Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Wymiana silnika i niechce zapalić?


Kelton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wymieniłem silnik w swoim aucie jest z 1997 a mój stary był z 1995 paliwo idzie iskra jest kompresja między 11a 13 a on nawet niezagada.Silnik kupiłem z całym osprzętem i tak go założyłem kilka razy sprawdzałem czy wszystko podłączone,każda wtyczka jest na swoim miejscu.Gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

błędy, błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Po pierwsze zawsze sprawdzamy błędy.

Pewnie brak jest jakiegoś połączenia. Sterownik bez problemu to wykryje i wypluje błąd.

Spróbuj podłączyć ECU od starego silnika.

Myślę, że kolega nie kupował silnika ze sterownikiem i ma ciągle założony stary

PS. przydałoby się podwiesić coś w rodzaju poradnika poprawnego pisania postów o usterkach co ułatwiłoby wszystkim pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. przydałoby się podwiesić coś w rodzaju poradnika poprawnego pisania postów o usterkach co ułatwiłoby wszystkim pomoc.

masz racje, tylko zawsze mi sie wydawało że forum jest po to, żeby uświadamiać ludzi którzy zaczynają przygode z audi, nie po to żeby ich zniechęcić do audi, ale żeby im pomóc, dlatego kolega może nie wiedzieć :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura

PS. przydałoby się podwiesić coś w rodzaju poradnika poprawnego pisania postów o usterkach co ułatwiłoby wszystkim pomoc.

masz racje, tylko zawsze mi sie wydawało że forum jest po to, żeby uświadamiać ludzi którzy zaczynają przygode z audi, nie po to żeby ich zniechęcić do audi, ale żeby im pomóc, dlatego kolega może nie wiedzieć :bicz:

ale ja przecież w żadnej sposób go zapewne nie zniechęciłem, wtrąciłem tylko pewną dygresję na temat pisania postów :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...