Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

no pojechały z b7

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 19:53_________________________________________________koło jest :)

19 ATS Sirius 8x19 nie wazne ze nie za specjalne ale za cene 1544 zl nie było co wybrzydzać trafiła sie promocja to kupiłem :)

opona 245/35/19

199932_1482543603415_1828596952_859766_3656572_n.jpg

208176_1482544363434_1828596952_859767_7312596_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie cena za nowe koła ATS promocja na motoricusie była

opona jakas Acelera PHI identyczna jak conti 2

wszytsko nówki komplet cały wyszedł mnie nie cale 3200 zł

wiec dla mnie git wiecej zostało zeby w lupka wpakowac :)

te od R8 sie sprzedały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek - za 3200 pln to byś wykosił za***iste fele z dobrą, używaną oponą, ale że Ty kapelusz już jesteś, to się możesz na chińczyku wozić :naughty::kox: Fela jak dla mnie troszkę trąca prawie monoblock'iem z passata starego, ale to już kwestia gustu :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie z takiego załozenia wychodziłem :)

trafiło sie wszytsko nowe za dobre pieniądze wiec nie ma za bardzo co marudzic :)

ja do tego auta nie przywiazuje za bardzo wagi :)

Lupo to moje oczko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek dobra furka :good:

Szkoda, że zdjęć środka teraz nie ma.

A wracając do kolesi z A6 klubu to... patologia jest tam taka, że głowa boli a ich mody zaczynają się i kończą na umyciu samochodu taki tam jest poziom :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym duzo mógł napisać na ich temat bo zanim kupiłem A4 miałem A6 C5 i przesiedziałem tam troche czasu i napisałem kilka setek wiadomości ale po kupnie A4 przeprowadziłem sie tutaj :) i do teraz jestem w szoku poziomem wiedzy tutaj no i klimatem jaki panuje.

Jak cos sie potrzebuje to dostaje sie konkretna odpowiedz i można byc pewnym a tam ludzie pisali takie pierdoły, ze połowe postów jakie tam napisałem to było uświadamianie innych, ze nie maja pojęcia o czym piszą chociaz twierdzili, że wszystko wiedzą :)

U nas mamy klubowiczów którzy:

- dłubia w elektryce i wiedza wszystko co gdzie połączyć itp itd,

- mamy tunerów z którymi można konkretnie pogadać na temat podnoszenia mocy,

- mamy rezaczy którzy zawsze służą pomoca i daja przykład i fotostory,

- dział w którym można pokupić ori oleje i inne częsci u zaufanych ludzi,

- szeroko rozwiniety dział kosmetyków samochodowych

mógłbym tak wymieniac bez końca a tam jest taka patologia, że scyzor sie otwiera w kieszeni a żeby ich nie obrazać to napisze tylko, że poziom mają poniżej przeciętnej i tyle :cool1:

To tak na temat tamtego forum :) pewnie to wszystko wiesz ale musiałem sie wygadać :decayed:

Jeszcze jedno, tutaj była składka na nowy serwer i bez zastanowienia przelałem siano bo była super organizacja i wszystko ładnie opisane co gdzie i jak, tam tez zbierali, mówiąc inaczej żebrali i chyba nadal to robia nie wiem nie wnikam :) ale tam nic nie wpłaciłem bo jakos tak kiepsko to wszystko wyglada :rolleyes:

Sorry za OT boberek :decayed:

Co do twojej A6 to juz pisałem ze jest :good: niedługo dołacze do grona z moja A6 a dokładniej za 4 tyg :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślałem ze A6 Klub to będa ludzie tacy jak tu ale po 4 postach juz mi sie tak nie wydawało

jak załozyłem temat ze bym chciął Q załozyć to mi powiedzielei ze sie nie da bo buda nie jest przystosowana :)

ja pisze ze w A4 klub załozyli

to odpowiedz dostałem:

w stylu:

jak kogoś nie stac na A6 to kupuje A4 i dokłada zeby poczuć sie jak w lepszej furze

to zwątpiłem :)

ale i tak najwiecej spiec miał Młody :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kogoś nie stac na A6 to kupuje A4 i dokłada zeby poczuć sie jak w lepszej furze

to zwątpiłem :)

ale i tak najwiecej spiec miał Młody :)

Co za tępe strzały :shocked:

Młody a ty co miałes z nimi za jazdy?? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...