Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wejdz na forum i poczytaj :D

MłodyA6 ma nick :)

Opublikowano

no to wskakuje i sprawdzam :)

Opublikowano

boberek dobra furka :good:

Szkoda, że zdjęć środka teraz nie ma.

A wracając do kolesi z A6 klubu to... patologia jest tam taka, że głowa boli a ich mody zaczynają się i kończą na umyciu samochodu taki tam jest poziom :gwizdanie:

W 100% się zgadzam. Chcialem troche pomodzic moje C5 i tam jedyny mod to felga i dokladki w kolor. Jak spytalem o grill z Allroada (cos jak w B5 przedlift/polift) to odpowiedzi dosłownie ZERO. Wczoraj znalazlem na allegro listwy wzór S6/Allroad (na drzwi) i jak założyłem temat to odpowiedzi ZERO.

Poziom jest bez urazy na bardzo niski.

Opublikowano

wejdz na forum i poczytaj :D

MłodyA6 ma nick :)

Najlepsze teksty szły jak Młody wypytywał sie o dokładkę :decayed: widze, że go wspierałeś :good:

Szkoda, że mnie tam nie było :)

Niedługo będe potrzebował polskie menu do MMI mam nadzieje, że mi pomożesz bo u nich nie mam zamiaru sie o to wypytywać chociaż widziałem, że chyba akurat cos wiedzą na ten temat (aż dziw :polew:)

Opublikowano
  • Autor

damy rade :)

Opublikowano

Dobrze wiedzieć, że będzie wsparcie :) Z tego co czytałem to wystarczy tylko nagrać sobie jakąś płytę i włożyć ją do napędu navi i pogrzebać coś w MMI ale będę potrzebował kogoś kto poprowadzi mnie za rękę :decayed:

Tak więc szykuj się na pomoc :wink4:

Opublikowano

Jakie mmi masz?? :tongue4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

boberek a co z tym dyfuzorem s line ? jest na samochodzie ?

Opublikowano
  • Autor

ten z tyłu no załozyłem :):polew: :polew: :polew:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

elo boberek ogarnales juz przednie lampy? moze jakies zbiorowe rezanie :wink4:

Opublikowano

A temat z lotką ?> wysłałem Ci link :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:57_________________________________________________I co tu tak cicho tylko lupo i lupo ;(

Opublikowano

teraz to motor, a nie samochody :wink4:

Opublikowano

teraz to motor, a nie samochody :wink4:

to zamykaj :decayed:

Opublikowano

A temat z lotką ?> wysłałem Ci link :gwizdanie:[br]

Jakąś lotke mu tam wczoraj wysłąłem :evil:

Opublikowano
  • Autor

elo boberek ogarnales juz przednie lampy? moze jakies zbiorowe rezanie :wink4:

no lampy moze kiedys wyrezam :) ale jakos nie mam weny :D

A temat z lotką ?> wysłałem Ci link :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Październik 2011, 22:57_________________________________________________I co tu tak cicho tylko lupo i lupo ;(

Lotka będzie jutro cięzko było :) ale udały sie negocjacje :D

Lupo stoi w garażu przykryte pokrowcem :D i czeka na wiosne :)

teraz to motor, a nie samochody :wink4:

fakt teraz to motorek mam i w autach nic nie dłubie bo nie mam czasu :) i nie chce mi sie :)

Opublikowano

Co za menda nawet nie podziękował :bicz3:

Opublikowano

fakt teraz to motorek mam i w autach nic nie dłubie bo nie mam czasu :) i nie chce mi sie :)

hehe - nudne sie te audi robia, co? Mi tez sie nie bardzo chce dlubac i zastanawiam sie nad kupnem wranglera do zabawy....

Opublikowano

fakt teraz to motorek mam i w autach nic nie dłubie bo nie mam czasu :) i nie chce mi sie :)

hehe - nudne sie te audi robia, co? Mi tez sie nie bardzo chce dlubac i zastanawiam sie nad kupnem wranglera do zabawy....

blotko to jest to :decayed: ale wrangler :mysli: chyba do lansu :) proponowalbym cos konkretnego :naughty:
Opublikowano

fakt teraz to motorek mam i w autach nic nie dłubie bo nie mam czasu :) i nie chce mi sie :)

hehe - nudne sie te audi robia, co? Mi tez sie nie bardzo chce dlubac i zastanawiam sie nad kupnem wranglera do zabawy....

blotko to jest to :decayed: ale wrangler :mysli: chyba do lansu :) proponowalbym cos konkretnego :naughty:

Leciutki lift,dobre oponki i na jazde po lakach sie nada :)

Opublikowano

fakt teraz to motorek mam i w autach nic nie dłubie bo nie mam czasu :) i nie chce mi sie :)

hehe - nudne sie te audi robia, co? Mi tez sie nie bardzo chce dlubac i zastanawiam sie nad kupnem wranglera do zabawy....

blotko to jest to :decayed: ale wrangler :mysli: chyba do lansu :) proponowalbym cos konkretnego :naughty:

Leciutki lift,dobre oponki i na jazde po lakach sie nada :)

teoretycznie tak tylko napedy nie sa rewelacyjne, wjechac mozna prawie wszedzie gorzej wyjechac :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.