Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Malowanie/regeneracja deski rozdzielczej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazlem na allegro ogloszenia z regeneracjami wystrzelonych desek.

Moze ktos wie jakim sposobem maluje sie taka deske ? Generalnie wiem ze podklad do plastiku i lakier z plastyfikatorem ale chodzi i jak uzyskac efekt jakiejs ciekawej struktury jak na tych aukcjach ?

Ile jest wogole warte takie rozwiazanie w sensie powiedzmy trwalosci ?

Nie mam zamiaru strugac deski zeby wygladala jak fabryczna :) Mam zamiar ja deko przerobic , zmienic jej deko kolor i mysle nad pomalowaniem zamiast flokowania.

Tak to wyglada PO :

12967928781.th.jpg

1309809326.th.jpg

13098093263.th.jpg

A tutaj np bardzo mi sie efekt podoba :

13098093264.th.jpg

Mam kumpla lakiernika nie boimy sie poeksperymentowac ale potrzebujemy swiatelka w tunelu :)

Opublikowano

Nosb, taka chropowata struktura na desce byłaby :kox:, Ciekawe czy ktoś z forum już działał coś w tym temacie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie podoba mi sie bardzo do tego mam pewien chytry plan na przerobienie deski , pomalowalbym w jakis fajny kolorek i byloby miodnie :) Tylko zasiegam jezora :) Chyba bede musial uderzyc na jakies forum lakiernicze :)

Opublikowano

Kiedyś gdzieś na to wpadłem w sieci..

1) Odciskają strukturę z miejsca obok, na coś w rodzaju plasteliny..

2) Na naprawiane miejsce nanoszą jakieś tworzywo "a`la plastik z deski"

3) Dociskają odciśniętą "plastelinową" strukturę na to tworzywo, które jeszcze całkowicie nie związało, żeby nadać jej fakturę taką jak oryginalnie na desce

4) Malowanie..

** To jeśli chodzi o regenrację uszkodzonego miejsca.. Nadlanie brakującego elementu, dziura, pęknięcie etc..

Na tych zdjęciach, to chyba tylko specjalna fakturowana farba, lub plastik, tworzywo "w sprayu" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi np nie potrzeba aby deska miala swoja ori strukture :) Ale np nie chce gladkiej w polysku :) Ma byc matowa i z jakas struktura :) Musze chyba ja wyjac bo i tak auto stoi i dac kumplowi niech kombinuje :)

Opublikowano

Mi np nie potrzeba aby deska miala swoja ori strukture :) Ale np nie chce gladkiej w polysku :) Ma byc matowa i z jakas struktura :) Musze chyba ja wyjac bo i tak auto stoi i dac kumplowi niech kombinuje :)

kiedyś ktoś wrzucał fotki a4 z felami pomalowanymi w strukturę, taką chropowatą, fajnie by ty wyglądało na desce :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Tylko musialoby byc drobniejsze niz tam :)

Opublikowano

Tylko musialoby byc drobniejsze niz tam :)

dokładnie, taką strukturę jak ziarnko piasku :naughty:, w jakiś elegancki kolorek i byłby :kox:

Opublikowano

pomysl ciekawy i dosc unikalny - a takie wlasnie lubie :wink4:

tylko wybrac odp. strukture :kox:

Opublikowano

Pomogło :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie dzwonilem :)

Opublikowano

Jeszcze nie dzwonilem :)

:polew:
Opublikowano

U mnie koles w Gorzowie takie rzeczy robi.

Maluje tez skory.

Akurat widzialem jak pomalowal boczek skory siedzenia kierowcy.

Jako nowy :naughty:

Za cala deske rozdzielcza bierze ok 150-200zl o ile dobrze pamietam.

Mowil, ze nie poznasz ze malowane :)

Opublikowano

cena nie jest zla :naughty: ale jakies foto story jest :gwizdanie:

tak zeby widziec jego rezultaty :cool1:

Opublikowano

mysle nad pomalowaniem zamiast flokowania.

Jeszcze się zaślinisz na flock :naughty: :naughty: :przebiegly: :przebiegly: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:wink4: Rozwazam rozne opcje :) Deske i tak daje do sklejenia i malej improwizacji znajomemu akrobacie lakiernikowi bo mi sie nie chce cos :decayed: Wiec jakby sensownie prysnal to czemu nie :)
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mysle nad pomalowaniem zamiast flokowania.

Jeszcze się zaślinisz na flock :naughty: :naughty: :przebiegly: :przebiegly: :gwizdanie:

flock jest piękny, ile by kosztowało oflokowanie całęj deski?
Opublikowano

mysle nad pomalowaniem zamiast flokowania.

Jeszcze się zaślinisz na flock :naughty: :naughty: :przebiegly: :przebiegly: :gwizdanie:

flock jest piękny, ile by kosztowało oflokowanie całęj deski?

wal do Raggamana z tym pytaniem :wink4:

Opublikowano

U mnie koles w Gorzowie takie rzeczy robi.

Maluje tez skory.

Akurat widzialem jak pomalowal boczek skory siedzenia kierowcy.

Jako nowy :naughty:

Za cala deske rozdzielcza bierze ok 150-200zl o ile dobrze pamietam.

Mowil, ze nie poznasz ze malowane :)

a jak trwalosc takiego pomalowanego plastiku na otarcia ? bo jak sie nie dotyka to nawet spreyem moza :naughty: ale chodzi o wytrzymalosc zeby potem laty nie odchodzily tym bardziej zima jak temperatura dziala na te plastkiki :P

Opublikowano
  • Autor

Sie okaze moja sie powoli robi ;) Na razie pojdzie w farbe jak mi nie bedzie to odpowiadac wciagniemy we flok :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.