Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ta juz :)

moja dokładke ci sprzedam ;P

będziesz miał w kolor :P

Opublikowano

więcej już się nie dało zacytować :polew:

a dokładeczka klasa, fajnie mieć manualne zdolności i wszystko sobie wyrezać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

trzeba sie starac i mieć duzo samo zaparcia :P VW cabrio poskładałem od podstaw to taki zderzak nie powinien byc dla mnie problemem :)

Opublikowano

zobaczymy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zobaczymy :naughty:

nie wierzysz we mnie :P [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 08:01_________________________________________________1cbddf83e4071142.jpg

3e02441f24818ac7.jpg

tak to wygląda ;)

Opublikowano

nice :> a podczas jazdy też da się murzynki oglądać? :kox:

Opublikowano
  • Autor

nice :> a podczas jazdy też da się murzynki oglądać? :kox:

a da sie da sie :P:hi:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 12:32_________________________________________________bixenon zamontowany

malik thx :P

e3bd27a36d198a33.jpg

7078204123d82085.jpg

06f42a07c5f5f474.jpg

teraz czekam na dokładke sline :P

Opublikowano

Piętknie :kox::good:

Opublikowano

hmm ludzie szukają tego , grzebią po allegro, kompletują ,składają, płacą cieszą się że lampa w środku jest czarna , a ja? ...... ja sie dowiedziałem że mam bixy pół roku po kupnie auta :polew: ale też sie cieszyłem wtedy

Opublikowano
  • Autor

hmm ludzie szukają tego , grzebią po allegro, kompletują ,składają, płacą cieszą się że lampa w środku jest czarna , a ja? ...... ja sie dowiedziałem że mam bixy pół roku po kupnie auta :polew: ale też sie cieszyłem wtedy

:polew: :polew: :polew:

oj rzeźniczku :P:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

trzeba sie starac i mieć duzo samo zaparcia :P VW cabrio poskładałem od podstaw to taki zderzak nie powinien byc dla mnie problemem :)

czesc bober, takem czul ze cultstyle'a Cie kojarze :good: no z golfikiem ladnie szlo :hi: a co sie z nim stalo? masz go jeszcze?

pzdr

Opublikowano
  • Autor

trzeba sie starac i mieć duzo samo zaparcia :P VW cabrio poskładałem od podstaw to taki zderzak nie powinien byc dla mnie problemem :)

czesc bober, takem czul ze cultstyle'a Cie kojarze :good: no z golfikiem ladnie szlo :hi: a co sie z nim stalo? masz go jeszcze?

pzdr

siema

1. prosze nie po nazwisku :P

2. golfik ma sie świetnie stoi w garażu ;P

http://www.mk1cabrio.nazwa.pl/forum/viewtopic.php?t=96

cały czas trwają małe modyfikacje ;P

ale tam juz nie ma co robić :P

wiec odpoczywa w garażu pod przykryciem i czeka na lato ;P

boberek

kratki do wziecia jak za darmo

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=503269969

e tam nowe w ASO po 80 zł szt wiec chyba wole nowe ale zobaczymy ;) [br]Dopisany: 10 Grudzień 2008, 20:37_________________________________________________no dobra skompletopwane :P

kratki kupiłem te co Tomek pokazał uszkodzenie minimalne nie bedzie widac :P

ale co trawił sie gril S-line dolny za 219 zł

:shocked: :shocked: :shocked::evil: :evil: :evil:

i juz mam komplecik jejejejeje

a4%20s-line%2002.jpg

kratki_zderzaka_kpl_04_audi-sline_01_resize.JPG

Opublikowano
:mysli: grill na pewno s-line?
Opublikowano

Też ja widzialem i nie bylem, i nadal nie jestem, pewny. Porownywales ze zwyklą?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 11:47_________________________________________________Ale chyba bedzie ok

http://www.allegro.pl/item483372622_atrapa_w_zderzaku_srodkowa_audi_a4_01.html

Opublikowano

boberek

kratki do wziecia jak za darmo

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=503269969

Łyknął jak młody pelikan :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Też ja widzialem i nie bylem, i nadal nie jestem, pewny. Porownywales ze zwyklą?[br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 11:47_________________________________________________Ale chyba bedzie ok

http://www.allegro.pl/item483372622_atrapa_w_zderzaku_srodkowa_audi_a4_01.html

no ma o jedno przęsełko więcej :P

Opublikowano

Kiedy składasz?

Opublikowano
  • Autor

jak odbiore wszytsko z poczty i dokładke od lakiernika :P al emam nadzieje ze sie uda w świeta to poskładac :P

spokojnie bede robił zdjęcia :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.