Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak 18 :)

wrzuć foty jak założysz na auto

ja na lato i na zimę mam takie same w rozmiarach 19 i 17 cali :wink4:

Opublikowano
  • Autor

widziałem te 19 wygladaja :kox:

ale ja narazie pojezdzena 18 :) potem sprzedam 18 i kupie 19 :):polew: :polew:

Opublikowano

ten wzor jest obyty jak pieron ale zawsze mi sie takie podobaly :)

Opublikowano
  • Autor

no ale wiesz co u mnie na wsi jeszcze takich nie widizałem ;P

Opublikowano

no ale wiesz co u mnie na wsi jeszcze takich nie widizałem ;P

u mnie na wsi widzialem w vw ale cos sie stalo i juz ich nie ma :tongue4:

Felgi fajne bo nie zalatuja zadnym smiesznym tjuningiem i maja chyba najbardzej orginalny wyglad z mozliwych :)

Opublikowano
  • Autor

wiesz cena przemówiła :) za tym zeby je kupic :)

Opublikowano

i maja chyba najbardzej orginalny wyglad z mozliwych :)

i dodałbym ponadczasowy .... bo bardzo długi czas mają rzesze zwolenników :)

Opublikowano

oklepane one sa niestety .... ale elegnackie

Opublikowano

Ja tez na lato do swojej takie same wsadzam doszly do mnie jakis tydzien temu :tongue4: napisz na prv jesli mozesz ile Cie wyszly z tymi oponkami

pozdr. :hi:

Opublikowano

Boberek jakie masz ET? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

2 tys z wysyłką komplet z oponami :)

ET35

Opublikowano

no to ET masz takie jak ja :good: a guma jaka szeroka? ja mam 245 i przy 4 osobach opona ślizga się po rancie delikatnie na wieeeelkich hopkach :naughty:

Opublikowano

2 tys z wysyłką komplet z oponami :)

ET35

no to faktycznie okazja... ja podobnie dalem za komplet nowych samych felg..

no to ET masz takie jak ja :good: a guma jaka szeroka? ja mam 245 i przy 4 osobach opona ślizga się po rancie delikatnie na wieeeelkich hopkach :naughty:

u mnie tez ET35 i zobaczymy co bedzie jak jeszcze pojdzie o 3cm w dol.. :angry: boje sie troche..
Opublikowano
  • Autor

opona tam jest 225/40 czyli będzie OK

Opublikowano

no to będzie gites :good:

Opublikowano

2 tys z wysyłką komplet z oponami :)

ET35

Gdzie takie ceny są ? :D

Opublikowano
  • Autor

na allegro ;P trzeba szukac patrzec

Opublikowano

2 tys z wysyłką komplet z oponami :)

ET35

Gdzie takie ceny są ? :D

pewnie się jeszcze kręciły jak Boberek otwarł paczkę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

na allegro ;P trzeba szukac patrzec

Faaaarta miałeś Przyjacielu :decayed::tongue4:

Opublikowano

fakt ,felunek ladny a i cena niebrzydka :good:,sam rozwazam ten wzor na wiosne

http://cgi.ebay.de/MAM8-S-Line-VW-GolfV-Caddy-A3-A4-A6-Passat-3BG_W0QQitemZ120358962809QQihZ002QQcategoryZ9892QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

cana nawet bardzo niebrzydka :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.