Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładna kiera, nie wybrzydzaj ykk :wink4: ciekawe tylko jak w wym kolorze będzie, ale raczej :good:

Opublikowano

Piękna sztuka nareszcie masz to co chciałeś :kox::slina: ... lukniemy live na spocie mnie już poziom cukru się podniósł na pewno ...gratki ...pzdr :hi:

Opublikowano

ładna kiera, nie wybrzydzaj ykk :wink4: ciekawe tylko jak w wym kolorze będzie, ale raczej :good:

ogladalismy juz takie zestawienie na ostatnim spocie i jest ok :good:

Opublikowano

boberek Czyżby Michao sprzedał swoją czy macie dwie bliźniacze ?? :naughty:

Opublikowano

sie manko mogę zapytać gdzie kupiłes dokładkę przedniego zderzaka ?????????

Opublikowano

no boberek ... doinwestowałeś furę ale teraz jest za***ista!! :good:

fajnie wygląda na MAMach :evil:

Graty :good:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 00:18_________________________________________________

sie manko mogę zapytać gdzie kupiłes dokładkę przedniego zderzaka ?????????

na allegro szukaj , ja kupiłem ze zderzakiem taką za 300pln

Opublikowano

w sobote montaż :P

trzymam za słowo :naughty: bo już się swojej doczekać nie mogę :slina:

Opublikowano
  • Autor

ładna kiera, nie wybrzydzaj ykk :wink4: ciekawe tylko jak w wym kolorze będzie, ale raczej :good:

ogladalismy juz takie zestawienie na ostatnim spocie i jest ok :good:

dokładnie wyglada super + gała od A3 będzie git

w sobote montaż :P

Ta kiera ma taką samą średnicę jak ori z B6? :mysli:

teoretycznie tak :)

przyłoże starą :) jak bede zmieniał ;)

Dlaczego czarna? :naughty:

z szara był problem albo zniszczona albo cos tam albo łopatki

wiec zdecydowałem sie na czarna :)

i nieżałuje :)

boberek Czyżby Michao sprzedał swoją czy macie dwie bliźniacze ?? :naughty:

nie no on ma identyczna :) [br]Dopisany: 27 Luty 2009' date=' 08:43[/size']_________________________________________________

Piękna sztuka nareszcie masz to co chciałeś :kox::slina: ... lukniemy live na spocie mnie już poziom cukru się podniósł na pewno ...gratki ...pzdr :hi:

teraz to ty szukaj RNSa :)

a nie kiery ;) [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 08:46_________________________________________________

sie manko mogę zapytać gdzie kupiłes dokładkę przedniego zderzaka ?????????

allegro za 250 zł ;) [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 08:46_________________________________________________no od R8 by nie pasowała za duzy kontrast by był :)

jeszcze tylko moduł BT od ANdego wezme

załoze lampki w drzwi któe z kokosem kompletowaliśmy jakis czas ale mamy juz wszystkie ;)

aha i dwa stabilizatory juz mam :)

i dwie przednie sprezyny :) z odopwiednimi kropkami :)

no i gałka S-line A3 tez moze juz będzie :)

i na ten rok chyba zakoncze modyfikacje i przesiadam sie na rower ;)

chyba ze trafia mi sie

listwy wewnetrzne :) po dobrej cenie ;) i moze szyby przyciemnie :)

Opublikowano

Ta kiera ma taką samą średnicę jak ori z B6? :mysli:

Tak.

Opublikowano
  • Autor

Ta kiera ma taką samą średnicę jak ori z B6? :mysli:

Tak.

no tak zampominałem ze ty wszytskie graty wozisz w bagazniku :)

Opublikowano

Who? :blink:

Fleja czy ja? :decayed:

Opublikowano

Ja :kox:

Swoja kiere przykladalem do starej.

Opublikowano
  • Autor

Who? :blink:

Fleja czy ja? :decayed:

Flyer ;)

on tam ma wszystko :) co wymienił przez ostatni rok ;0

Opublikowano

Ta kiera ma taką samą średnicę jak ori z B6? :mysli:

Tak.

OT: :polew:

To lipa.

Dla mnie osobiście kiera mogłaby mieć trochę mniejszą średnicę ;(

Cóż, trzeba polować na kierę od RS'a :evil:

Opublikowano
  • Autor

nie będzie to dobrze wygladało :)

ale powiem ci tak ze jak wsiądzesz i złapiesz taka kiere w rece jak ja kupiłem będziesz mial wrażnie ze jest mnijesza

jest grubsza i wydaje sie optycznie mniejsza :)

Opublikowano

Mi sie ona wydaje wieksza od mojej obecnej :cool1:

Opublikowano

jeżeli to jest podobna do tej co mam teraz w sportbacku to mi tez się wydawała mniejsza od multifunkcji z B6, ale to chyba tylko złudzenie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

mi sie wydaje mniejsza od mojej obecjej :) ale ty Michu masz 3 ramienna :)

moze dlatego bo od mojego koła :) napewno optycznie jest mniejsza

Opublikowano

ja nie porownywalem gabarytowo B6 do B7 ale odczucie jest ze ta druga jest jakas mniejsza,moze kolo jest grubsze i stad takie wrazenie?

Opublikowano

jeżeli to jest podobna do tej co mam teraz w sportbacku to mi tez się wydawała mniejsza od multifunkcji z B6, ale to chyba tylko złudzenie :mysli:

taka sama [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 20:58_________________________________________________

ja nie porownywalem gabarytowo B6 do B7 ale odczucie jest ze ta druga jest jakas mniejsza,moze kolo jest grubsze i stad takie wrazenie?

odczucie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.