Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nice, czarnuch jak się patrzy :)

Opublikowano

boberek przyciemniaj szyby na przodzie :D bedzie kozak

Opublikowano

Piotrek ja rok temu po 8 marca wsadziłem letnie dwa dni później miałem duże zdziwienie za oknem :) ale też mnie już korci na letnie . Wygląda super .

Opublikowano

U mnie juz ponad tydzień goszczą letnie buciki :)

Opublikowano

Sorry za OT ale ja dzisiaj rano miałem -4.5 jeszcze zaczekam .

Opublikowano
  • Autor
Piotrek ja rok temu po 8 marca wsadziłem letnie dwa dni później miałem duże zdziwienie za oknem :) ale też mnie już korci na letnie . Wygląda super .

mam jeszcze żony auto na zimówkach :) wiec jak coś A6 zostanie w garażu :)

---------- Post dopisany at 07:14 ---------- Poprzedni post napisany at 07:13 ----------

Pasuje :thumbup1:

---------- Post dopisany at 11:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ----------

Miałeś relingi czarne ?? bo też takie chce :)

miałem :) czarne wszytsko miałem czarne w tym aucie

---------- Post dopisany at 07:15 ---------- Poprzedni post napisany at 07:14 ----------

boberek przyciemniaj szyby na przodzie :D bedzie kozak

pomysle nad tym :) ale wtedy to już się całkowity karawan zrobi :)

Opublikowano

Pomyśl nad przyciemnianiem piecowym tych przednich bocznych szybek, może "nasze służby" nie będą kazali skrobać :P ja juz prawie rok tak jeżdzę i w Pl jeszcze nie miałem z tym nieprzyjemności ale raz w DE miałem kontrole, już kazali mi zrywać folie, ale nagle dostali telefon i pojechali na wezwanie... uff, udało się :D

Opublikowano
  • Autor

1926939_10200764153626042_501723001_n.jpg

1618416_10200764153946050_987215596_n.jpg

603650_10200764154106054_97526016_n.jpg

Opublikowano

wygląda obłędnie, nie lubię Cię.

:decayed: jest świetnie :good:

Opublikowano

jest :kox:

Opublikowano

czarna wdowa :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

nie wdowa tylko karawan :)

jeszcze do tego gwint kupiłem :)

montiren w nastepną sobote :)

Opublikowano

Jak by szło dałbym "lubię to" :-)

Opublikowano
  • Autor

kurde to auto jest tak czarne ze nawet dobrze zdjęcia nie idzie mu zrobić :) musze znaleść jakiś białe tło :) może będzie lepiej :)

Opublikowano
kurde to auto jest tak czarne ze nawet dobrze zdjęcia nie idzie mu zrobić :) musze znaleść jakiś białe tło :) może będzie lepiej :)

No to może Alpy :-)

Opublikowano
  • Autor

Się trafiło za dobrą kase :)

1911660_10200795577571621_2096253377_n.jpg

Opublikowano
  • Autor

HR :) wszystko wygląda bardzo dobrze widać że mało używane ;)

Opublikowano

Dobrze, że kupiłeś gwint bo go brakuje przy tych kołach.

Szyby są fabrycznie przyciemnione ? Jeżeli tak to szkoda bo można by je zdrapać zamiast przyciemniać przednie.

Opublikowano
  • Autor

szyby są przyciemniane folią

ale ich nie zdrapię :) bo mam dość nagrzanego auta w lato :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.