Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to zawias S-lina jest ;P udało mi sie znaleść za 700 zł komplet z B7 :)

po 50 tys km ;)

kolejne mody juz w planach ;P

641722f824aebb05.jpg

2a4ce226c6333c3e.jpg

Opublikowano

szybki lekko sciemnic zderzak s line albo s4 i bedzie piknie :hi:

Opublikowano
  • Autor

nie :)

szybki ściemnie bardzo lekko :)

virus

i bixenon :)

i moze 18 na lato

Opublikowano

+ czarne relingi..? :)

Opublikowano
  • Autor

hmm czy ja wiem ;P podobaja mi sie srebrne :P

ale moze pomyśle :) miałem nic nie robic z tym autem ;P ale widze ze mi nie wyjdzie ale sporo wytrzymałem ;P bo prawie rok ;)

aha i jeszcze DVD ;P

Opublikowano

mi sie podoba, i zostaw relingi takie jak masz,

a co to za dziwna szpara między drzwiami P/T ?

wiesz coś o tym?

wytrzymałes tyle czsu bez virusa? - jesteś gość.. !

pozdr.

Opublikowano
  • Autor

szpara :P hmm taki kolor i tak widać :P wszytsko z nim jest git :P

Opublikowano

no to ujęcie bardzo nieszczęśliwe

w takim razie jestem pod wrażeniem furki..

Opublikowano

boberek... mialo nie byc modow, mialo nie byc wirusa, mialo nie byc 18"... wiedzialem, ze tak sie skonczy :polew:

Opublikowano
  • Autor

no ja chyba tez to przeczówałem :P ale co zrobić :P

jeszcze chyba DVD będzie :P

virus bedzie dlatego ze jak ma sie rozsypać to nie ch sie rozsypie z fajerwerkami jak to Adaho powiedział :)

18 to moze na samym koncu ;P

szybki to chce sciemnic bo do tego koloru takie lekko ciemnie będa pięknie wyglądały ;P

narazie szukam lamp od bi xenonów :P

Michał moze ty wiesz czy fabrycznie to były VALEO ??[br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 21:10_________________________________________________taka róznica jest pomiędzy Sline a seria

czyli 1BE i 1BA

534724ae6643e0e6.jpg

6f4c65dca186abd6.jpg

Opublikowano

boberek OT jak sprawuja sie te chinskie podnosniki..? Bo chcialem kiedys kupic.. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

kurde mam dwa ;P jeden ma ze 5 lat i nigdy nie zawodzi

drugi ma rok bo jest niższy i miesci sie pod moje Cabrio i tez nie ma z nim problemu ;P

Opublikowano

Co do lamp od BI-X - tak, to VALEO.

Opublikowano

Jesli chcesz, sprzedam Ci swoje - ale jedna trzeba troche odnowic... a druga jest w bardzo dobrym stanie. (mi sie nie chce odnawiac i kupuje nowe)

Opublikowano
  • Autor

no zobaczymy musze sie twoej przyjżeć i musisz dać dobrą cene :P

ale jak za 400 zł mozna mieć w idelanym stanie to mi sie chyba nie bedzie chiało tego odnawiac :P

Opublikowano

no zobaczymy musze sie twoej przyjżeć i musisz dać dobrą cene :P

ale jak za 400 zł mozna mieć w idelanym stanie to mi sie chyba nie bedzie chiało tego odnawiac :P

Za 400PLN masz gołe Bi bez przetwornic. Ze swoich starych, to co najwyżej palnik przełożysz :naughty: Przetwornice nie pasują.

Opublikowano

hmm czy ja wiem ;P podobaja mi sie srebrne :P

ale moze pomyśle :) miałem nic nie robic z tym autem ;P ale widze ze mi nie wyjdzie ale sporo wytrzymałem ;P bo prawie rok ;)

aha i jeszcze DVD ;P

A jednak :-) będzie DVD

Opublikowano
  • Autor

no zobaczymy musze sie twoej przyjżeć i musisz dać dobrą cene :P

ale jak za 400 zł mozna mieć w idelanym stanie to mi sie chyba nie bedzie chiało tego odnawiac :P

Za 400PLN masz gołe Bi bez przetwornic. Ze swoich starych, to co najwyżej palnik przełożysz :naughty: Przetwornice nie pasują.

a czemu nie pasują ?? kurde ale lipa :(

moze cos wiecej napiszesz ??

a co do DVD to jak narazie chyba jedna z ostatnich modyfikacji ale chyba bixenon nie wyjdzie to cos sie wymyśli :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.