Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to ja biere -20

Ja mam fabrycznie -20. Możesz zobaczyć jak to wygląda

Czasem to -20 daje o sobie znać. Wjeżdżając na wyższy krawężnik, jadąc po dołach :)

Opublikowano
  • Autor

no tak ale ja mam podobno -20 mm

spręzyna jest niższa

od seryjnej ale auto tak nie siadło jak powinno :(

Opublikowano

A to na pewno sprezyny od 2.0TDi? Moze koles nawet nie wiedzial co sprzedaje...

Opublikowano
  • Autor

po VIN sprawdzaliśmy :)

Opublikowano

no tak ale ja mam podobno -20 mm

spręzyna jest niższa

od seryjnej ale auto tak nie siadło jak powinno :(

siedzi nizej - sprawdzalismy na spocie.

Moze amory seryjne nie siadaja jak trza :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

amory tez są :) s-line to był cały komplet

zreszta co ma amor do sprezyny :)

Opublikowano

Boberek dostales moje PW?

Opublikowano

amory tez są :) s-line to był cały komplet

zreszta co ma amor do sprezyny :)

jak nic nie ma to po co było zmieniać amorki :naughty::decayed:

ładuj Weitecka -35 i będzie malina - a w zimie podjazd ładnie odśnieżysz spoilerem :kox:

Opublikowano
  • Autor

zmieniałem bo jedem amorek sie wylał :) dlatego a ze trafił sie komplet to sie nie zastanawiałem :)

a na wiosne kupie 2 spręzyny takie jak powinny być i będzie pieknie :P

Koskos jestem troche zawalny robotą zaraz odpisuje

[br]Dopisany: 27 Styczeń 2009, 10:05_________________________________________________dekle dokupione :P

39d59e39f8bd2a9e.jpg

fd1b1e50c60b0fe7.jpg

i szykuje sie seprajs ;P

Opublikowano

ile dałeś za dekle bo ja do swoich szukałem i ceny zabójcze :shocked:

Opublikowano
  • Autor

115 zł komplet :P

Opublikowano

115 zł komplet :P

tragedi nie ma ja nie znalazłem poniżej 150 pln :evil:

Opublikowano

no nie jest źle :P ważne ze są :P

aha taki mały kolejny fart ;P

http://www.allegro.pl/item541800571_audi_a4_b6_01_04_fotel_kanapa_szare_sedan.html

faktycznie okazja ;D masz nosa... albo tak jak HiRide kiedys tutaj wspomnial śpisz na allegro :naughty:

Opublikowano

no nie jest źle :P ważne ze są :P

aha taki mały kolejny fart ;P

http://www.allegro.pl/item541800571_audi_a4_b6_01_04_fotel_kanapa_szare_sedan.html

faktycznie okazja ;D masz nosa... albo tak jak chyba ktos kiedys tutaj wspomnial śpisz na allegro :naughty:

tak ja to napisalem i albo spisz obok monitora albo jestes pracownikiem alledrogo ;( :bicz:

Opublikowano

czy możecie wytłumaczyć fenomen waszego zachwytu wydania 300zł na upaskudzone fotele ? :blink:

Znaczy... do garażu mają być ? Bo jak rozumiem, fotele boberek w aucie masz ? Czy jeździsz na taboretach z kuchni ?

:decayed:

Opublikowano

czy możecie wytłumaczyć fenomen waszego zachwytu wydania 300zł na upaskudzone fotele ? :blink:

Znaczy... do garażu mają być ? Bo jak rozumiem, fotele boberek w aucie masz ? Czy jeździsz na taboretach z kuchni ?

:decayed:

gdzie ja sie zachwycalem ? :kox:

gdyby to byla skora to bym chyba spadl z krzesla z zazdrosci ale za te brudaski cena i tak bardzo dobra

juz nie chodzi o zachwycanie sie cena foteli ale jak boberek to robi to ja nie wiem

a skoro juz mowa o taboratach...z 6 lat temu kiedy jescze kuzyn mial b5 z 96 roku,wyciagalismy z niej fotele zeby zalozyc jakies pokrowce.Wspaniale wygladal srodek bez foteli i wpadl nam pomysl do glowy zeby pojezdzic po wsi tym autem na malym wiaderku po kartoflach ok(5litrowe) zamiast foteli.Mozecie sobie wyobrazic jak wygladal kuzyn za kierownica..ledwo oczy mu bylo widac :polew:

Najlepsze bylo to jak dodal gazu dosc zdrowo na 2 biegu...obaj spadlsmy z wiaderek na tylna kanape a auto sobie jechalo,na szczescie reczny nas uratowal :decayed: teraz tak mysle czego to czlowiek nie wymyslil :>

Boberek jak bedziesz demntowal fotele to wloz sobie stolek z czterema nogami na probe :D

Opublikowano

czy możecie wytłumaczyć fenomen waszego zachwytu wydania 300zł na upaskudzone fotele ? :blink:

Znaczy... do garażu mają być ? Bo jak rozumiem, fotele boberek w aucie masz ? Czy jeździsz na taboretach z kuchni ?

:decayed:

ja mysle ze cena jest atrakcyjna.. upierze je sobie za jakies 50-100zl w jakiejs pralni czy tam gdzies i beda jak nowki...

Opublikowano
  • Autor

czy możecie wytłumaczyć fenomen waszego zachwytu wydania 300zł na upaskudzone fotele ? :blink:

Znaczy... do garażu mają być ? Bo jak rozumiem, fotele boberek w aucie masz ? Czy jeździsz na taboretach z kuchni ?

:decayed:

ja mysle ze cena jest atrakcyjna.. upierze je sobie za jakies 50-100zl w jakiejs pralni czy tam gdzies i beda jak nowki...

dokładnie :) chodziło mi o kubełki :) których nie mam u siebie

a znaleśc w moim kolorze to graniczy z cudem

wiec za 300 zł to sie opłaca kolega mi upierze to za 50 zł i juz

będe miał kubełek [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 21:44_________________________________________________

Boberek jak bedziesz demntowal fotele to wloz sobie stolek z czterema nogami na probe

jezdziłem cabrio na wiaderku :P

jak środka nie miałem :P

Opublikowano
dokładnie smiley chodziło mi o kubełki smiley których nie mam u siebie

aaaa, czyli do tej pory na taboretach jeździłeś :przebiegly:

no to ok... myślałem, że Ty masz takie fotele

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.