Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no no :) tez sie ciesze :) załozy sie 245/35/19 i będzie kox :)

Opublikowano

Boberek - daj mi miesiąc a będą wyglądały jak nowe a i po spawach śladu nie będzie :kox:

fura będzie KOX - a tak dla bezpieczeństwa lepiej nie przekraczaj 90km/h (bo koleś który je naprawia na codzień spawa i regeneruje grzejniki i bojlery)

Opublikowano
  • Autor

spoko wiem wiem :)

dlatego kosztowały tylko 200 zł :):kox: :kox: :kox: :kox:

czego nie robi sie dla wygladu auta :)

Opublikowano

Boberek - daj mi miesiąc a będą wyglądały jak nowe a i po spawach śladu nie będzie :kox:

fura będzie KOX - a tak dla bezpieczeństwa lepiej nie przekraczaj 90km/h (bo koleś który je naprawia na codzień spawa i regeneruje grzejniki i bojlery)

ale uda mu sie tak ladnie odnowic ramonia, czy poprostu zeberka z grzejnika wstawi?

Opublikowano
  • Autor

żeberka będą :)

:tongue4: :tongue4:

wczoraj podłączyłem potencjometr do wzmacniacza JL Audio :)

0-12db podbicie basu :)

168721_1390040250889_1828596952_732326_8313135_n.jpg[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 09:47_________________________________________________no na 19 stycznia jestem umówiony do Witka :)

Opublikowano

wow :decayed:

good luck :>

Opublikowano
  • Autor

mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia :) do 180 a on nic dziwnego :D:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia :) do 180 a on nic dziwnego :D:polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

boberek

mowie mu ze na prostej ze 190 km/h jak jest górka to zwalnia smiley do 180

widzisz Miron nie tylko ty tak masz w swojej padaczce także się nie przejmuj :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

Nowa mapa MMI2G 2011 :D

166615_1395912437690_1828596952_740784_1211733_n.jpg

Opublikowano

Czyli jednak działa xP

Jakieś zmiany w stosunku do 2010??

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jeszcze nie jezdziłem :) zobacze jutro jak bede poruszał sie po warszawie :)

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

Opublikowano

mnie wkor... to ze nie mam nazw ulic jak jade na podgladzie, mozna to gdzies ustawic czy ten typ tak ma? szukalem i nie bylo nic takiego, ja mam mape 2010, a z poe mam tylko stacje i bary i serwis oczywiscie

Opublikowano

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

A co Ty kasiarz jesteś :decayed:

Opublikowano

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

A co Ty kasiarz jesteś :decayed:

opracowal metode wyrywania bankomatow :kox:
Opublikowano
  • Autor

mnie wkor... to ze nie mam nazw ulic jak jade na podgladzie, mozna to gdzies ustawic czy ten typ tak ma? szukalem i nie bylo nic takiego, ja mam mape 2010, a z poe mam tylko stacje i bary i serwis oczywiscie

ustaw widok nie na 3D :) i będzie OK [br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 12:30_________________________________________________

najbardziej mnie denerwuje ze nie ma POI - gdzie rozmieszczone są bankomaty :(

A co Ty kasiarz jesteś :decayed:

no nie jestem ale czasem mi sie to przydawało jak miałem RNSa

Opublikowano

a widzisz faktyko jezdze na 3d, thx :decayed:

Opublikowano

a widzisz faktyko jezdze na 3d, thx :decayed:

ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy.

W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-)

Opublikowano

a widzisz faktyko jezdze na 3d, thx :decayed:

ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy.

W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-)

zgadzam sie dali d. mowiac delikatnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.