Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

s4 b5 sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:evil:

A jak z tym zderzakiem od RS, zagłębiałes temat dalej :mysli:

Opublikowano
  • Autor

bo moim ostatnim aucie, powiedzialem sobie, ze przy audi nie chce zadnej rzezby, z jednej strony chcialbym miec zderzak z rs'a ale jakby wszystko bylo P&P, troche za duzo przy tym roboty, narazie temat zderzakow z rs'a zostawiam :)

Opublikowano

chinol ??? skąd ????

Opublikowano

a gdzie reszta?

Opublikowano

a gdzie reszta?

chyba przymiarka tylko bo boczne jeszcze na swoim miejscu :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie reszta?

chyba przymiarka tylko bo boczne jeszcze na swoim miejscu :gwizdanie:

Dokladnie, zaden chinol :) niemiec :)

Opublikowano

ja bym boczne zostawil, zawsze to wieksza powierzchnia chlodzenia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko ma byc jak ori, ale sie zobaczy co tego wyjdzie :naughty:

Opublikowano

Im bardziej Ori wygląd tym lepiej :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Im bardziej Ori wygląd tym lepiej :naughty:

Dokladnie :D cichociemny killer najlepszy :naughty:

Opublikowano

ja bym boczne zostawil, zawsze to wieksza powierzchnia chlodzenia :gwizdanie:

sadzisz, ze boczne coolery sa lepsze niz ten fmic?

Opublikowano

przeciez boczne coolery daja dópy juz przy ori sofcie :thumbdown:

Opublikowano

jak to chodzi :shocked:

to nie chodzi, to lata :kox:

Opublikowano

ja bym boczne zostawil, zawsze to wieksza powierzchnia chlodzenia :gwizdanie:

sadzisz, ze boczne coolery sa lepsze niz ten fmic?

a czy powiedzialem ze lepsze? mowie ze bym zostawil razem z centralnym :decayed: (wieksza powierzchnia chlodzenia)

Opublikowano
  • Autor

Doszedl nowy grill RS4 :naughty: Moj z s4 w idealnym stanie bedzie do sprzedania :hi:

obrazxn.jpg

Opublikowano

Biorę ten z S4, daje 200zł :decayed: może być z satynową ramką :naughty:

Opublikowano

ja bym boczne zostawil, zawsze to wieksza powierzchnia chlodzenia :gwizdanie:

sadzisz, ze boczne coolery sa lepsze niz ten fmic?

a czy powiedzialem ze lepsze? mowie ze bym zostawil razem z centralnym :decayed: (wieksza powierzchnia chlodzenia)

a moze jeszcze kolejne 2 na dachu ? :polew:

Opublikowano

ja bym boczne zostawil, zawsze to wieksza powierzchnia chlodzenia :gwizdanie:

sadzisz, ze boczne coolery sa lepsze niz ten fmic?

a czy powiedzialem ze lepsze? mowie ze bym zostawil razem z centralnym :decayed: (wieksza powierzchnia chlodzenia)

a zmieszczą sie wszystkie pod zderzakiem ???

Myśle ze fmic jak na fotce spokojnie ogarnie 370-400KM więc po co upychać ???

Opublikowano
  • Autor

taki FMIC z orurowaniem 52mm ogarnia nawet 600km :):good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.