Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR


agentsmith

Rekomendowane odpowiedzi

ja czekam na korekte programu a pozniej przejazdzke w szczecinie zeby zobaczyc czy warto isc w BRD i Fimca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy warto isc w BRD i Fimca smiley

warto... ja mam jeszcze nie wystrojone ale góra jest lepsza niz w AWX... jak nie miałem FMIC to na 225/40/18 na 2 biegu guma nie piszczała... teraz jest co innego

Dokładnie, 14 cm. Szerokość rdzenia 55 cm

to idziemy ta sama droga :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto... ja mam jeszcze nie wystrojone ale góra jest lepsza niz w AWX...

Ale dół słaby.. Chociaż ja się wypowiem dopiero w czwartek. Bo te moje pompki słabe są.

to idziemy ta sama droga :decayed:

A Ty ile tam masz teraz mocy u siebie? :) weź zapodaj link do siebie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w czwartek nowy program? no ja najpierw chcialbym poczuc czy warto wydawac okolo 3 tys zl dla 20ps wiecej bo Nm to nie licze na duzo wiecej bo sprzeglo awx wiecej jak 380Nm nie ma sensu,Jarol mial 400 Nm i mowi ze slabo radzilo sobie z takim momentem co innego avf jak masz Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w czwartek nowy program? no ja najpierw chcialbym poczuc czy warto wydawac okolo 3 tys zl dla 20ps wiecej bo Nm to nie licze na duzo wiecej bo sprzeglo awx wiecej jak 380Nm nie ma sensu,Jarol mial 400 Nm i mowi ze slabo radzilo sobie z takim momentem co innego avf jak masz Ty

W czwartek będzie program, będą AL'ki, będzie zabawa :naughty: Z tym momentem i tak lepiej nie przesadzać mimo, że avf..

Pamiętaj, że pompki miałem od początku słabe i pierwszy program bez niczego to był 160hp i 380nm.

PS. Jednak się zdecydowałem... W najbliższym czasie wpadną jakieś sprężyny..... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jednak się zdecydowałem... W najbliższym czasie wpadną jakieś sprężyny..... :decayed:

:oklaski: :rolleyes: a jakie? na polske najlepsze -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :rolleyes: a jakie? na polske najlepsze -30mm

Myślę nad tym kompletem: http://allegro.pl/weitec-sprezyny-audi-a4-sedan-8e-00-1-9-2-0tdi-i1657701086.html

Skoro u mnie przód sterczy 2 cm wyżej niż tył (wczoraj zmierzyłem) to jak założę takie sprężyny to będzie równo czy dalej przód będzie wyżej? Ciekawe jak z komfortem będzie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj lepiej takich co maja wieksze obnizenie przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem MTS w b5 i nie polecam straszny beton byl,na forum pisza ze najbardziej komfortowe sa Eibachy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliło mi się - nie MTS a jakieś TA Technix - to te były jednak z tym fajnym obniżeniem.

Z Eibacha podobna cena do Weiteca i tak samo - obniżenie 30/30.. Chyba zaryzykuję i takie właśnie kupię.[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 09:12_________________________________________________Dobra, springi zamówione. Będzie komplet Weiteca 30/30. Jak usiądzie się zobaczy. W przyszłym tygodniu powinny być na aucie. Razem z lotką już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie a ty obniżyłeś coś bo chyba nie? Ja boję się że będzie za twardo i szkoda mi moich dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w końcu nie obniżyłem bo miałem plany sprzedaży i takie tam.. Dlatego też długo nic nie pisałem. Ale w końcu auto zostaje u mnie i niedługo wrzucę parę fotek bo kilka rzeczy się pozmieniało :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2012, 11:21_________________________________________________Kilka zmian: listwy drzwiowe s-line, lotka s-line, ksenon w halogenach, wyprana tapicerka, spryskiwacze mgiełkowe.. Wgrane także nowe mapy 2012 do RNS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest :kox: no ale gleba musi byc bo ten przod...nie koniecznie teraz ale na wiosne chociaz te -30 przod,jeszcze dodaj emblemat s-line na drzwi bo to prawdziwy s-line zew,ja bym jeszcze wywalil chrom z szyb,bo przod masz caly czarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wszystko wyglada :good:

ale ma 2 pytanka dlaczego miałeś źle powkładane czujniki PDC w tylnym zderzaku?? :wink4: a druga sprawa co sie z nimi stało skoro teraz już masz jakieś inne które niezbyt dobrze wyglądają :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...