Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Znalazłeś juz BI ? :naughty:

nie :):polew: :polew: :polew: :polew:

narazie musze sobie rozpisac liste i zobaczyć w jakiej kolejności :) będe ja wypełniał :P

Opublikowano

Znalazłeś juz BI ? :naughty:

nie :):polew: :polew: :polew: :polew:

narazie musze sobie rozpisac liste i zobaczyć w jakiej kolejności :) będe ja wypełniał :P

Znając życie to liste zgubisz pierwszego dnia ...a bedziesz wymieniał to co sie trafi w dobrej cenie ..i w pierwszej kolejności :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Znalazłeś juz BI ? :naughty:

nie :):polew: :polew: :polew: :polew:

narazie musze sobie rozpisac liste i zobaczyć w jakiej kolejności :) będe ja wypełniał :P

Znając życie to liste zgubisz pierwszego dnia ...a bedziesz wymieniał to co sie trafi w dobrej cenie ..i w pierwszej kolejności :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wcale sie nie zdziwie jak będziesz miał racje ;P :polew: :polew:

Opublikowano

Znalazłeś juz BI ? :naughty:

nie :):polew: :polew: :polew: :polew:

narazie musze sobie rozpisac liste i zobaczyć w jakiej kolejności :) będe ja wypełniał :P

Znając życie to liste zgubisz pierwszego dnia ...a bedziesz wymieniał to co sie trafi w dobrej cenie ..i w pierwszej kolejności :tongue4:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wcale sie nie zdziwie jak będziesz miał racje ;P :polew: :polew:

Wiem bo ja tez miałem taką listę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

aha to znaczy ze ci nie wyszła i juz wiesz ze mi tez nie wyjdzie :P

Opublikowano

Njet :tongue4: Szukając okazji ..robi sie to co pierwsze wpadnie w łapy :kox:

Opublikowano
  • Autor

to sie zobaczy ;P ile na gwiazdke zbiore od Babci :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 14:47_________________________________________________499149599

no i stałem sie posiadaczem dokładki :P Sline :P

Opublikowano

Widze ,że nawet zaserwowałeś jej odpowiednie miejsce na półce :decayed:

A dlaczego ma takie delikatne wybulenie po prawej stronie przy środkowym dyfuzorze ?

Opublikowano
  • Autor

nie wiem spiłuje sie :) jak będzie w malowaniu :)

pan mówił ze jest zarysowana pod spodem

ale to najmniejszy problem ;)

jak sie i tak ja będzie malowac :)

Opublikowano

to sie zobaczy ;P ile na gwiazdke zbiore od Babci :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Grudzień 2008, 14:47_________________________________________________499149599

no i stałem sie posiadaczem dokładki :P Sline :P

ile teraz ta przyjemność kosztuje (jeśli to nie tajemnica :decayed:) i gdzie dorwałeś?

Opublikowano

Widze ,że nawet zaserwowałeś jej odpowiednie miejsce na półce :decayed:

czyli jeszcze nie na odpowieniej półce u Ciebie :polew:

Opublikowano
  • Autor

a pisalem ze trafiaja sie za 200 -300 :good:

no nowa w ASO cos około 420 zł

to akurat na malowanie będe miał :)

kratki powiedziałem ze dwie boczne chce pod choinke od rodziców :P

a środkową sobie kupie :P albo poprosze aby D mi dołożyła do prezentu gwiazdkowego :P

wiec układ dobry ;P

komplecik będzie :)

Opublikowano

A co z tyłem ...będzie wyjście na dwie faje ? :guma:

Opublikowano
  • Autor

hmm raczej na jedną :) nie bede montował wydechów specjalnie :P

ale pomyslimy :P z czasem jak sie cos trafi

tylko nie za bardzo wiem jak to wygląda :) w Sline B6

Opublikowano

hmm raczej na jedną :) nie bede montował wydechów specjalnie :P

ale pomyslimy :P z czasem jak sie cos trafi

tylko nie za bardzo wiem jak to wygląda :) w Sline B6

zderzak s-line do b6 do tylu wyglada co najmniej tragicznie :blink: dlatego najlepsza jest zwykla dokladka z v6 albo 1.8 raketa :tongue4:

Opublikowano

hmm raczej na jedną :) nie bede montował wydechów specjalnie :P

ale pomyslimy :P z czasem jak sie cos trafi

tylko nie za bardzo wiem jak to wygląda :) w Sline B6

Dokładnie ..zaadoptuj dokładeczkę z 1.8 Ty..i zrób wyjście na dwie faje .. będzie kozak Piachu :kox:

Podrzuce Ci fote wieczorem ..gdzieś mam takiego piaskowego potworka w S-4 pakieciku z czarnymi felami i poler rantem :slina:

Opublikowano
  • Autor

narazie przód :) juz mnie malik straszy ze duzo roboty itp :P

ale sie nie poddam ;P

będzie git :)

Opublikowano

gdzies wiadziałem cały kompletny zderzak z S-L za 300pln ale do lakierowania :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.