Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no własnie :) to czytałem wiec nie wiem skąd zdanie ze przetwornice nie pasują :P

Opublikowano

Z mojego doświadczenia. Moje przetwornice ze zwykłego xenonu sa trochę za grube. I przez to nie domyka się klapka do których jest montowana. Uniemożliwia to montaż moich prztwornic do lamp bixenonowych. Może masz w swoich przetwornice jak miron78 i będzie OK, ale uczulam i radzę kupować kompletne bi.

BTW Mogę Ci przekazać kontakt do człowieka, który za bodajże 100PLN zamieni Twoje na przetwornice od bi. Ja się na razie wstrzymałem, ale lampy jeszcze posiadam. Kiedyś je jeszcze założę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Z mojego doświadczenia. Moje przetwornice ze zwykłego xenonu sa trochę za grube. I przez to nie domyka się klapka do których jest montowana. Uniemożliwia to montaż moich prztwornic do lamp bixeanonowych. Może masz w swoich przetwornice jak miron78 i będzie OK, ale uczulam i radzę kupować kompletne bi.

BTW Mogę Ci przekazać kontakt do człowieka, który za bodajże 100PLN zamieni Twoje na przetwornice od bi. Ja się na razie wstrzymałem, ale lampy jeszcze posiadam. Kiedyś je jeszcze założę :decayed:

moze sprzedaj mi swoje lampy :P a ja sprawdze :P czy moje przetwornice pasują :)

Opublikowano

Nie sprzedam Ci ich, ale mogę "pożyczyć" :decayed:

Opublikowano

Ja tez chetnie kupie.. :D

Opublikowano
  • Autor

no ale jak sie maja marnowac u Ciebie to ja je przygarne :):hi:

Opublikowano

Wpadasz dzisiaj? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

będe na spocie ;P o 19 :P

Opublikowano

OK. Wezmę te lampy i też będę.

Opublikowano

heheh stary znajomy z KRC :decayed: fajna :good: bryka

pozdro

Opublikowano
  • Autor

i ciebie tu p rzywiało :P [br]Dopisany: 13 Listopad 2008, 06:00_________________________________________________no i BiXenon rzeczywiście nie pasuje :( lipa przeokropna :(

letallec na spocie bedziesz we wtorek to ci lampy przywioze :)

Opublikowano

no i BiXenon rzeczywiście nie pasuje :( lipa przeokropna

nie chciałeś kumpla słuchać jak mówiłem że nie pasi :przebiegly:

Opublikowano
  • Autor

no ja taki mały niewierny Bóbr jestem :P i co ja zorbie przekonałem sie na własnej skórze :P i teraz juz wiem

Opublikowano

no ja taki mały niewierny Bóbr jestem :P i co ja zorbie przekonałem sie na własnej skórze :P i teraz juz wiem

i za to Cię lubie :drunk:

..to co dzwonić do Witka :decayed:

Opublikowano

..to co dzwonić do Witka :decayed

Ja bym sprawdział ..co tak telepie w tym "Piachu" Boberkowym...ostatnio na spocie jak wsiadłem ..to to drganie nie było miłe w pośladki :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Adaho opanuj sie :)

jeszcze nie ja dopiero w styczniu mogge jechac na program

jak chcesz wczesniej to uzbieraj 3 szt i jedzcie :)

Opublikowano

..to co dzwonić do Witka :decayed

Ja bym sprawdział ..co tak telepie w tym "Piachu" Boberkowym...ostatnio na spocie jak wsiadłem ..to to drganie nie było miłe w pośladki :gwizdanie: :decayed:

pompki leją ... wymieni się i będzie gr-8

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Miało być bez modów ...ehyyy..

A tu plany..

Fele 18 '

Grill S4 i jakieś dokładki ..

Piachu poszedł w dół ...

Co następne Piotruś ? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:) oj tam

Ciemne szyby :P

Koła 18 jak sie uda sprzedać te co mam :)

Dokładka Sline bardzo sie napaliłem ;P

DVD juz mam :) dupeczki tańczo :P

Stabilizatory od S4 :)

Skóra do środka :)

Bixenon :)

Chip na wiosne moze :)

ojej jak bym miał tyle gotówki na to wszystko ;P to i tak by mi zbrakło :P <hahaha>

Opublikowano

NO to wypada powiedzień mi tylko ..... wieeeeeeeedziałem :decayed:

Znalazłeś juz BI ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.