Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Porada co do kupna opon


płotek85

Rekomendowane odpowiedzi

co do nexenow n3000 to kupilem uzywki bo ludzie polecali..i powiem, że w czasie deszczu na obwodnicy miałem strach w oczach :)

na suchym też szału nie robiły jak dla mnie

teraz zalozylem zimowki Sawy Eskimo S3 i o wiele lepiej sie trzymaja drogi niz te nexeny :gwizdanie:

jezdze na nexenach 2 lata i mam troche inne zdanie. nawet na mokrym dobrze sie prowadzi

a jak wanli ?? bo mysle kupic 18 cali oponki wanli, ale czytalem ze głośne i ze kiepsko na mokrej drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nokiany sa calkiem niezle sam mam letnie i zimowe aletroche za drogie, drugi rraz bym nie kupil ze wzgledu na cene,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie,dzięki, tylko tak szczerze, to nie każdego stać na markowe opony :confused4:

kupiłem 205/55/16 z 2010 roku

Pirelli P7 Cinturato (7mm) dwie sztuki

Bridgestone er300 Turanza (7mm) dwie sztuki

za 400 zł z wysyłką....

Mogę podesłać nick usera z Allegro, o tej porze roku można wykukać okazje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadowolony jestem z Wanli w golfie 5 ze 105 silnikem mam rozmiar 215/45/r17 jezdze juz 2 rok mam przejechane 30 tys i jeszcze sa na 15-20 tys . Jezdze w rózych warunkach pogodowych i naprawde polecam . + tez jest ze wrazie W to wszedzie je mozesz kupic . Bedac w niemczech na atustradzie dopadł mnie ogromny deszcz - bez problemu Polecam i 17 kosztuje ponad 200 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to z tych brałbym Hankooki.

Masz link do tego gościa z Allegro co ja kupowałem 350 zł za oponki i 50 za kuriera a są zajebiaszcze mogę Wam dać fotki.

Do gościa się dzwoni, on jak nie ma to mówi kiedy będzie mieć a oprócz tego co na Allegro ma jeszcze dużo innych nie wystawionych...

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=14088360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego miałem taki dylemat u siebie z 17'... poszedłem w ciemno w opony NEXEN N3000 i jak na cene jestem naprawde zadowolony :good: moge je polecić jeżeli ktoś szuka tanich a w miare dobrych opon.... w wypowiedziach o NEXENach duzo osob pisalo ze nie trzymaja na mokrym aczkolwiek ja tego nie odczulem :przebiegly: jak dla mnie sie sprawdza :gwizdanie:

Zgadzam sie z kolega ja tez mam te oponki i jestem bardzo zadowolony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205/55R16 to dedykowany rozmiar do A4 B5.Z opon proponuję kupić coś markowego :cool1:

Witam ja kupiłem 2 miesiące temu w internetowym sklepie Orzeł zimowki 205/55/r16 Dębica Frigo 2 227 zł za sztuke, użytkuje od miesiąca. Wcześnniej miałem ten model na innym samochodzie i przyznaje że za tą cene jakością nie ustępują innym oponom ze średniej półki. Co do rodzaju opon jak wspomniał kolega tylko dedykowany rozmiar !! do tego modelu. Pozdr. i przyczepności. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...