Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

e tam :)

ja sie nie przejmuje :)

a to ze SDSa nie udało sie wczoraj uruchomić to jeszcze nasza niewiedza :)

albo mam stary soft w navigacji ale kto mógł wiedzieć :)

trzeba przetrzeć szlak :)

Jak tam twoja przetwornica :) ??

Opublikowano

Jak tam twoja przetwornica :) ??

zostawiłem :witch1: na pamiątkę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

2bb78dd1687e497b.jpg

dziś zagra u mnie cos takiego

wzmacniacz RF Punch 40 :)

głosnik 25 cm tez RF Punch

skrzynka 20 L

specjalny adapter zmieniający sygnał z seryjnego suba na wzmacniacz :)

i bedzie :kox:

Opublikowano
:witch1::witch::punk:
Opublikowano

2bb78dd1687e497b.jpg

dziś zagra u mnie cos takiego

wzmacniacz RF Punch 40 :)

głosnik 25 cm tez RF Punch

skrzynka 20 L

specjalny adapter zmieniający sygnał z seryjnego suba na wzmacniacz :)

i bedzie :kox:

Jaki koszt skrzynki i wzmaka ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

skrzynka sama 140 zł

głosnik jak zawsze okazyjnie 150

wzmacniacz okazyjnie Rocford punch 40 za 150 zł :)

:witch1::witch::punk:

Poziu nie czaruj nie czaruj bo twoje zaklęcia nie działają :)

Opublikowano

2bb78dd1687e497b.jpg

dziś zagra u mnie cos takiego

wzmacniacz RF Punch 40 :)

głosnik 25 cm tez RF Punch

skrzynka 20 L

specjalny adapter zmieniający sygnał z seryjnego suba na wzmacniacz :)

i bedzie :kox:

no ale taki rezacz nie pozostawi tego tak luzem w bagazniku trza to zabudowac w podloge :good:

Opublikowano
  • Autor

nie nie w podłoge nie zdarza mi sie często rower wozić :) wiec musze miec to bardziej mobilne :)

zabudowane mam w drugim aucie ;)

Opublikowano

Mam dobre doświadczenia z RF :) daje czadu chociaż dałem radę zatrzeć jedną 30tkę :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak wyglada spoilerek ale jeszcze nie przyklejony :(

3e47e1296e5d1ea9.jpg

359fad188016ebfb.jpg

c954c63e9b9dbd23.jpg

Opublikowano

Piekny :kox:

Szkoda, że cena w ASO powala :wallbash:

Opublikowano

ECH padło straszne z tego paździocha :kox: :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

Piekny :kox:

Szkoda, że cena w ASO powala :wallbash:

kupił za 250 na allegro :naughty:

Opublikowano

Nareszcie masz to co mnie na pierwszym spocie chciałeś oderwać ...Pzdr PIXI :good:

Opublikowano

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: piękna nawet troszke podobna do mojej pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Boberek tak prześledziłem wszystkie foty i chyba z -30 mm do tych MAMów by się przydało jednak.

Opublikowano

A jak Ty polozyles ten spoiler na klapie? Nie masz tam bolców, które wchodzą w klape od góry? chyba że masz juz zrobione te dziury... :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Boberek tak prześledziłem wszystkie foty i chyba z -30 mm do tych MAMów by się przydało jednak.

no tak ale czy ja wiem jak sie jedzie to jest dobrze :)

mi sie podoba :) ale fakt mogło by byc niżej :)

Opublikowano

Boberek tak prześledziłem wszystkie foty i chyba z -30 mm do tych MAMów by się przydało jednak.

no tak ale czy ja wiem jak sie jedzie to jest dobrze :)

mi sie podoba :) ale fakt mogło by byc niżej :)

Piter - furka malina ! dla mnie full respect za pomysł i czas :notworthy:

Opublikowano
  • Autor
dla mnie full respect za pomysł i czas

i pieniądze :) ale naszczęscie zaczął sie sezon rowerowy ;) wiec juz koniec dłubania w aucie :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.