Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to sa napewno ori ?

Opublikowano
  • Autor

Teraz biorę się za kompletowanie czarnych kratek nawiewów, klimatronik :) srebrna ramka zegarów i srebrny tunel :)

Bo u siebie mam szare kratki :) szarą ramkę zegarów oraz szary tunel

Klimatronic juz mam niekompletny ale czarny z przyciskami ale bez płyty głównej ale za 150 zł nie zaglada sie w oczy ważne ze stan ideał :)

Lampki podsufitowe poliftowe już w drodze :) za 200 zł komplet slline polift

Karatki lewa środek prawa i tył juz mam upatrzone myśle ze wiecej jak 200 zł nie będą kosztowały :)

Ramka srebrna :) też upatrzona od typa od kratek :) myślę ze wyrwę komplet od niego za jakies 250 zł

no i tunel i tu będzie chyba najtrudniej dośtac w sensownej cenie w dobrym stanie :)

Opublikowano
Teraz biorę się za kompletowanie czarnych kratek nawiewów, klimatronik :) srebrna ramka zegarów i srebrny tunel :)

Bo u siebie mam szare kratki :) szarą ramkę zegarów oraz szary tunel

Klimatronic juz mam niekompletny ale czarny z przyciskami ale bez płyty głównej ale za 150 zł nie zaglada sie w oczy ważne ze stan ideał :)

Lampki podsufitowe poliftowe już w drodze :) za 200 zł komplet slline polift

Karatki lewa środek prawa i tył juz mam upatrzone myśle ze wiecej jak 200 zł nie będą kosztowały :)

Ramka srebrna :) też upatrzona od typa od kratek :) myślę ze wyrwę komplet od niego za jakies 250 zł

no i tunel i tu będzie chyba najtrudniej dośtac w sensownej cenie w dobrym stanie :)

Wiesz że na nim jest ochrona ?

Opublikowano
  • Autor

wiem :) ale chyba na guzikach niema :) rozbiore jeden i drugi i poskałdam jeden :) z czarnym frontem :)

---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:08 ----------

1483195_10200424329730657_1321356494_n.jpg

---------- Post dopisany 25-12-2013 at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 13:00 ----------

kurde problem jest z wymianą panelu w klimatroniku :(

ten po 2007 czarny jest inaczej skonstrułowany :(

niż ten do 2007 elektroniki nie przełoże bo jest ochrona komponentu :( jeszcze będe próbował przerobić ten czarny ale słabo to widzę

inaczej zamontowane są potencjometry od regulacji temperatury

wiec przeróbka na czarną wersje środka narazie stoi pod znakiem zapytania

naszczęscie klimatronik kupiłem tanio wiec dużo nie utopie kasy :)

a i tak dwa przyciski mam wytare w starym wiec nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

zostanie perlisto szary trudno :)

Opublikowano

Rozbierz swój i pomaluj...

Opublikowano
  • Autor

jest to opcja :) ale chciałem oryginał :)

zobaczymy czy uda mi sie przerobić ten :)

Opublikowano

było gdzies pisany , ze do polifta trzeba wsadzać od polifta a do przed lifta przed lift bo właśnie jest cos inaczej z elektroniką

Opublikowano
  • Autor

znaczy to nie od polifta

bo od 06.2006 był czarny klimatronik :) , kratki

srebrny tunel i ramka

a przed 06.2006 był szary perlisty ;) inaczej są rozwiązane potencjometry ale może coś wykombinuję to dam znać :)

Opublikowano

Ty masz ustawianie temperatury gdzie masz przełącznik z płytą połoczony przewodem a te czarne od 2007 mają tryby . Więc powidzenia .

Opublikowano
  • Autor

no dokładnie tak jest :)

ale ja chce przerobić sam plastikowy panel :) nic z elektroniki ruszał nie będę :)

będzie to prawdopodobnie mały drut made :) ale może sie uda :)

---------- Post dopisany 27-12-2013 at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 18:30 ----------

kolejne fanty :)

563330_10200439024858026_1749093417_n.jpg

Opublikowano

Co do czarnego wnetrza ja u siebie pomalowalem i od ponad roku jest git :)

Wysłane z mojego SM-T210

Opublikowano
  • Autor

czym malowałeś poka foto :)

Opublikowano

Nie pamiętam firmy sprayu, jutro pstrykne foto.

Wysłane z mojego SM-T210

Opublikowano
  • Autor

już nie musisz :) wyrezałem oryginał :)

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ----------

1525736_10200445321695443_1069974206_n.jpg

1524576_10200445322255457_572781218_n.jpg

i na miejscu :)

999276_10200445323175480_1998068831_n.jpg

Opublikowano

Do Homelinka schematy sa proste :wink: po jednym kabelku idzie sygnał do licznika oraz KOMFORTU od przycisków .

Sterownik to zasilanie masa i sygnał do przycisków

Sprawdz czy ci przyjmuje kodowanie .

Opublikowano
  • Autor

dobra to kupuje moduł do homelinka :) i rezam :) jak będziesz miał chwilę to prosiłbym o jakaś rozpiskę :) pinów (przycisków i modułu) i co gdzie podłaczyć

czyli do homelinka potrzebuje tylko

przyciski moduł i kabelki i to wsio ? żadnych radarów ani nic takiego ?

jutro pójde sprawdzę czy kodowanie przyjmuje jak tak to rezam :)

Opublikowano

..........pierwsze kodowanie sprawdz :wink:

Co do Modułu uwazaj na wersje z USA ( inna czestotliwosc)

Opublikowano
  • Autor

a możesz mi podesłać ten schemat żebym widział opisy :) bo mam ucięte :) w połowie :)

Opublikowano
a możesz mi podesłać ten schemat żebym widział opisy :) bo mam ucięte :) w połowie :)

nie wiem czemu tak ucina :kwasny: jutro z drugiego kompa przesle

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.