Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BEX] Mironowóz cz.II - S-line , Ledy , 18 , RNS-E


miron78

Rekomendowane odpowiedzi

A mi sie ta fela na naszym lakierze nie podoba za bardzo :confused4: ... ale to tylko moje zdanie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fela jak dla mnie pasuje i furak prezentuje sie zaj.bście :th: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie ta fela na naszym lakierze nie podoba za bardzo :confused4: ... ale to tylko moje zdanie :cool:

Flyer Twojej opini byłem najbardziej ciekaw ( oczywiście dzięki za szczerość ) ale powiem Ci że kurna 2 miesiące myślałem jaki felunek wsadzić żeby jakoś uatrkcyjnić tego furacza - u Ciebie inna sprawa bo jest wygląd S4 i można dać bardziej agresywne ( sportowe ) fele np. S4 , RS6 , RS4 - ale u mnie jakoś się nie widziały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron szefie, pytanko - jaki masz zawias? 1BE, czy 1BV?

ps. Ja u siebie ide w eliminacje chromow :) Ty masz pelen pakiet chrom to inna sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron szefie, pytanko - jaki masz zawias? 1BE, czy 1BV?

ps. Ja u siebie ide w eliminacje chromow :) Ty masz pelen pakiet chrom to inna sprawa :)

hehe - już się mnie oto Lukaszek pytał ale nawet nie wiem - ma mi odpisać gdzie to mam zczytać i sprawdzić ( wtedy odpisze )[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2008, 12:19 _________________________________________________jeszcze kurna myślę co z lusterkami ale nie chcę zepsuć ( ori , chrom , satyna - którą ciężko dostać ) jakoś ciężko mi wybrać najlepszą opcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra takie jak u malika i oniaka! Ale chrom z S4 tez moze byc ok, tylko bedzie bardziej klul w oczy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra takie jak u malika i oniaka! Ale chrom z S4 tez moze byc ok, tylko bedzie bardziej klul w oczy :kox:

kurcze po pierwsze ciężko je dostać a po drugie znowu ten nasz kolor ( czy jest sens takie zakładać - może się okazać że jest bardzo mała różnice między nimi a naszym kolorem ) zresztą Ty je widzisz na zlotach a ja tylko na ogólnopolskich bo u nas nikt takich niema - dlatego ciężko mi powiedzieć i się zdecydować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lustra takie jak u malika i oniaka! Ale chrom z S4 tez moze byc ok, tylko bedzie bardziej klul w oczy :kox:

Fleja nie wszyscy mają tak jednoznaczne i kategoryczne zdanie na temat koloru auta czy felg pasujących czy nie. Mnie się wydaje, że lusterka Od eski takie jak moje będa się świetnie komponowały z grilem i takie tez polecam Mironkowi.

Bedo bedo * Flyer :kox:

A prawda jest taka, że jak z nim gadałem przed zakupem czy tuz p oto miało byc "bez modów"... no może fele i to wszstko... :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A prawda jest taka, że jak z nim gadałem przed zakupem czy tuz p oto miało byc "bez modów"... no może fele i to wszstko...

Bo taki właśnie zły wpływ ma to forum na ludzi człowiek się na ogląda na czyta i potem nic tylko reza i reza - tak to już jest teraz już nic nie zrobie - siedzę w tym po uszy eechhh te forum :wallbash: tak bym o niczym pojęcia nie miał i więcej kasy na koncie by leżało ale z drugiej strony................spojrzenia innych - bezcenne :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poź, ja wcale nie mam kategorycznego zdania i nikomu go nie narzucam :naughty: Spokoj! :kox:

/ Przecież jestem / Spokojny Poziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu Flyer - jak Was tu pogodzić - z kim trzymać :mysli: Poziu to brat silnikowy Flyer brat kolorystyczno wersjowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...