Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BRB] grubosc opon na zime

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:a4fan:

Witam

Mam pytanie odnosnie szerokosci opon czy 195 bedzie ok jesli letnie mam 205,jade z rodzinka na narty(za jakis czas)i zastanawiam sie czy zimowe nie powinny byc wlasnie 195.

pozdrawiam

uzupełnij profil

Opublikowano

Przyjęte jest tak,że na zimę opona powinna być węższa. Nawet 185 będzie dobra.

Opublikowano

po pierwsze jakbyś uzupełnił profil byłoby nam łatwiej ci doradzić bo na to doży wpływ ma tez moc oraz rodzaj napędu

a po drugie chodzi ci o szerokość opony a nie grubość. popraw temat.

Opublikowano

Przyjęte jest tak,że na zimę opona powinna być węższa. Nawet 185 będzie dobra.

To stereotyp że na zime opona powinna być wąska, kiedyś zimowe opony i ich zalety polegały na stosowaniu grubej kostki odpowiednio układanej a efekt był bardziej wyczuwalny na wąskiej oponie dlatego że waga samochodu bardziej wciskała tą opone w śnieg itp. obecnie produkowane opony są wykonane z mieszanek odpowiednich składników np.krzemokaczuku a cały pic polega na lamelkach dlatego zaleca się stosowanie rozmiarów opon podawanych przez producenta samochodu z uwzględnieniem np. :quattro:
Opublikowano

No dobra . Czyli moje oponki zimowe 225 /55 R16 beda niezbyt dobre na zime ? :mysli::wallbash:

Opublikowano

No dobra . Czyli moje oponki zimowe 225 /55 R16 beda niezbyt dobre na zime ? :mysli::wallbash:

Są nieodpowiednie ;) prawidłowy rozmiar 205/55/16
Opublikowano

No dobra . Czyli moje oponki zimowe 225 /55 R16 beda niezbyt dobre na zime ? :mysli::wallbash:

Są nieodpowiednie ;) prawidłowy rozmiar 205/55/16

U mnie tez taki ??

Opublikowano

No dobra . Czyli moje oponki zimowe 225 /55 R16 beda niezbyt dobre na zime ? :mysli::wallbash:

Są nieodpowiednie ;) prawidłowy rozmiar 205/55/16

U mnie tez taki ??

Do 2.4 Standardem jest 205/60/15 ;) ale 205/55/16 lepiej wygląda[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 00:38 _________________________________________________Prosze

Opublikowano

Są nieodpowiednie ;) prawidłowy rozmiar 205/55/16

Ale szkoda mi wywalać bo to Michelin Pilot Sport Alpin :kwasny: Jak bedzie wyglądała jazda w zimie na takich oponkach ?

Opublikowano

Są nieodpowiednie ;) prawidłowy rozmiar 205/55/16

Ale szkoda mi wywalać bo to Michelin Pilot Sport Alpin :kwasny: Jak bedzie wyglądała jazda w zimie na takich oponkach ?

Michelin Pilot Sport Alpin to bardzo dobra opona :th: Dasz rade na nich objezdzic zimke mimo że rozmiar nieprawidłowy ;) lepiej mieć w zime nieodpowiedni rozmiar zimówki jak odpowiedni rozmiar letnich opon :D
Opublikowano

Michelin Pilot Sport Alpin to bardzo dobra opona

TYlko szkoda ze mi ją podjade przednie nadkole . Chyba zamontuje ori springi na zime :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.