Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no wiem :)

Opublikowano

Poziu - wymienisz mi jak kupię ? :decayed

dasz parę złotych to wymienię :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Poziu - wymienisz mi jak kupię ? :decayed

dasz parę złotych to wymienię :polew: :polew: :polew::tongue4: :tongue4: :tongue4:

a masz fotele podrzewane :) u siebie te co od malika brałes ??

moze chcesz sie zamienic na podgrzewane gąbki :)

bo chyba nie bedziesz tego rezał ;)

Opublikowano

A da się to zrobić bez podnośnika? :mysli

bez problemu

Poziu - wymienisz mi jak kupię ? :decayed:

kupuj,kupuj,to sie zmieni,ja przy okazji wyjme swoj przod bo musze go na maxa teraz skrecic-miekki jakis jest :>

mam dwie `żaby` a to wystarczy

Boberek,fotele koxik :good:

Opublikowano

niestety nie udało mi sie podgrzewania przełozyć :(

Planujesz to kiedyś robić?

"Podpiąłbym się" pod rozkręcanie fotela. Kierowcy u siebie bym wytargał by sprawdzić czemu podgrzewania d**** nie działa :naughty:

A do tego potrzebna jest pomoc drugiej osoby :)

Możemy to u mnie zrobić garażu. Miejsce jest, gniazdka z prądem są :wink4: Adaho widział jak tam jest

jak chcecie dam Wam namiar na kumpla który bawi się z rozbieraniem tapicerek foteli..praniem itd.

Wam to zrobi :)

Poziowi prał tapierkę i naprawiał fotel..

Opublikowano

Poziowi prał tapierkę i naprawiał fotel..

OGARNIĘTY KOLO :good: Polecam

Opublikowano

no no opłaciło się za te parę groszy -fotele wyglądają suer prawie jak mówki :good:[br]Dopisany: 09 Luty 2009, 18:01_________________________________________________super super oczywiście

Opublikowano

Boberek bardzo fajnie te krzesła sie wkomponowały- pięknie :good:

Opublikowano

a nie mówiłem że jak wypierze to będzie git? :):kox:

Opublikowano
  • Autor

ja tez o tym wiedziałem ze bedzie git :P ide przekładac kanape bo właśnie przyszła :P

Opublikowano

Witam Fajna fura!! Mam pytanie mam w a4 takiego RNS a mój nie chce odwarzać filmów dvd co zrobic?

Pozdrawiam Arturo

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

to nie odtwarza filmów :P

Opublikowano

Witam Fajna fura!! Mam pytanie mam w a4 takiego RNS a mój nie chce odwarzać filmów dvd co zrobic?

Pozdrawiam Arturo

o karwa :decayed:

chłopaku - musisz dokupić pare rzeczy:

- osobny odtwarzacz DVD

- adapter

- wgrac VIMhacka

jest trochę rypania

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam Fajna fura!! Mam pytanie mam w a4 takiego RNS a mój nie chce odwarzać filmów dvd co zrobic?

Pozdrawiam Arturo

o karwa :decayed:

chłopaku - musisz dokupić pare rzeczy:

- osobny odtwarzacz DVD

- adapter

- wgrac VIMhacka

jest trochę rypania

nie znaczy ze jest napisane DVD :) to odtwarza filmy :P DVD to jest mapa nagrana ;P

PS prosze nie robić mi burdelu w temacie :P [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 10:20_________________________________________________w sobote montaż :P

8d554365b209e184.jpg

Opublikowano

Witam Fajna fura!! Mam pytanie mam w a4 takiego RNS a mój nie chce odwarzać filmów dvd co zrobic?

Pozdrawiam Arturo

o karwa :decayed:

chłopaku - musisz dokupić pare rzeczy:

- osobny odtwarzacz DVD

- adapter

- wgrac VIMhacka

jest trochę rypania

nie znaczy ze jest napisane DVD :) to odtwarza filmy :P DVD to jest mapa nagrana ;P

PS prosze nie robić mi burdelu w temacie :P [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 10:20_________________________________________________w sobote montaż :P

8d554365b209e184.jpg

:shocked: juz myslalem ze zobacze kolejna rs4 ale milo ze ktos tez widzi inna mozliwosc :good:

Opublikowano

w sobote montaż :P

Ta kiera ma taką samą średnicę jak ori z B6? :mysli:

Opublikowano

Dlaczego czarna? :naughty:

Opublikowano

Nie pasuje mi to kurde duze logo na kierze.. :mysli:

Opublikowano

A jakie ma być ? w wersji mini? Takie jest ORI i jest gut

Opublikowano

W wersji ze starym logiem.. :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.