Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

bober ja Ci mogę ogarnąć wał skrzynię i wszystkie duperele do Q :) ale te BBSy mi się też podobają..swego czasu szukałem je do siebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q to sie pomyśli jak sie do A4 dało to tu tez sie da :)

:shocked:

Przeciez to sie przydaje 2x w roku :decayed:

bardziej z ciekawości czy sie da :)

bo gratu to nie duży koszt :) i fajnie miec cos jedyny w polsce :) 2.0 TDI w Q w A6 :)

no nasze warunki nie przydaje sie dość często :) ale moze fajnie by było to dołozyć :) no nic mam cały rok zeby to wyrezać ale na forum A6 twierdzą ze jestem idiota i skasowali mój temat :D dotyczacy Q w 2.0 TDI

dla mnie największą zagadką jest długość wału czy jak kupie skrzynie od A4 Q 2.0 TDI i most tył od 3.0 TDI A6Q

to czy wal będzie odpowiedniej długości bo miejsca jest tak w chooj :) w podwoziu :)

wał można przerobić/dorobić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fly a czym sie rózni skrzynia A4 i A6 2.0 TDI :polew: :polew: :polew: mocowania są identyczne !!!

myslisz ze skrzynia z 3.0 TDI będzie pasowała do 2.0 TDI to szczerze wątpie

jedyne rozwiązanie skrzynia JEE z A4 2.0 TDi Q :)

Adaś narazie zrobie to co mam zrobić :)

z Q może będe kombinował ale to w przyszłym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro skrzynia z 2.5TDI pasowala do 2.7BiT, to z 3.0TDI na bank bedzie pasowala do 2.0TDI :) - kolnierz skrzyni jest identyczny od lat 80tych...

skrzynie moze i te same (nie wiem), ale wal/dyfer raczej beda inne i pytanie czy to wszystko dopasujesz... tak czy siak - rezaj :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie koła ma mamy w naszym A6 3.0 tdi, również w 19 calach. kapcie na to ma 255/35/19.. jeździ się bardzo komfortowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro skrzynia z 2.5TDI pasowala do 2.7BiT, to z 3.0TDI na bank bedzie pasowala do 2.0TDI :) - kolnierz skrzyni jest identyczny od lat 80tych...

skrzynie moze i te same (nie wiem), ale wal/dyfer raczej beda inne i pytanie czy to wszystko dopasujesz... tak czy siak - rezaj :kox:

no najbardziej mi chodzi o długośc wału i długość skrzyni w 2.0 TDI A4 Q

no zobaczymy mam duzo czasu do następnej zimy :) jak mi sie bedzie chciało to to ogarne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek dupowóz daje radę :decayed: Serio mówisz że Ci wątek usunęli z A6 ?? :kox: Niezły klimat tam musi być :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no skasowali mi wątek bo mam 2.0 TDI

a mogłem miec 3.0 TDI

to im tłumacze ze wybrąłem 2.0 z rozsądku i ze chce dołozyć Q to mi napisali ze sie nie da :):polew: :polew:

i ze nie da sie załozyć Q do budy FWD :polew: :polew: bo nie ma jak :)

no i napisałem im ze małą macie wiedze :) i ze jesteście ograniczeni w rezaniu :) i mi temat skasowali :):polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boberek dupowóz daje radę :decayed: Serio mówisz że Ci wątek usunęli z A6 ?? :kox: Niezły klimat tam musi być :polew:

tam sa ostatnio chore jazdy :decayed: moj kolega dostał urlop na tydzien po tym jak napisał prawde o Super Userach :polew: i prawda kogos zabolała to dał urlop :) tam panuje owiele gorszy klimat niz u nas :naughty:

btw furka kox :cool1: i nie daj sie tam boberek na A6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :)

:polew:

aktualizacje też chesz MM2G :)

mapa 50 zł :)

aktualizacja 50 zł :) ale to troche trwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakies na S cos tam

oni zachowują sie jak oderwani od pługa

wsiadac i jechać i nic wiecej jest moze ze 3 szt takich co cokolwiek ogarniają reszta to stare wieśniaki

które wiedzą jak kluczyk przekręcić

jak żaden z nich nawet LEDów nie dorezał do A6 no ja tego nie rozumiem

jeden moze dwóch zmieniło zderzak od s-line

wstyd k**wa wstyd :) ja tam nie wchodze bo nie ma po co zaraz zaczne sie z nimi droczyć i mnie zbanują :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakies na S cos tam

oni zachowują sie jak oderwani od pługa

wsiadac i jechać i nic wiecej jest moze ze 3 szt takich co cokolwiek ogarniają reszta to stare wieśniaki

które wiedzą jak kluczyk przekręcić

jak żaden z nich nawet LEDów nie dorezał do A6 no ja tego nie rozumiem

jeden moze dwóch zmieniło zderzak od s-line

wstyd ku***a wstyd :) ja tam nie wchodze bo nie ma po co zaraz zaczne sie z nimi droczyć i mnie zbanują :polew: :polew: :polew:

Tak tam jest.

