Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie fele do mojej A4??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

te drugie nawet spox :cool:

Opublikowano
  • Autor

Tylko ten profil 35 :shocked:

Opublikowano

przy takim profilu lepsze by były 245 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

przy takim profilu lepsze by były 245 :decayed:

245 i 115km to maluchy by mnie braly....Ale dlugo tych 115 bym nie mial. :)[br]Dopisany: Październik 20, 2007, 06:13:45 _________________________________________________http://kezor.fotosik.pl/albumy/294532.html dziekuje Kezorek<nie mam z z kropka ;) sorry>I jak wam sie podoba ktore sa naj opruch rs4 bo to sam wiem :P
Opublikowano
Opublikowano

ja ma na 8" wciśniętą 225, jak wygląda widziałeś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja ma na 8" wciśniętą 225, jak wygląda widziałeś :naughty:

A no fakt zapomnialem o Tobie....Oj to nie wiem czy 235 nie bede wciskac na nie bo je kupilem.... :naughty:
Opublikowano

ja ma na 8" wciśniętą 225, jak wygląda widziałeś :naughty:

A no fakt zapomnialem o Tobie....Oj to nie wiem czy 235 nie bede wciskac na nie bo je kupilem.... :naughty:

235 spokojnie wejdzie :th:

Opublikowano
  • Autor

No i juz sa fele zakupione http://img113.imageshack.us/img113/6320/dscf4480bw4.jpg teraz tylko oponki..ale na to mam duzo czasu...Dzieki za wszelkie opinie.. :thumbup:

Opublikowano

firma :th:

wzór felgi jak zwykle, kwestia sporna :cool:

Opublikowano

wzór felgi jak zwykle, kwestia sporna :cool:

co najmniej, ale jeśli tobie sie podoba to git

Opublikowano

Jakie ET, 225 czasem ładnie wygląda na 8" zależy to od producenta opon .Jedne są [ ], a inne wyglądają / \ mimo , że są tych samych rozmiarów. Felga :th:

Opublikowano
  • Autor

ET35 :)

Opublikowano

U mnie z przodu 235 sie nie mieści na ET 35 :thumbdown:, z tyłu wchodzi :th:

Opublikowano
  • Autor

Ja bede zakladac 225/45 bo 235 juz zamuli niesamowicie autko....A mam dystanse 20mm wiec moge je przetoczyc na 5mm i bedzie git..

Opublikowano

Ale i tak bedziesz czipsował, w sumie im szersza opona tym w pewnym momencie gorzej na mokrej nawierzchni. :th:

Opublikowano
  • Autor

Ale i tak bedziesz czipsował, w sumie im szersza opona tym w pewnym momencie gorzej na mokrej nawierzchni. :th:

Tak bede.Ale czy ja wiem 235 :mysli: Sam jeszcze nie wiem mam duzo czasu na namyslanie sie..
Opublikowano

No i juz sa fele zakupione http://img113.imageshack.us/img113/6320/dscf4480bw4.jpg teraz tylko oponki..ale na to mam duzo czasu...Dzieki za wszelkie opinie.. :thumbup:

Będziesz zakładał w tym roku jeszcze te felgi to pokaz fotkę jak na aucie wyglądają bo felgi ładne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.