Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gdzie to auto stoi bo nigdzie go nie widziałem? :kwasny:

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

hmm pod sniegiem :)

---------- Post dopisany 16-12-2013 at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 01:54 ----------

Żeby nie było że nić nie robię :D

945712_4511189477669_2096892061_n.jpg

1511178_10200380169586681_1862550003_n.jpg

1496691_595187810535071_1241485771_n.jpg

Jeszcze w między czasie wymieniłem turbo bo stare wybuchło

1233633_4809253569085_1695919729_n.jpg

wywaliłem dpf i wyłaczyłem egr

14515_4825398292693_332528521_n.jpg

zrobiłem też w lato małą polerkę :)

1045225_4403652069301_643581171_n.jpg

no i o tyle co mi sie w telefonie udąło znaleść :)

Opublikowano

Jest dobrze:wink::wink:

Opublikowano

boberek

majac tak gustownie zrobione lupo nigdy bym cie nie posadzil o to ze bedziesz mial tak nieslychanie unikatowe, oryginalne eleganckie i ladne felgi w a6 ;>, zmieniasz je ?

ps. galka zmiany biegow z s3 ?

Opublikowano
  • Autor

:) gałka nie z S3 ale od A3 prawie jak od S3 ale bez S3 :) tak samo kierownica z A3 :) z wersji "indywidual" bahahaha zabrałem mamie z samochodu :)

z felgami to była szybka akcja :) kiedyś :) nie miałem żadnych felg oprócz 16 :) a na szybko było coś potrzebne :) kasy tez nie miałem na felgi za 4 tys :D + do tego opony :) wiec zestaw ten co mam kosztował niecałe 3 tys :) koła nowe z kartonów i nie chińszczyzna tylko ATS :) a opony to jakieś indonezyjskie badziewie :D obiecuje ze do wiosny :D będzie inne koło :)

o mama kupiła sobie A3 8P z 2009 i był taki zestaw wmówiłem jej ze sie lipnie jezdzi z tą kiera i oddałem jej swoją z A4B8

934601_4497008483153_1759424774_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

no rozpadła się :D dobrze ze powoli jechałem :D słychac było tylko takie zachrobotanie gwizdło :D i zgasiłem auto :D

pod maskę zaglądam :) i o !!!!!!!!!!

ale przynajmniej zrobiłem dużo rzeczy naraz :)

pozbyłem się chłodnicy spalin :) bo sie rurka kiedyś pękła :) potem EGR , a jak już miałem wyjęte wszytsko to i DPFa sie pozbyłem

mam nadzieje ze w najbliższym czasie juz nic sie nie zj**ie :D

jeszcze mi została do wymiany wiązka od wtrysków bo auto ciut wibruje i Witek mówi ze najlepiej od tego zacząć :) a przebieg 220 kkm już swiadczy ze wiązką moze być słaba :)

Opublikowano

dobra podmianka z ta kiera i galka ;)

Opublikowano
  • Autor
dobra podmianka z ta kiera i galka ;)

no mistrz :) koszt to tylko nowa gałka od A3 sline :) czyli 120 zł bo moja była za bardzo zniszczona zebym wsadził ją :) do mamy auta :)

ona zadowolona bo ma okrągłą kiere :D a ze ta ścięta jest w chooj nie wygodna :) to sie nie myliłem :) ważne ze dobrze wyglada :)

Opublikowano

Jakie nowe fele ?

Opublikowano
  • Autor

celuje w Speedline :)

Opublikowano
celuje w Speedline :)

:kox:

Opublikowano

Ehm - znaczy się które Pani Kolego ? :decayed:

---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

bo miałem 15" i też na nich było speedline napisane :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor
3805109770
Opublikowano

20 z q5 ?

Opublikowano
  • Autor

nie 19 będą :)

cały czas powtarzam sobie jedno

DUPOWÓZ :) a gwintu już szukam :D

Opublikowano

to jak szukasz gwint to zainwestuj w 20 ja tez się bałem jak to się będzie jeździło (wcześniej miałem 18 ) ale jest za***iście

Opublikowano
  • Autor

o nie :)

do zabawy mam Lupo :) nie będę aż tak szalał z A6 :)

Opublikowano

dobry wybór jeśli chodzi o felgi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Przy okazji wkładania BOSE

e00c805b5007b6b8med.jpg

Zdjęć BOSE nie robiłem :) bo i tak ich nie widać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.