Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w samochodzie sa pod tylną kanapą :)

http://vag.magic.ro/vw/vindecoder/ tu wpisałem vin i wszystko pokazało

Opublikowano

bardzo ładne autko i kolor. chcialbym zeby tak wygladalo moje kolejne audi.... ale moje tez nie jest najgorsze :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no stronka spoko naprawde duzo przydatnych informacji ;P

Opublikowano

ładny avant.trzeba mu jeszcze glebe i fela 17".ale i tak jest spoko

Opublikowano
  • Autor

gleby nie bedzie na 100% mam juz dosc zawieszeń miałem gwint w Clio miałem gwint w golfie i teraz nie bedzie żadnego zawieszenia chce mieć wkoncu miekko :)

felgi będa ale chyba 18 ale to sie jeszcze zastanowie ale 17 bedzie na bank od Sline

Xenony będą jutro ;)

i radio bedzie w najbliższym czasie oczywiscie na CD

Opublikowano

śliczne B6 , piekny kolor.. :kox: po modach bedzie OK :thumbup:

Opublikowano

felgi będa ale chyba 18 ale to sie jeszcze zastanowie ale 17 bedzie na bank od Sline

Jesli nie chcesz obnizac auta to tylko 17, choc i tak bedize wygladal prawie jak allroad :) Pogadaj z malikiem, on jezdzil na 17 na seryjnym zawieszeniu, a pozniej wsadzil nowe sprezynki (auto o wiele lepiej wyglada) i twierdzi, ze nie stracil nic na komforcie.

Xenony będą jutro ;)

Juz sa :P

Opublikowano
  • Autor

no xenonki działaja ;P

:dance: :dance: :dance:[br]Dopisany: 23 Październik 2007, 12:33 _________________________________________________no i układ samopoziomujący tez łukasz dzieki serdeczne

Opublikowano

bardzo ładna :a4fan: , dodać jeszcze fajne felgi i będzie miodzio

co do felg jak s-linowe to chyba lepiej nie brać 18 bo ostatnio dowiedziałem się, że dość delikatne i tak ja mam już 2 do prostowania :confused4:

Opublikowano
  • Autor

będą na 90 % 17 calowe

ale to sie zobaczy zreszta nie przewiduje modyfikacji zawieszenia to na 18 bedzie wyglądał smiesznie

Opublikowano

piekny kolorek :thumbup: :thumbup:

warnwarn.gifPost nic nie wnoszacy do dyskusji - patrz regulamin dzialu

Opublikowano

boberek gratki . i do zoba kiedyś może ;)

Opublikowano
  • Autor

o witam witam :P

pokazuj swoją ;) i to szybko :P [br]Dopisany: 30 Październik 2007, 07:15 _________________________________________________no i mam juz prawie wszytsko oprucz włącznika świateł:P

radyjko na CD

Opublikowano

Zmieniles żarniki, czy moje tak ladnie swieca? :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no pojechałem do serwisu pozamawiałem to co chciałem :)

jeszcze czekam na ramke do biegów

i dolne wywietrzniki bo sa powicierane i jedną zaślepke :)

Opublikowano

Rezacz :)

Opublikowano
  • Autor

no lubie miec wszytsko tak jak należy :P

pytałes kiedys jak sie zmienia ten plastik przy drzwiach :) hmm zajmuje to max 20 min :)

a takie cos do drzwi kosztuje całe 40 zł :) no moze nie całe :)

ale warto sobie to zmienić bo auto odrazu ładniej wygląda :)

Opublikowano

A to pokrętło do świateł ile kosztuje?

Opublikowano

to pokrętło do świateł ile kosztuje?

z tego co wczoraj mówił Boberek to 292 pln ....po upuście :naughty:

Opublikowano

to pokrętło do świateł ile kosztuje?

z tego co wczoraj mówił Boberek to 292 pln ....po upuście :naughty:

skad oni biora te ceny z kosmosu ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.