.

Czyli reasumując na 20" jest tylko lekko gorszy komfort jazdy niz na 17" ??? gicior :good:

to takie pierdolenie... :decayed:

miedzy 17, a 18 jest odczuwalna roznica.

miedzy 17, a 19 jest spooora roznica.

no chyba, ze ktos jezdzi po idealnych drogach w tempie emeryckim, to na pewno roznicy nie ma :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to takie pierdolenie... :decayed:

wiem , dlatego pisałem tamtego posta z lekkim przekąsem :wink4:

a czytając co niektórych w odpowiednim do tego dziale to dla nich różnicy między 16" a 19" wogóle nie ma :polew:

:good::kox: :kox: :kox:

Zeby nie było OT , fajna fura nosb , szkoda tylko ze sedan :bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: cholera to po to mam na poczte jechac a juz myslalem ze po suba :confused4::decayed: [br]Dopisany: 01 Luty 2011, 14:24_________________________________________________Alvaro są :good: Wczoraj odebralem sobie z poczty :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj nie wytrzymalem nerwowo zbiorki klientki i jeblem drzwiami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec Nosb przepraszam ze sie wczesniej nie wczytalem piszac o wydechach ale juz kumam baze :))

dla mnie projekt wyjebianski wiec nawet dwoch zdan nie powiem rob stary i nie patrz na innych wynik bedzie czad a ten silniczek z kkk04 opierd... s6/7 bez mydelka w sumie moj klekot takie ski objezdza :polew: :polew: :polew:

co mi sie podoba za***iście to te listwy malowane sa WAYYEEBANE brawa za pomysl wyszly czad naprawde czad bo to badziewne drewno a raczej plastoimitacje ktore te firmy laduja do srodka to jest dopiero masakra

co do lamp te betoniarskie okregi hmm moga byc ale nie jestem fanem mam nadzieje ze w lampach schowales kabelki w jakis czarny plaszcz zeby ich nie bylo widac bo tak to bede negowal :)))

kolego kolba_leon nie znasz sie i widze tu tylko wyrazy czystej zazdrosci bo kupiles lamerka s6 serie jak ja mojego klekota i wiekszosc innych ktorzy podobne kupili

modyfikacje ktore wymieniles mowia juz same za siebie co chcialbys w zyciu osiagnac wez ske na rolki i nie wiem czy bedzie serie miala

(dodam jeszcze ze abt 3.0tdi chipuje na 310koni i taki klekot objedzie cie ze 3 razy )

--->>> i w dodatku nigdy nie bedzie wygladala tak jak furmana nosba!

ps: ze tez sie trafi zawsze jakis malkontent zazdrosnik

ps2: jak bys chcial jakies ori czesci albo musial kupic daj znac mam dobre znizki na niektore moze cos sie uda urwac po co przeplacac po 200%albo i wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb :gwizdanie:

tajle3.jpg

Nie spodziewałem się ze to bedzie takie duże :kox:, jutro leci paczuszka do Ciebie, daj tylko dane po gdzieś przesiałem :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec Nosb przepraszam ze sie wczesniej nie wczytalem piszac o wydechach ale juz kumam baze :))

dla mnie projekt wyjebianski wiec nawet dwoch zdan nie powiem rob stary i nie patrz na innych wynik bedzie czad a ten silniczek z kkk04 opierd... s6/7 bez mydelka w sumie moj klekot takie ski objezdza :polew: :polew: :polew:

co mi sie podoba za***iście to te listwy malowane sa WAYYEEBANE brawa za pomysl wyszly czad naprawde czad bo to badziewne drewno a raczej plastoimitacje ktore te firmy laduja do srodka to jest dopiero masakra

co do lamp te betoniarskie okregi hmm moga byc ale nie jestem fanem mam nadzieje ze w lampach schowales kabelki w jakis czarny plaszcz zeby ich nie bylo widac bo tak to bede negowal :)))

kolego kolba_leon nie znasz sie i widze tu tylko wyrazy czystej zazdrosci bo kupiles lamerka s6 serie jak ja mojego klekota i wiekszosc innych ktorzy podobne kupili

modyfikacje ktore wymieniles mowia juz same za siebie co chcialbys w zyciu osiagnac wez ske na rolki i nie wiem czy bedzie serie miala

