Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dokładnie smiley chodziło mi o kubełki smiley których nie mam u siebie

aaaa, czyli do tej pory na taboretach jeździłeś :przebiegly:

Nooo... z przodu 2 taborety, a z tylu tapczan... :polew::decayed: :decayed:

Opublikowano

boberek, ten tunel z aukcji moze ja wezmę od Ciebie. Jak mi podpasuje kolorystycznie :naughty:

Opublikowano
  • Autor
dokładnie smiley chodziło mi o kubełki smiley których nie mam u siebie

aaaa, czyli do tej pory na taboretach jeździłeś :przebiegly:

no to ok... myślałem, że Ty masz takie fotele

no własnie na naleśnikach ;P tapczanach itp

a naprawde w takimkolorze trafić fotele i jeszcze w skórze to juz jest nie osiągalne :)

a tu sie dzis trafiło

kanapa mi nie potrzebna bo od sedana tunel sie sprzeda za 50 zł :)

boczki tez moze sie sprzeda za śmieszne pieniazki to sie zawsze zwróci troche

zreszta ode mnie jest to 70 km wiec pojade w niedziele i zabiore :)

oddam do prania zaimpregnuje i będzie pieknie ;) [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 21:52_________________________________________________

dokładnie smiley chodziło mi o kubełki smiley których nie mam u siebie

aaaa, czyli do tej pory na taboretach jeździłeś :przebiegly:

Nooo... z przodu 2 taborety, a z tylu tapczan... :polew::decayed: :decayed:

tył to mnie mało interesuje ja tam nie siedzie :) [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 21:53_________________________________________________

boberek, ten tunel z aukcji moze ja wezmę od Ciebie. Jak mi podpasuje kolorystycznie :naughty:

ok spoko :) nie ma problemu mi napewno sie nie przyda :P

Opublikowano

author=letallec link=topic=18359.msg690160#msg690160 date=1233262342]

boberek, ten tunel z aukcji moze ja wezmę od Ciebie. Jak mi podpasuje kolorystycznie :naughty:

ok spoko :) nie ma problemu mi napewno sie nie przyda :P

:good:

Opublikowano

ty boberek gigant jesteś :) normalnie za darmo . ja dziś wychaczyłem zderzak z dwoma wylotami na wydech za 70 zeta

Opublikowano

ty boberek gigant jesteś :) normalnie za darmo . ja dziś wychaczyłem zderzak z dwoma wylotami na wydech za 70 zeta

poka linka :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

fotele zamontowane :)

7b5ab495109c79de.jpg

426a8f6e192cb417.jpg

stan bardzo dobry :) naprawde jest git :)

niestety nie udało mi sie podgrzewania przełozyć :(

Opublikowano

niestety nie udało mi sie podgrzewania przełozyć :(

Planujesz to kiedyś robić?

"Podpiąłbym się" pod rozkręcanie fotela. Kierowcy u siebie bym wytargał by sprawdzić czemu podgrzewania d**** nie działa :naughty:

A do tego potrzebna jest pomoc drugiej osoby :)

Możemy to u mnie zrobić garażu. Miejsce jest, gniazdka z prądem są :wink4: Adaho widział jak tam jest

Opublikowano

niestety nie udało mi sie podgrzewania przełozyć :(

Planujesz to kiedyś robić?

"Podpiąłbym się" pod rozkręcanie fotela. Kierowcy u siebie bym wytargał by sprawdzić czemu podgrzewania d**** nie działa :naughty:

A do tego potrzebna jest pomoc drugiej osoby :)

Możemy to u mnie zrobić garażu. Miejsce jest, gniazdka z prądem są :wink4: Adaho widział jak tam jest

miejscówka za***ista - myślę że będziemy tam mogli nie raz pogrzebac - no i każdy z nas ma blisko do L. ... no i do Biedronki po piwko też jest blisko :decayed:

Opublikowano

miejscówka za***ista - myślę że będziemy tam mogli nie raz pogrzebac - no i każdy z nas ma blisko do L. ... no i do Biedronki po piwko też jest blisko :decayed:

No baaa :decayed::kox:

Do Biedronki, McDonalda McDrive, pizzę można na telefon zamówić .... :gwizdanie:

Opublikowano

to co .. wymieniamy mój zawias na S-line'a ?

Opublikowano

to co .. wymieniamy mój zawias na S-line'a ?

A da się to zrobić bez podnośnika? :mysli: Bo takich udogodnień to tam nie znajdziemy :decayed:

I musi się cieplej zrobić bo tam zazwyczaj jest o ok. 5 st. cieplej niż na zewnątrz :(

Chyba Koledze burdel w wątku robimy .... :D

Opublikowano
  • Autor

niestety nie udało mi sie podgrzewania przełozyć :(

Planujesz to kiedyś robić?

"Podpiąłbym się" pod rozkręcanie fotela. Kierowcy u siebie bym wytargał by sprawdzić czemu podgrzewania d**** nie działa :naughty:

A do tego potrzebna jest pomoc drugiej osoby :)

Możemy to u mnie zrobić garażu. Miejsce jest, gniazdka z prądem są :wink4: Adaho widział jak tam jest

kiedys planuje :)

potrzebny nam będzie Malik on jest specem od rozbireania siedzeń ;)

bynajmnije tak mówił

Opublikowano

A da się to zrobić bez podnośnika? :mysli

bez problemu

Opublikowano

A da się to zrobić bez podnośnika? :mysli

bez problemu

Poziu - wymienisz mi jak kupię ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

A da się to zrobić bez podnośnika? :mysli

bez problemu

no pewnie :)

ze da sie :) ale tylko siedzenie z zawieszeniem moze byc problem :)

PS poziek wiem jak podłączyć elektryke

Opublikowano

A da się to zrobić bez podnośnika? :mysli

bez problemu

no pewnie :)

ze da sie :) ale tylko siedzenie z zawieszeniem moze byc problem :)

PS poziek wiem jak podłączyć elektryke

Poźkowi chodziło chyba o wymianę zawieszenia .... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.