Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bober rezaj ledy i będziesz gość na mieście..a silnik 2.0 nie ma tragedii.. możesz wywalić dpfa wrzucić turbo od nowych q5 i siekasz ponad 200 koni co już powinno być ok..

Opublikowano

przepaść :) komfort cisza :) pojemność :)

szok !!!!!!!!!

no no... to jest miszczem

Opublikowano

Super ,piękne autko i avant :good: gratuluje :oklaski: :oklaski:

Opublikowano
  • Autor

stifii podeślij potki [email protected]

aktywny tempomat co sam hamuje jak widzi przeszkode;)

jakby to był automat to tak :)

parktronik przód jest mi zbędny :) w wyposazeniu ma to co bym chciał

Adamooo ledy będa na bank :) ale narazie to ja z kasy wypłukany jestem :) jak nigdy :) wiec daj mi troche czasu :)

Opublikowano

stifii podeślij potki [email protected]

aktywny tempomat co sam hamuje jak widzi przeszkode;)

jakby to był automat to tak :)

parktronik przód jest mi zbędny :) w wyposazeniu ma to co bym chciał

Adamooo ledy będa na bank :) ale narazie to ja z kasy wypłukany jestem :) jak nigdy :) wiec daj mi troche czasu :)

to przez te gokarty, na które wykupiłeś sobie karnet półroczny żeby nauczyć się jeździć..

a teraz to się nie tłumacz tylko stary chleb ze smalcem 10 razy dziennie i na ledy się znajdzie :evil:

Opublikowano
  • Autor

no tak będe musiał zrobić :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Śliczna :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly: :przebiegly:

Opublikowano

Fajna furka :):good: Dość spora ale przecież na miasto masz lupacza ;)

Ja z czasem też chciałbym przesiąść się na A6 (koniecznie automat i może 3.0TDI).

Życzę bezawaryjności ;)

P.S.: eh ale ładna ta buda - AVANT rządzi! ;)

Opublikowano

dokladnie jak adamo pisze,zmieniaj turbo i celuj w ~200ps wtedy jakos bedzie sie opdychac samego programu nie po co robic

Opublikowano

Zadbana sztuka :good: a jakie oznaczenie silnika tam masz :mysli:

Opublikowano

1Z

Opublikowano

BLB

Opublikowano

1Z

myslalem ze tym masz 1Z :decayed:

BLB czyli 200tys i finisz

Opublikowano

1Z

myslalem ze tym masz 1Z :decayed:

BLB czyli 200tys i finisz

u znajomego przy 140 się skończył :naughty:

Opublikowano

Jestem ciekaw jak to wyglada pod maska :kox:

Pewnie ze 2 takie by sie zmiescily w tej komorze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Zadbana sztuka :good: a jakie oznaczenie silnika tam masz :mysli:

nie jest to szczyt marzeń :) napewno nie BLB

mam tam BRE nie ma tragedii jest po wymianie tych wałków w ASO wiec loozik :)

dziś udało mi sie zrobić

najnowasza mapa

PL menu

nowy soft MMI i BT

działa wybieranie głosowe dla telefonu

kox i 300 w kieszeni :)

Opublikowano

Jeśli BRE z wymienionymi wałkami to :good:

Będziesz dokładał drugiego IC i większe turbo ? może od razu warto wrzucić 2 IC od 3.0 tdi bo w tej budzie przy tym silniku to masz tyle miejsca, że od 6.0 TDI by się zmieściły :kox:

Opublikowano
  • Autor

no dwa icki to napewno wsadze :) bo miejsca jest w pyte :) musze tylko ogarnąć co mi potrzebne i zaczne graty kompletowac :) powoli i na wiosne zaczne dłubac :)

turbo sie załozy od BRD i będzie kox :)

Opublikowano

turbo sie załozy od BRD i będzie kox :)

Nie wiem, czy jest sens wkładać kłopotliwe turbo od BRD bo nie wiadomo co się trafi, skoro są już lepsze turbinki od nowych A4 B8 :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pomyslimi jak przyjedzie na to czas :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.