Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a widzisz faktyko jezdze na 3d, thx :decayed:

ten tryb 3D w MMI 2G to jakas pomylka. Ja tez tesknie za RNS-E'em bo byl zdecydowanie lepszy.

W MMI 2G nie dosc ze w 3G nie wyswietlaja sie nazwy ulic, nie ma bankomatow w POI, a stacje benzynowe nie maja logo, to nawet nazwiska patronow ulic trzeba poprzedzac ich imieniem bo inaczej ich nie znajduje - dziadostwo straszne... ;-)

dokładnie :)

Opublikowano

zastanawiam sie raz na jakis czas nad wyrezaniem 3G, ale po tym jak zobczylem MMI w A8 i A7 to chyba wole odkladac kase na nowe Q7 niz rzezbic w tym ;)

Navi na Google Maps wyglada zaj.....cie

Opublikowano
  • Autor

no ja jakoś nie mam weny do dłubania 3G nie jest mi to z tak potrzebne :)

wole AMI dokupic :) i scieta kierownice :)

Opublikowano

wole AMI dokupic :)

to akurat mam ;)

i scieta kierownice :)

a do tego jakoś przekonac się nie mogę... :confused4:

Bede za to dorzucal rolety, bo akurat tego nie mialem (leza i sie kurza od miesiaca, ale juz powoli ich czas nadchodzi)

i chyba doloze advanced key, bo wnerwia mnie "uchwyt na monety" zamiast przycisku ;)

Opublikowano
  • Autor

no ja jeszcze mam w zanadrzu pare modów ale na spokojnie :) bez pospiechu :

dokładka s-line juz lezy tył

zderzak przód tez juz jest :) ale jakos nie moge go dotransportować do lakiernika :)

wyłącznik poduszki pasażera :) tez juz mam skompletowane tylko nie moge sie za to zabrać :)

jeszcze tam cos jest :D ale jakos weny nie mam czekam na moje Lupo :)

Opublikowano

wczoraj zasiadłem i powiem tam kolega ma to czego my w a4 nigdy mieć nie będziemy :kwasny:

ma miejsca w uj i jeszcze troszkę :good: :good:

Opublikowano

Wiem(y) xD

Zderzak s-line polift??

Opublikowano

no ja jeszcze mam w zanadrzu pare modów ale na spokojnie :) bez pospiechu :

Nie przesadzaj boberek na A6 klub dostaną zawału na temat modelki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

weź ja tam mam polewe w chooj :) z tych cześków :)

Opublikowano

co tak narzekasza na fure? byles u Rogala ze specem? :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

znaczy SPEC był ze mną :)

on tylko przy okazji :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________no jutro zakładam 321 od 3.0 TDI :)

tarcze zimmermana i klocki :) zobaczymy jak to sie będzie sprawowało

Opublikowano

no przy takiej krowie powinno byc lepiej :good:

qurfa to jaki rozmiar wkladaja seryjnie do takiej gabloty

Opublikowano

znaczy SPEC był ze mną :)

on tylko przy okazji :) [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________no jutro zakładam 321 od 3.0 TDI :)

tarcze zimmermana i klocki :) zobaczymy jak to sie będzie sprawowało

Czyli odpuściłeś te zaciski, do których link Ci przesyłałem :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ta :D bo ja mam 16 na zime nic innego mi nie bede kupowal 17 bo szkoda na to pieniędzy

Przy 2.0 TDI to seria przód jest 314 mm na małym zacisku

a tył jest 302 mm

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hamulce założone, a zdjęć nie widzę. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

po co tu zdjęcia robić :)

to był ostatni mod w A6

teraz Lupo idzie w ruch :)

Opublikowano

Wsadziłeś 19"?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie :)

trzeba najpierw kupic :)

Opublikowano

Ale to tylko opony -tak? felgi masz RS6 II :)

Opublikowano

Felg ni ma, pojechaly razem z Mironowym B7 podobno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.