Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] a Co wy MYSLICIE O TYM!! DORADZCIE PROSZE


osowski

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec kupuje felgi na dniach I MAM JUZ MALO CZASU NA DECYZJE! fota na dole ! i mam maly dylemat bo one troche kosztuja a niechcial bym czegos zj**..... albo pozniej zalowac !!! dlatego prosze oporade!!!! sa to 18" 8j et 35 wiec raczej dobre mam do wyboru albo 235/40/18 albo 225/40/18 !! cos slyszalem ze jednak te 235/40/18 mogą byc czasem troche zaduze i czasem obcierają!!!! ale moze to bzzzzzduuura ! i tak sobie myslalem zeby na przud wrzucic 225 a na tyl 235 ???? co wy o tym myslicie?

pozatym bede obnizal zawias o 20-30mm

a tak wogole co myslicie o tych felach i rozmiarach ?? DZIEKI WIELKIE Z GÓRY :thumbup:

04102007159ms7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak obnizysz to bedzie git 225 to chyba optymalny wymiar a napewno bym sie ne bawil w zakladanie dwoch innych rozmiarow opon pozatym 225 latwiej znalezc do kupienia a jedna dobra dziora i masz dwie oponki do kupienia bo w takim profilu to jak dopiero jezdzisz pierwszy raz na 18 to moze zmienisz ze dwa razy w sezonie za komplet kosztuje ok 300 zl za dwie

ogolnie to jak obnizysz to przy tych felgach bedzie ladnie wygladalo

zobacz u mnie w moja a4 str chyla 3 tam sa zdjecia po zabiegu -30 i 18"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie stary :)!! no to jednak zakupie komplet 225!!! no a dal bysrade dac mi jakis namiar na dobre sprezyny max obnizenie do 30mm i takie przystosowane do typowych amorków!! tylko ze ja niedawno wymienialem amorki na Blisteiny ale takie typowe do a4 avant b5 nie zadne sport czy cos ?? jak myslisz bedą pasowaly???/ zz gory Wielkie dzieki

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi bardzo ładne, jeżdzę na takim samym rozmiarze felg i oponki mam 225/ 40 pasują idealnie , nic nie obcierają. Miałem podobną koncepcje , aby na tył dać szerszą opone, ale to już w następnym sezonie :th:U mnie zawias -60 / -40. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne felgi, tylko rzeczywiście jak nie będą obniżone to będzie wyglądał nieciekawie.

Tylko z tym obniżaniem to tez nie ma co przesadzać - nasze polskie drogi raczej temu nie sprzyjają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...