Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po 4ce przekonałem się, że super wyposażenie ze słabym silnikiem to jednak nie jest to. Jazda 170KM z kpl wyposażeniem była wygodna, ale i zupelnia pozbawiona jakichkolwiek emocji. Jazda 140konnym A6 musi byc dramatyczna :) Dopisz sobie do listy modow kiere, bo w tej to sie chyba przejrzec mozna ;)

słuchaj ja mam drugie auto kórym moge sobie poszaleć

140 km w A6 myslałem ze bedzie dramatyczne ale jest spoko nie ma problemu z wyprzedzaniem róznica w wadze między A6 a A4 jest 100 Kg wiec róznicy w jezdzie i przyspieszneiu nie ma żadnej :)

a co masz do kierownicy jest OK to nie lusterko żeby sie w niej przeglądać

a napewno ni e jest wytarta ani zniszczona wiec nie wiem po co to ruszac

[br]Dopisany: 16 Listopad 2010, 09:51_________________________________________________

Ostatnio jechalem na Radzyminskiej za taka A6 3.0TDI, cala czarna, nawet logo Audi z przodu (z tylu brak - i fajnie to wygladalo) na 19" BBS czarnych + ciekawa gleba.

Kot :kox:

chyba wiem o której mówisz. też ją spotkałem. potęznie szeroko z tyłu wyglądała :)

Wpadaj na spota dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co masz do kierownicy jest OK to nie lusterko żeby sie w niej przeglądać

a napewno ni e jest wytarta ani zniszczona wiec nie wiem po co to ruszac

na zdjeciu wygladala wlasnie na bardzo wytarta i swiecącą, dlatego się "smiałem", że można się w niej przejrzeć :)

no ale tak to juz jest ze zdjeciami - skoro jest ok, to jak najbardizej nie ma co kombinować.

A co do jazdy, to najwazniejsze zebys to Ty był zadowolony, bo to Ty nia jezdzisz i to Tobie ma być w niej dobrze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ty masz 4,2 to nie dziwne ze jechać dla Ciebie moze nie chcieć :)

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

tak samo jak miałem w swojej A4

dla mnie jest git program zorbie i będe troche lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ty masz 4,2 to nie dziwne ze jechać dla Ciebie moze nie chcieć :)

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

tak samo jak miałem w swojej A4

dla mnie jest git program zorbie i będe troche lepiej

i wlasnie tu jest caly kicz marketingowy ze jesli auto ma mniejszy silnik to mniej pali oczywiscie jest tak w przypadku popierdulek ale w przypadku takiego auta to jest bzdura ja mam takie samo spalanie przy 190 ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

Tylko widzisz, tak sie sklada ze drugim autem ktore posiadam jest A6, sedan, 2007, 3.0 TDI, q, Tiptronic.

Ostatnio po sofcie w CS, wyszlo 270 KM i 550 Nm (mniej wiecej)...i to jedzie.

A spalanie (po sofcie):

- cykl mieszany - 8,9 - 9,2 l

- cykl miejski - 9,5 - 10,5 l

Wiec spalanie rzedu 8 l przy 2.0 tdi to zadna rewelacja :)

Poprostu moim zdaniem ten silnik jest za slaby do auta pokroju A6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przemieszczam z miejsca na miejsce chciałem oszczędnie spalanie na poziomie 8 l

Tylko widzisz, tak sie sklada ze drugim autem ktore posiadam jest A6, sedan, 2007, 3.0 TDI, q, Tiptronic.

Ostatnio po sofcie w CS, wyszlo 270 KM i 550 Nm (mniej wiecej)...i to jedzie.

A spalanie (po sofcie):

- cykl mieszany - 8,9 - 9,2 l

- cykl miejski - 9,5 - 10,5 l

Wiec spalanie rzedu 8 l przy 2.0 tdi to zadna rewelacja :)

Poprostu moim zdaniem ten silnik jest za slaby do auta pokroju A6

masz racje kolego troche slaby dlatego zastanawia mnie dlaczego nie dali 170 ps czyzby oszczednosci? albo naprodukowali tyle tego barachla ze jeszcze pchaja w auta tego pokroju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje kolego troche slaby dlatego zastanawia mnie dlaczego nie dali 170 ps czyzby oszczednosci? albo naprodukowali tyle tego barachla ze jeszcze pchaja w auta tego pokroju

Pchają dla tego, że normalny niemiecki, austriacki ogólnie europejski emeryt, dzięki aliantom :decayed: jest w stanie sobie pozwolić na taki wypas jak audi A6 :decayed: I dla komfortowego, a raczej luksusowego podróżowania po europie nie jest mu potrzebny nie wiadomo jak mocny silnik bo i tak zazwyczaj nie przekracza 140 km/h :decayed: ważne jest aby była klima i inne ekstrasy :decayed: i tanio w eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co wam chodzi

wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba

dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0

żeby palił 12

a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt :)

koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada :) jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co wam chodzi

wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba

dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0

żeby palił 12

a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt :)

koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada :) jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby :)

mi to nie przeszkadza ja tez uwazam tak jak ty, wkoncu ty tym jezdzisz zastanawia mnie tylko dlaczego nie dali 170 ps z tego co mi sie wydaje wogole nie ma takiego silnika w A6 C6 wytlumaczenie o emerytach jezdzacych po autostradach nie przemawia do mnie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem o co wam chodzi

wy tym ni ejezdzicie nmi sie podoba

dużo poruszam sie w mieście i na co mi 3.0

żeby palił 12

a w spalanie 3.0 i posofcie pali 11L hmm to jezdzisz jak emeryt :)

koniec tematu mam jaki mam silnik mi odpowiada :) jest OK wiec koniec dewagacji ze jest za słaby :)

mi to nie przeszkadza ja tez uwazam tak jak ty, wkoncu ty tym jezdzisz zastanawia mnie tylko dlaczego nie dali 170 ps z tego co mi sie wydaje wogole nie ma takiego silnika w A6 C6 wytlumaczenie o emerytach jezdzacych po autostradach nie przemawia do mnie :wink4:

Podatki. Podatki od mocy silnika. Nie od dziś to wiadomo. Poza tym nie wszystkie narody muszą pierwsze ruszać ze świateł.

A do spokojnego przemieszczania się autostradami taki silnik wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie juz mu spokoj.

jezdzi tym czym chce. :hi:

wszak ma juz 28 lat... wiec mniej jak 10 sek do sety jest niezdrowe dla serducha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej 10 s to mam drugie auto :)

i ma 8 a nie 11 :D

mi taki silnik wbrew pozorą wystracza im wieksze auto tym wolniej sie poruszam wiec braku mocy nie odczówam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...