Jak mialem eSke i robilm ja na full RS6 tez sie z nimi troche pomeczylem.

Najgorsze jest ciagle kur.. czepianie sie nie wiadomo o co :confused4:

Boberek jeszcze raz gratuluje autka.

Jak trafi mi sie A6 C6 to tez z 2.0 tdi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziwni sa tam ludzie ale ważne ze jesteście Wy :)

rezacze :):polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie :)

:polew:

aktualizacje też chesz MM2G :)

mapa 50 zł :)

aktualizacja 50 zł :) ale to troche trwa :)

ok poczekam, jezeli chodzi o mmi 2g to nie mam wersji polskiej wiec nie wiem czy bedzie co akutalizowac z tego co wycztyalem to wszystko mamy na a6 forum tylko powiem szczerzez ze troche sie boje sam wgrywac polska wersje zeby mi sie cos tam nie.... zielone menu czerwone menu itd. a z tego co widze to boberek to stary rezacz i na pewno lepiej sie orientuje odemnie :hi: sprawa mapy tez mi odpowiada tylko ktora bedziesz wgrywal 2010? wolalbym sprawdzona i pewna taka jak masz ty

Wiec czekam na info najlepiej na pw i sie umowimy... Dzieki za Pomoc :decayed:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2010, 09:50_________________________________________________boberek a dorezales juz ledy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa sciągnięta z chomika tą co jest na forum wszytsko zabanglało bez problemu :) nie wiem dokładnie co to jest za rok ale chyba 2010.

wypaliłem to na pierwszej lepszej nagywarce w lapku progamem power ISO i wszystko zadziaałało :) mozę sciągnij i spróbuj

co do menu pikus tez sie bałem ze cos nie tak zrobie

ale tak jak było w instrukcji tak zrobiłem podniosłem do 5150 tez CD sciagnąłem :)

potem BT co trwało około 50 min troche czasu nie wiem czemu bo najpierw kasuje potem instaluje wiec trwa to wa razy

5750 czy tam 5730 nie podnosiłem :) bo chcialem PL menu

wypaliłem płyte PL wsadziłem do napędu zrobiłem tak jak kazali i zadziałało :) bez problemu

oczywiście robie to tylko i wyłącznie na Twoja odpowiedzialność zgodnie z insrtukcją

ledów nie dorezałem bo jakos mi sie nie spieszy ale pewnie dorezam z czasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mapa sciągnięta z chomika tą co jest na forum wszytsko zabanglało bez problemu :) nie wiem dokładnie co to jest za rok ale chyba 2010.

wypaliłem to na pierwszej lepszej nagywarce w lapku progamem power ISO i wszystko zadziaałało :) mozę sciągnij i spróbuj

co do menu pikus tez sie bałem ze cos nie tak zrobie

ale tak jak było w instrukcji tak zrobiłem podniosłem do 5150 tez CD sciagnąłem :)

potem BT co trwało około 50 min troche czasu nie wiem czemu bo najpierw kasuje potem instaluje wiec trwa to wa razy

5750 czy tam 5730 nie podnosiłem :) bo chcialem PL menu

wypaliłem płyte PL wsadziłem do napędu zrobiłem tak jak kazali i zadziałało :) bez problemu

oczywiście robie to tylko i wyłącznie na Twoja odpowiedzialność zgodnie z insrtukcją

ledów nie dorezałem bo jakos mi sie nie spieszy ale pewnie dorezam z czasem :)

dlatego wolalbym zebys ty to zrobil niz ja, jak juz przeszedles sciezke :decayed:, jak sie zj**ie to pojade do aso i tyle nie bede mial wyjscia ale mysle ze bedzie ok, a vag masz?? bo ja np nie mam a wiem ze jesli cos sie tam zj**ie to przez vag mozna wrocic albo sprzez menu serwisowe w mmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vaga mam :) a czy sie da nie wiem :)

ja nic nie rozwaliłem :)

nie jest to trudne więc damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vaga mam :) a czy sie da nie wiem :)

ja nic nie rozwaliłem :)

nie jest to trudne więc damy rade

thx :good: musze to zrobic bo juz mnie h...strzela jak mam gdzies jechac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...