Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciasteczkowy powiedz tak szczeze ile ty siedzisz na allegro :polew:

Z tymi kratkami sie udalo z dokladka tez ale srodkowa kratka wisiala na allegro juz z 2 tyg zanim ja kupiles :decayed:

Musze cie zmartwic -mogles miec ja taniej bo sprzedawca jest .... zgadujcie :kox:

Opublikowano

Musze cie zmartwic -mogles miec ja taniej bo sprzedawca jest .... zgadujcie

Ty :polew:

Opublikowano
  • Autor

Ciasteczkowy powiedz tak szczeze ile ty siedzisz na allegro :polew:

Z tymi kratkami sie udalo z dokladka tez ale srodkowa kratka wisiala na allegro juz z 2 tyg zanim ja kupiles :decayed:

Musze cie zmartwic -mogles miec ja taniej bo sprzedawca jest .... zgadujcie :kox:

:) nie wiem :P szukałem i nie było :) [br]Dopisany: 11 Grudzień 2008, 14:33_________________________________________________życie :P co ja zrobie :) nigdzi enikt nie pisał ani nic :P

to przynajmniej mi ja szybko wyślij :)

Opublikowano

Jestem ciekaw jak tam pojdzie z dobraniem koloru do dokladki :)

Opublikowano

Jestem ciekaw jak tam pojdzie z dobraniem koloru do dokladki :)

Ja dwa razy malowałem :evil:

Opublikowano
  • Autor

Jestem ciekaw jak tam pojdzie z dobraniem koloru do dokladki :)

w ASO lakier kupie :P

Opublikowano

Jestem ciekaw jak tam pojdzie z dobraniem koloru do dokladki :)

w ASO lakier kupie :P

Oby dobrali Ci dobrze ... te nietypowe metaliki ciężko sie maluje :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

będzie git :P

Opublikowano

Jestem ciekaw jak tam pojdzie z dobraniem koloru do dokladki :)

w ASO lakier kupie :P

Oby dobrali Ci dobrze ... te nietypowe metaliki ciężko sie maluje :kwasny:

nie ma problemu - ja kupiłem w ASO małą puszkę lakieru ( dobierany po VIN ), pomalowałem rysy na zderzaku - całkiem spore i szerokie .. efekt - nie ma śladu w odcieniu.

Za to musze audi pochwalić, bo w Fordzie dwa razy dobierali i za każdym razem inny kolor był :decayed:, poztym nadal twierdze, że to kiepska marka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dużo płaciłeś ??

ile masz tego lakieru ??

Opublikowano

nie ma problemu - ja kupiłem w ASO małą puszkę lakieru ( dobierany po VIN ), pomalowałem rysy na zderzaku - całkiem spore i szerokie .. efekt - nie ma śladu w odcieniu.

Mi dobierał lakiernik z Mercedesa po kodzie lakieru .. i widać efekty :disgust: Niektórych kolory bez cieniowania nie da rady :(

Opublikowano
  • Autor

dobra jutro

DOKŁADKA IDZIE DO LAKIERNIKA :P

niech sie za nią weźmie :) a jak bede kombinował lakier :P

Opublikowano

no jak pomalujesz to będzie całkiem inna fura :kox: :kox: :kox:

ciekawe jak się spasuje z kolorem nadwozia bo to wcale nie jest łatwe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

i tak jest różnica :P nawet na seryjnie malowanym więc uwazam ze teraz też będzie w granicy błędu ;P

Opublikowano

moje graty juz sa u lakiernika.podalem mu tylko kod lakieru i powiedzial ze to mu wystarczy.powiedzial ze bedzie dobrze.zobaczymy

Opublikowano

i tak jest różnica :P nawet na seryjnie malowanym więc uwazam ze teraz też będzie w granicy błędu ;P

Tylko żeby to nie była taka granica błędu jak u Michała ,albo u mnie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

będzie OK :)

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 08:01_________________________________________________dokładka juz dzis będzie u lakiernika niech ja zacznie rezac :P a ja bede kombinowal lakier :P

Opublikowano

Dziś wiadziałem takiego Piacha ze ściemnionymi szybami ...kox na maxa :kox:

Opublikowano
  • Autor

to następny mod :P po zderzaku :P

Opublikowano

to następny mod :P po zderzaku :P

Feluszki jakie planujsze ? :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.