Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 Avant by boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I super jest :good: :good: jeszcze lotka s line :cool1:

i barek z szampanek i lodem do drinków :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor

I super jest :good: :good: jeszcze lotka s line :cool1:

no własnie nie moge znaleść :(

Opublikowano

Lotka s-line juz by byla... gdyby boberek sie nie ociagal :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Lotka s-line juz by byla... gdyby boberek sie nie ociagal :disgust:

nie denerwuj mnie :)

Opublikowano

co do 1.8 T dokładka to nie za bardzo bo nie mam 2 wydechów a tego dłubał nie bede :)

Pierdlenie o szopenie :decayed: Gadaliśmy w tamtym roku to nie miałeś zamiaru rezać nieczego :naughty::P

Opublikowano
  • Autor

oj ale wydechów mi sie nie chce

zostawiam tak jak jest

Opublikowano
  • Autor

o nie nie za takie pieniądze :)

Opublikowano

Wydechow w 1.9TDi tez bym nie rezal.

Opublikowano

Mam ale do sedana :evil: i bez wydechów

Opublikowano

Mam ale do sedana :evil: i bez wydechów

o to coś dla mnie:D

Opublikowano
  • Autor

Mam ale do sedana :evil: i bez wydechów

to jak bedziesz miał do kombi bez wydechów to daj znac ;) [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 15:54_________________________________________________http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=600608298

no ja nie wiem jednak szczęscie dalej mnie nie opuszcza :)

jak to kokos mi napisał cierpliwościa to i palcem dół wykopiesz :)

Opublikowano

No no Piotrek pozazdrościć takiego farta .... czekam żeby zobaczyć na żywo . Pzdr PIXI :hi:

Opublikowano

aukcja 15 min i bober już ma :)

Opublikowano

sp***rzaj :polew:

Opublikowano
  • Autor

aukcja 15 min i bober już ma :)

:polew: :polew: :polew: :polew:

osz k**ew :) dokładki zderzaka szukałem to sie spoiler nawinął ;)

Opublikowano
:dance::thumbup: farta masz;P ale czasem zejdź z tego allegro i zostaw coś innym;)
Opublikowano

to nie jest zadne szczescie ani fart :)

cos takiego sie moze zdarzyc jednej osobie dwa,trzy razy ale nie co chwile

taki spojler na allegro w takiej cenie to praktycznie cud a to ze wisial tylko 15 minut i Boberek go kupil oznacza ze nie ma szczescia tylko cos innego :polew:

tak samo bylo z listwami s line za 150 zl ktore mialy 4 wyswietlenia z czego trzy zrobil Piter :naughty:

albo komplet foteli z s-line za niecale 400 zl

dokladka zderzaka s-line,,kratki i gril srodkowy w smiesznej cenie

szczescie ? fart ? napewno nie :)

Opublikowano
  • Autor

no co ja zrobie ze tak mam :)

a naprawde szukałem dokładki zderzaka :) tylnego :)

a ze sie trafił spoiler to kupiłem :)

nic na to nie poradze :)

ciesze sie strasznie :) ze sie udało jakbym jeszcze dokładke zderzaka tył znalazł to bym juz był szczęscliwy i mial cały komplet :)

jeszcze poluje na listwy ;) do środka ;)

i na czarne relingi :)

grill czarny góra dół :)

oraz listwa na bagażnik tez wersja "szwarc"

wszystko po trochu :)

Opublikowano

Panowie bez OT wiecej, bo posypia sie warn'y.

jeszcze poluje na listwy ;) do środka ;)

i na czarne relingi :)

grill czarny góra dół :)

oraz listwa na bagażnik tez wersja "szwarc"

A jednak... poszedles po rozum do glowy :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.