Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] S4 B6 - 4.2 BBK - seria - brak przednich katów - 315KM / 405 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Każde prawdziwe sportowe auto powinno mieć przynajmniej jedno Turbo. Dla mnie ideał to nissan GT-R, który leje wszystkie lambo, ferrari i jest nawet 3 razy od nich tańszy.

Seryjny GT-R ma chyba 3.6 do setki tak?? Więc jest sporo Lambo czy Ferrari które go zjadają :cool1: A po za tym GT-R wygląda przy nich jak psia kupa i brzmi jak 1.9TDI...

Pogódźcie się z tym że S4 B6/B7 mają wolnossaki i tyle... Rakiet z tego nie zrobi chociaż wolne nie są :gwizdanie:

Opublikowano

Seryjny GT-R ma chyba 3.6 do setki tak?? Więc jest sporo Lambo czy Ferrari które go zjadają :cool1: A po za tym GT-R wygląda przy nich jak psia kupa i brzmi jak 1.9TDI...

Jedynie 458 Italia ma mniej niż 3.5 do setki, ale kosztuje 3x tyle co GT-R. Poza tym chyba nie słyszałeś GT-R'a skoro mówisz, że "nie brzmi".

Opublikowano

tyle to dał CoLo robiąc swoje AEB :>

dosc latwo policzyc ile to kosztuje w RS4 B5

2x duze turbo jakies 7-8k

sprzeglo 3k

dobre kolo zamachowe 1,5-2k

pompa, wtryski 1,5-2k

FMIC 2k

Wydech 1,5-2k

+ masa innych rzeczy...

Opublikowano

Flyer

Turbiny nowe od RS6 - 6000zł

Sprzegło z kołem zamachowym - 3000zł

wiec jeszcze taniej niż chłopaki licza :wink4:

Opublikowano

Nie chce nic mowic, ale widze ze staracie sie zdyskredytowac S4 B6 i w sumie to Wasz problem.

I tak kazdy z Was chcialby takie miec tylko trzeba sobie jakos humor poprawic dyskredytujac innych :)

do zobaczenia na drodze...kierowcy ze sportowymi autami

Ja mam na to wyj..... i nie wstydze sie tego wyniku i wiedzialem ze takie komentarze beda.

chcialem tylko przypomniec ze co drugi specjalista na tym forum mowi i pisze ze S4 B6 jak ma 280-290 KM to juz jest cud.

Ja widac....g... sie znaja :)

Chodzi o to ze widzac napis S4 oczekiwał bym cos więcej od Audi niz uciekajacych koni.

W koncu auto nie jest tanie w utrzymaniu i pali pewnie jak smok.

Specjaliści :)

Każdy silnik wolnossący traci z czasem moc. Nie tylko Audi.

Moje S4 B7 po 57k km wypluło 320PS. Nowy właściciel wyczyścił nagar i podobno wróciła seryjna moc 340PS.

Pinczi, pomyśl o tym również. Zabieg nie jest drogi a te silniki niestety cierpią na tą przypadłość.

Opublikowano
  • Autor

Pinczi, pomyśl o tym również. Zabieg nie jest drogi a te silniki niestety cierpią na tą przypadłość.

Własnie o tym mysle, musze tylko ogarnac kogos kto juz to robil i ma o tym pojecie :)

Opublikowano

malik, ale przeciez Ty nie miales silnika FSI, wiec skad ten nagar... ?

Turbiny nowe od RS6 - 6000zł

Sprzegło z kołem zamachowym - 3000zł

O... niezla cena za nowe turbawki RS6.

Co do sprzegla to wszyscy chwala Clutchmastersa, a ten kosztuje 3k bez koła.

Opublikowano
  • Autor

Malik własnie juz mial silnik FSI, a ja mam MPI

Opublikowano

no przecież w B6 i B7 S4 jest ten sam silnik BBK, w RS4 jest FSI :mysli:

Opublikowano

Dokładnie, B7 nie jest FSi.

Mimo wszystko, mówisz, że wystarczy wyczyścić nagar? To wszystko? Bo na racing forum cały wątek jest o przywracaniu serii i nikt na to nie wpadł... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie sprzeczam sie, bo napewno wiecie lepiej :)

Opublikowano

no przecież właśnie na racingforum czyścili nagar w tym rs4 :P o tym jest cały topic :D

Opublikowano

Ja mówię o topicu o S4 bez FSI.

Opublikowano

no to tam z zapłonami był problem :P w zwykłym BBK nie ma takiego problemu z nagarem

Opublikowano

Czytałeś w ogóle co napisał Malik parę postów wyżej?

Moje S4 B7 po 57k km wypluło 320PS. Nowy właściciel wyczyścił nagar i podobno wróciła seryjna moc 340PS.

Opublikowano

Seryjny GT-R ma chyba 3.6 do setki tak?? Więc jest sporo Lambo czy Ferrari które go zjadają :cool1: A po za tym GT-R wygląda przy nich jak psia kupa i brzmi jak 1.9TDI...

Jedynie 458 Italia ma mniej niż 3.5 do setki, ale kosztuje 3x tyle co GT-R. Poza tym chyba nie słyszałeś GT-R'a skoro mówisz, że "nie brzmi".

LP570-4 superleggera , lp670 sv :cool1:

Opublikowano

Czytałeś w ogóle co napisał Malik parę postów wyżej?

Moje S4 B7 po 57k km wypluło 320PS. Nowy właściciel wyczyścił nagar i podobno wróciła seryjna moc 340PS.

w sensie takiego dużego problemu jak w FSI, że tracisz 50% mocy :decayed:

Opublikowano

dla samego dźwięku V8 można się zakochać :kox:

a to czy się odpycha bardziej czy mocniej, to już zależy od punktu siedzenia :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.