(dodam jeszcze ze abt 3.0tdi chipuje na 310koni i taki klekot objedzie cie ze 3 razy )

--->>> i w dodatku nigdy nie bedzie wygladala tak jak furmana nosba!

ps: ze tez sie trafi zawsze jakis malkontent zazdrosnik

ps2: jak bys chcial jakies ori czesci albo musial kupic daj znac mam dobre znizki na niektore moze cos sie uda urwac po co przeplacac po 200%albo i wiecej

-kto ma s6? bo na pewno nie ja.

-niczego nie zazdroszcze.

-ty masz 3.0tdi 310KM? bo to co ktoś ma albo może mieć to sobie tak gadać można

-nigdzie nie napisałem, że 4.2 V8 to super seria. Dziś już bym nie kupił jeszcze raz

już sprawa z wł została wyjaśniona więc na ch.j prowokujesz

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek spokojnie :) Robert dopiero przeczytal i skomentowal dajcie sobie juz spokuj :)

To nie ma byc wyscigowka , wiec walki na moce na razie mnie nie interesuja ;) Robie dla wlasnej radochy i tyle w temacie.

O lampki sie nie marwt sa wykonane praktycznie perfect :)

Slepy wysylaj :) Zero cisnien z tym ale niech juz bedzie w domku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO padło zrobi się do wakacji ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znlazłem adresik, o ile nic się nie zmieniło, to paczka dojdzie :wink4:, jutro z rana poleci paczuszka do Ciebie :good:, powiem Ci ze myślałem że to nie bedzie takie wielkie :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja,jak zobaczyłem fotkę ,-jak to było zapakowane... to zdziwiłem się ,jakim cudem to się nie połamało :decayed: :decayed: bo rozumiem,że poczta?

EOT:

postępy jakieś ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raga mam nadziej ze tak, ale choy wie :confused4: teraz mam dwa autka do zrobienia i moje uruchomic a potem dupsko zrobic i pomalowac cala. Powinno na przelomie maja/czerwca smigac tfu tfu wszystko kwestia $$ :wallbash:

no troszku szerokie te progi są :) Ten plastik polamac to bys musial chyba naprawde chciec :) Pierdzielony jak z gumy prawie :)

Slepy ten co byl nie przeprowadzilem sie :naughty:

Postepow brak : auto za domem robie inne :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mowa w tym watku jestem nowy ale niejednego pewnie jeszcze wk.%&wie :)) ot taki juz jestem :))

Nosb to ma byc RAKIETA nie wyscigowka kur.. jego m.xx kumasz ??? ale podzwiam Cie naprawde bo roboty jest w diably przy tym

ja nie mam czasu na takie zabawy niestety

jak nie widac kabli to juz jest malina gdzies w necie widzialem jak koles wladowal takie dlugie listwy led u dolu wygladaly czad jak w b8 :)) jak znajde linka to podesle

jedna rzecz mnie nurtuje dosc konkretnie przerobiles DP -( dual penetration :))) :polew:)) na wieksze srednice rezultat moze byc taki ze turbawy nie beda mialy dobrego cienienia na lopatkach bo jednak w mniejszym przekroju powietrze sie bardziej kompresuje bo wyjsc musi co za tym idzie ma wieksza moc na lopatkach -- ale to sie okaze w testach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to ma sie uruchomic i poruszac a troche zejdzie ( mam nadzieje ze do konca lutego odpale , zrobie wydech i fmic ) . Musze tez porzadnie zaczac chomikowac kase na poszycia tylnie ( 6k pln jak zloto :wallbash: chyba ze trafie cwiary z demontazu ale watpie :( ) , robocizne i malowanie ...

Moc konkretna w next winter ewentualnie :)

Co do DP wiem ze przegialem :) ale jak wleca wieksze zabaweczki bede mial jedna rzecz z bani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...