Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Moja srebrna strzała - A4 1.9 TDI PEŁNY S-LINE :) NOWE FOTY 1 STR


agentsmith

Rekomendowane odpowiedzi

pięknie się prezentuje...a jak masz rozwiązaną półkę?? masz siatkę czy pólka jest pełna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wpakiecie s wyglada o niebo lepiej :good: teraz az sie prosi ciut nizej..ale najciekawsza to masz ta skrzynie basowa, z tego co slyszalem o tej firmie to niezle lupie ale dopiero po 4-tym :decayed:

Będzie niżej.. :wink4:

Hehe no dokładnie tak jak mówisz :polew: taka skrzynka potrafi ładnie narozrabiać :naughty:

A tak zmieniając temat - wczoraj na pokładzie zawitał tempomat :cool1: za***ista sprawa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz a mi wlasnie tempomat przestal dzialac ;( podlaczylem pod kompa posprawdzalem -manetka ok czujniki stopu tez ok opisywalem na forum ale nikt nie potrafi mi pomoc... poprostu sie nie chce zalaczyc i koniec.Sam zakladales swoj czy ktos ci pomagal ? bo potrzebuje jakiegos magika chyba do tego :) a tak jak pisales to bardzo przydatne ustrojstwo a wszczegolnosci jak sie juz ktos do tego przyzwyczail ,a ja teraz sie czesto zapominam- pstrykam i nic :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz a mi wlasnie tempomat przestal dzialac ;( podlaczylem pod kompa posprawdzalem -manetka ok czujniki stopu tez ok opisywalem na forum ale nikt nie potrafi mi pomoc... poprostu sie nie chce zalaczyc i koniec.Sam zakladales swoj czy ktos ci pomagal ? bo potrzebuje jakiegos magika chyba do tego :) a tak jak pisales to bardzo przydatne ustrojstwo a wszczegolnosci jak sie juz ktos do tego przyzwyczail ,a ja teraz sie czesto zapominam- pstrykam i nic :confused4:

sorry za OT...ale nie przesunąłeś manetki w stronę silnika...ja tak kiedys zrobiłem i myślę sobie popsuł się :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: o kurde stary ze tez ja wczesniej tego nie zauwazylem ze trzeba manetke przesunac :wallbash: w PL to fakt nie ma gdzie ale ja duzo sie kulam poza PL i bardzo czesto korzystam-a wlasciwie korzystalem... a tak na powaznie to macie tam kogos kto to ogarnie w zachdniopomorskim? tak jak pisalem czujnik stopu poprawnie reaguje w dwoch poziomach i manetka na kompie ma wszystkie funkcje sprawne (wlacznie z ON\OFF :tongue4:) ale nie zalacza niestety zero reakcji ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempo fajna sprawa- tylko gdzie w PL włączyć tempomat :mysli: :mysli:

Oj tam, drogi budują - jest gdzie jeździć z tempomatem :decayed:

:decayed: o kurde stary ze tez ja wczesniej tego nie zauwazylem ze trzeba manetke przesunac :wallbash: w PL to fakt nie ma gdzie ale ja duzo sie kulam poza PL i bardzo czesto korzystam-a wlasciwie korzystalem... a tak na powaznie to macie tam kogos kto to ogarnie w zachdniopomorskim? tak jak pisalem czujnik stopu poprawnie reaguje w dwoch poziomach i manetka na kompie ma wszystkie funkcje sprawne (wlacznie z ON\OFF :tongue4:) ale nie zalacza niestety zero reakcji ..

Na PW Ci wysłałem namiar na jednego magika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne Adam za PW i tel. moze ten gosciu cos bedzie wiedzial bo nikt jak do tej pory nie dal rady...

A te drogi to buduuuja i buduuja i to maja byc podobno autoooostrady ..tylko kiedy ? :rolleyes:

Aaa bym zapomnial -jak tam sprawa z motorownia modziles cos dalej czy tak zostawiles? Bo u mnie sie okazalo ze to co bylo to seria, i to baardzo zdrowa. Po zabiegu kosmetycznym we wroclawiu 173 &398Nm na ori gratach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tempomat dobry bajer :good: teraz jeszcze kiera multi co by se Rns-e obslugiwac :wink4: no i gleba :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne Adam za PW i tel. moze ten gosciu cos bedzie wiedzial bo nikt jak do tej pory nie dal rady...

A te drogi to buduuuja i buduuja i to maja byc podobno autoooostrady ..tylko kiedy ? :rolleyes:

Aaa bym zapomnial -jak tam sprawa z motorownia modziles cos dalej czy tak zostawiles? Bo u mnie sie okazalo ze to co bylo to seria, i to baardzo zdrowa. Po zabiegu kosmetycznym we wroclawiu 173 &398Nm na ori gratach :)

Teraz jest seria - pozostał FMIC tylko :) Miałem sprzedawać furę itd. ale w końcu się rozmyśliłem. Chciałem podjechać wgrać program ale jakoś nie mogę się zebrać do tego :kwasny: Ale nie narzekam, seria daje radę :naughty: A u Ciebie ładnie widzę wykręcili :) jak się widzieliśmy ostatnio to ile wtedy było mocy??

tempomat dobry bajer :good: teraz jeszcze kiera multi co by se Rns-e obslugiwac :wink4: no i gleba :gwizdanie:

Hehe gleba będzie - tylko nikt nie wie kiedy :gwizdanie:

A na kierę zbieram kasę..

A z nieciekawych informacji to mi przetwornica padła :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latem jak sie widzielismy to seria byla(jak sie pozniej okazalo) wyszlo ok 143 -4 juz nie pamietam dokladnie -musial bym gdzies wykresu poszukac-w kazdym badz razie wyszlo bardzo ladnie.Pozniej mi skrecili wiecej niz jest teraz ale niestety trzeba bylo uciac troche bo przydymial nieco :) Jednak fmic to podstawa gdybym mial go wtedy to jeszcze te pare kucy by przybylo ,ale to juz malo zdrowe raczej dla ori turbawki, a mi zalezalo zeby ladie wstawal z dolu, niestety z brd to wiadomo ze to roznie bywa. Teraz jednak na forum pojawil sie nowy temat z innymi turbawkami ktore pompuja wiecej niz brd a co najwazniejsze ladnie wstaja z dolu ,a jak wiadomo apetyt rosnie w miare jedzenia :naughty:

ps.po przetwornice podjedz na stobno na szrot albo na mierzyn maja tam tanie graty w miare z anglikow i dostaniesz gwarancje rozruchowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gleba :cool1: Co prawda spodziewałem się, że niżej usiądzie.. Ale mi się podoba - jest w sam raz. Założyłem Eibach Pro Kit -30mm. Jestem miło zaskoczony. Szczerze? Nie czuję utraty komfortu, jest minimalnie sztywniej przez co duuuużo lepiej się prowadzi. Zmieniłem opony na 205/50 R17 i jak dla mnie jest idealnie. Komfort jak na 16 :punk:

Foty wkrótce :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwny ten rozmiar opon zapodales...normalnie do 17 jest 225/45,dobrze ze wkoncu jest gleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest gleba nareszcie :banan: zrob lepsza fote a nie jak na krawezniku jest,bo nie wiem czy jest rowno czy jak to bywa u audi i vw przod jest wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszku zrobiłeś błąd z oponkami bo felga wyglada jak 16 przy takiej wysokiej oponce:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...